PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Producent reklam


Kontrast - producent reklam. Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju reklam zewnętrznych, takich jak kasetony reklamowe, litery przestrzenne, pylony reklamowe a także stoiska targowe. Nasz wykwalifikowany zespół jest w stanie zrealizować każde zlecenie począwszy od projektu, poprzez logistykę realizacji kończąc na montażu i serwisie wykonanych reklam. Realizujemy również projekty nietypowe. Kompleksowo realizujemy rebrandingi sieci sklepów czy banków. Oferujemy również remodeling, czyli zmianę wizerunku punktów usługowych. Zakres prac - cała Polska.

www: http://www.kontrast.com.pl/

[Broken Link?]


» Lex Imprimis - Kancelaria Prawnicza w Warszawie


Kancelaria prawnicza Lex Imprimis Warszawa świadczy usługi doradcze zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Porady prawne świadczone są w ramach następujących dziedzin: logistyka, Internet oraz bazy danych, rozwody, sprawy spadkowe oraz sprawy o podział majątku. Radca prawny zajmuje się również sprawami związanymi z nieruchomościami, radzi zarządom wspólnot. Prawnik posiada również doświadczenie z zakresu doradztwa łączącego się z promocją i reklamą. Funkcjonowanie w ramach tej dziedziny wymaga dobrej znajomości prawa autorskiego, z tego względu opłaca się korzystać z porad specjalistycznych jakie świadczą najlepsze kancelarie prawne. Świadectwem profesjonalnych usług są rozliczne referencje.

www: http://www.leximprimis.pl/

[Broken Link?]


» Transport drogowy, transport morski, transport lotniczy, transport kolejowy, transport i logistyka, usługi expressowe, magazynowanie, dystrybucja, lo


Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu logistyki kontraktowej, oraz usług expressowych. Jako operator logistyczny proponujemy transport drogowy, lotniczy, morski, oraz kolejowy. SWIFT International reprezentuje globalny zasięg działania. SWIFT International to transport i logistyka. Logistyka? Z przyjemnością!

www: http://www.swift-international.pl/

[Broken Link?]


» Zachodniopomorskie


Baza tablic rejestracyjnych powstała jako niezbędna pomoc dla każdego związanego w dowolny sposób z motoryzacją i transportem. Numery tablic rejestracyjnych przekazują istotne informacje zarówno dla kierowców, jak i logistyków, pracowników administracji, inżynierów i ekspertów transportu.

www: http://www.tablice.szczecin.pl/

[Broken Link?]


» Giełda Transportowa Amicus-Transport, wolne ładunki, wolne pojazdy


Giełda transportowa on-line Amicus-Transport wolnych ładunków i wolnych pojazdów przeznaczona dla firm transportowych, spedycyjnych, produkcyjno-usługowo-handlowych. Wystarczy się tylko zarejestrować! Chcesz zwiększyć zyski swojej firmy? Szukasz wolnego ładunku lub pojazdu? Masz wolne ładunki lub pojazdy? Chcesz pozyskać nowych kontrahentów? Masz do czynienia z branżami: transport, spedycja, logistyka? Zarejestruj się na giełdzie transportowej Amicus-Transport. Giełda Transportowa Amicus-Transport to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

www: http://www.amicus-transport.pl/

[Broken Link?]


» Wynajem magazynów


Dobralogistyka to interaktywny wortal B2B dla firm z sektora Transport Spedycja Logistyka TSL i wyposażenie magazynów. Utworzony aby wspomagać i promować firmy, instytucje, produkty i usługi, z całego sektora TSL w Polsce. Dzięki przejrzystemu i funkcjonalnemu przedstawieniu firm i ich ofert, wortal umożliwia łatwe i skuteczne dotarcie do klientów biznesowych-B2B i indywidualnych-B2C. Dodawanie firm jest bezpłatne. Mają Państwo możliwość stworzenia wizytówki swojej firmy, poprzez wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego i umieszczenie w nim danych lokalizacyjnych i teleadresowych, danych oddziałów firmy i jej pracowników, informacji o tym, czym firma się zajmuje i co posiada w swojej ofercie. Ponadto firmy mogą na bieżąco dodawać produkty i usługi, powierzchnie magazynowe do wynajęcia, szkolenia, ogłoszenia pracy,wydarzenia i ogłoszenia w giełdzie sprzętu TSL.

www: http://www.dobralogistyka.pl/

[Broken Link?]


» 022 LOGISTYKA MIEJSKA


Współpracowaliśmy z jedną z największych firm kurierskich w Polsce.Po nabytych doświadczeniach wyszliśmy na przeciw Państwa oczekiwaniom z własną konkurencyjną ofertą.Przesyłki kurierskie na terenie miasta stołecznego Warszawy. Świadczymy obsługę firm oraz osób prywatnym w zakresie ekspresowego dostarczania przesyłek.W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć swoją działalność na serwis krajowy.

www: http://www.022logistyka.pl/

[Broken Link?]


» Logistyka, restrukturyzacja, optymalizacja kosztów - profesjonalny consulting


Profesjonalny consulting dla firm obejmuje następujące obszary: zintegrowane systemy zarządzania, produkcja, logistyka, restrukturyzacja przedsiębiorstw, zarządzanie zasobami ludzkimi, finanse i podatki oraz marketing i sprzedaż. Realizacja działań doradczych przebiega wieloetapowo – od rozpoznania sytuacji w firmie, poprzez opracowanie projektów restrukturyzacyjnych i naprawczych do monitoringu efektów podjętych wdrożeń.

www: http://consulting-center.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki