PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Koncentratory tlenu - wypożyczalnia koncentratorów tlenu.


Leczenie tlenem to skuteczna opcja terapeutyczna oparta na podwyższeniu ilości tlenu w powietrzu przyswajanym. Potrzebne w leczeniu tym sposobem są koncentratory tlenu. Komórki organizmu, m.in neurony, są bardzo czułe na ubytki tlenu, czyli niedotlenienie. Zbyt mała ilość tlenu dostarczanego do mózgu (nawet przez chwilę) może wyrządzić ogromne ubytki w organizmie. Proces tlenoterapii stosuje się w leczeniu chorób, w których dochodzi do niedoboru tlenu w tkankach w rezultacie zmniejszonej dyfuzji tlenu. Koncentratory tlenu stosuje się W leczeniu schorzeń takich, jak np.: postępująca niewydolność oddechowa. Jedną z szeroko dostępnych metod jest tlenoterapia domowa. Podstawy dla stosowania terapii przy użyciu tlenu to np.: astma oskrzelowa, mukowiscydoza, stany pozawałowe, niedokrwienie mięśnia sercowego, zaburzenia geriatryczne. Obszar zastosowania tlenoterapii jest o wiele bogatszy niż te schorzenia.

www: http://www.koncentratorytlenu.com/

[Broken Link?]


» Centrum uzależnień


OAZA wykonuje między innymi leczenie narkomanii, leczenie uzależnienia od hazardu i detoks alkoholowy. Gdy życie zostało zniszczone przez nałóg, klinika przeprowadza drugą szansę poprzez ogarnięcie skutków nałogu i jego usunięcie z życia konkretnej osoby. Osoby, które nadużywają alkoholu, nie radzą sobie w kontaktach interpersonalnych, uciekają przed swoimi problemami, mogą tu przeanalizować skutki swojego działania i skorzystać z rzetelnego doradztwa.

www: http://www.leczenie-uzaleznien.pl/

[Broken Link?]


» Inspektor nadzoru prac w terenach zieleni


Leczenie, wycinka i pielęgnacja drzew. Wykonujemy ekspertyzy dendrologiczne, inwentaryzacje zieleni, rewitalizacje parków zabytkowych, konserwacja pomników przyrody. Posiadamy odpoziwdnie kwalifikacje, uprawnienia i doświadczenie do pracy przy starodrzewiu. Zajmujemy się kompleksowych przygotowywaniem terenów zadrzewionych pod zabudowę (zabezpieczanie drzew przed uszkodzeniami, wytyczanie tras przejazdu na terenie placu budowy, raporty i opinie dendrologiczne, gospodarka zielenią).

www: http://www.treel.pl/

[Broken Link?]


» Gabinet urologiczny i USG.


Gabinet urologiczny i USG. Proktolog Warszawa. Diagnostyka chorób proktologicznych takich jak ropień odbytu, wyciek z odbytu, ból odbytu. Konsultacje i leczenie w pełnym zakresie, badanie ultrasonograficzne w urologii i proktologii, badanie USG ropni i przetok odbytu, zwieraczy odbytu. Diagnostyka chorób proktologicznych obejmuje badanie podmiotowe tj. przeprowadzenie wywiadu, przedmiotowe - oglądanie okolicy odbytu i badanie palcem przez odbytnicę oraz badania dodatkowe, wśród których istotne miejsce zajmuje przezodbytnicze badanie USG. Jest ono badaniem obrazowym o największym zastosowaniu praktycznym w diagnostyce chorób odbytu.

www: http://www.urologiausg.pl/

[Broken Link?]


» Gabinet Weterynaryjny w Turku


Gabinet Weterynaryjny w Turku ul. Chopina 17 62-700 Turek Gabinet Weterynaryjny w Turku zajmuje się leczeniem psów, kotów, gryzoni i innych zwierząt. Przeprowadzamy szczepienia ochronne. W skład usług wchodzi profilaktyka, dermatologia, choroby wewnętrzne, chirurgia, położnictwo, stomatologia, chipy, paszporty, wizyty domowe. W sprzedaży dostępne są karmy bytowe i lecznicze oraz akcesoria dla zwierząt. Realizujemy wizyty domowe oraz wizyty poza godzinami pracy gabinetu.

www: http://www.turek-wet.pl/

[Broken Link?]


» Opolskie Centrum Psychodynamiczne


Opolskie Centrum Psychodynamiczne to poradnia psychologiczna znajdujaca się w Opolu, w której pracuje zespół psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów pracujących w konwencji psychodynamicznej. Oferta obejmuje: Psychoterapia indywidualna, Psychoterapia grupowa, Psychoterapia par i małżeństw, Terapia dzieci i młodzieży, Konsultacje psychiatryczne – leczenie farmakologiczne, Szkolenia i warsztaty

www: http://opolskiecentrumpsychodynamiczne.pl/

[Broken Link?]


» Leczenie alkoholizmu, terapia uzależnień


Twoja droga do zdrowia zaczyna się od Ciebie. Teraz, skoro podjąłeś/podjęłaś już decyzję o zmierzeniu się ze swoim problemem, następnym krokiem powinno być wybranie najlepszej dostępnej pomocy - to od jej jakości zależy, czy uda Ci się odzyskać wolność i kontrolę nad swoim życiem.Przejście detoksykacji - oczyszczenie organizmu - to pierwszy etap na drodze prowadzącej do wolności od uzależnienia. Proces ten, przeprowadzany pod kontrolą lekarzy, umożliwia poprawę zdrowia i samopoczucia tak, aby dać Ci wytchnienie, spokój i pomoc.Członkowie rodziny - podobnie jak osoba uzależniona - podlegają niszczącym skutkom długotrwałego oddziaływania choroby. Prawda ta być może jest stara jak świat, jednak pewne ramy poznawcze nadała procesom destrukcji w rodzinie ideologia Al-Anonu, ruchu samopomocy, wsparcia.

www: http://www.horizon.info.pl/

[Broken Link?]


» HEMOROIDY - Anurex, profilaktyka i skuteczne leczenie hemoroidów.


Od lat 80. istnieje całkowicie naturalna metoda krioterapii. Leczenie zimnem jest skutecznym, niefarmakologicznym sposobem dostępnym dla wszystkich pacjentów, także alergików, osób starszych i kobiet w ciąży. Metoda krioterapii ma również zastosowanie w przypadku pacjentów, co do których nie udało się uniknąć interwencji chirurgicznej. W ich przypadku krioterapia przyśpiesza gojenie się i rekonwalescencję oraz zapobiega nawrotom choroby. Anurex to całkowicie naturalna i niezwykle skuteczna metoda leczenia hemoroidów, bez użycia jakichkolwiek środków farmaceutycznych. . Przynosi natychmiastową ulgę, znosi ból, swędzenie, krwawienie. Ulga odczuwana jest już po kilku minutach. Stosowanie Anurex-u przez 2 tygodnie zazwyczaj eliminuje całkowicie symptomy hemoroidalne. Anurex nie powoduje reakcji alergicznych, ani tez żadnych efektów ubocznych. Dla kobiet w ciąży i alergików.

www: http://www.anurexinfo.pl/

[Broken Link?]


» Ośrodek terapii uzależnień


Witryna prywatnego ośrodka leczenia uzależnień „Oaza”. „Oaza” jest miejscem, gdzie mamy szansę prowadzić życie na nowo, bez niszczących zachowań. Leczenie daje szansę poznać własne destrukcyjne sposoby postępowania, szczególnie w trakcie leczenia alkoholizmu. Pełna poufność. Doświadczona kadra. Gwarancja sukcesu.

www: http://www.osrodekoaza.pl/

[Broken Link?]


» Centrum Terapii Naturalnej - kręgarstwo, hirudoterapia


CENTRUM TERAPII NATURALNYCH REMEDIUM NATURA oferuje usługi w zakresie rehabilitacji, kręgarstwa, masażu leczniczego, fizykoterapii, bioenergoterapii, irydodiagnozy oraz leczenie pijawkami. Gwarancja jakości - 12 lat doświadczenia w Polsce (posiadamy gabinety terapii naturalnej w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Lesznie, Kaliszu). Przyjmują lekarze i specjaliści medycyny naturalnej, fizykoterapii, kręgarstwa (nastawianie kręgosłupa) z Rosji, Ukrainy i Polski. Stosujemy bezbolesne i nowoczesne metody leczenia bólu (akupunktura, terapia manualna kręgosłupa i stawów, nastawianie kręgosłupa). Najlepsze osiągnięcia w schorzeniach neurologicznych, naczyniowych i ortopedycznych (rwa kulszowa, dyskopatia, choroba zwyrodnieniowa, migrenowe bóle głowy, żylaki, zakrzepica, stany pourazowe).

www: http://http:/remedium-natura.eu

[Broken Link?]


» Leczenie blizn


Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu przy ul. Dekabrystów 33, pawilon 42, w którym połączyliśmy siły i doświadczenia specjalisty dermatologa i specjalisty chirurga. Ukierunkowaliśmy je na kompleksowe leczenie chorób skóry, upiększanie ale nie tylko. Poprzez uczestnictwo w zjazdach, szkoleniach, kongresach oraz spotkaniach warsztatowych sekcji dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, Chirurgicznej, Proktologicznej, Naczyniowej i innych, staramy się ciągle uaktualniać i rozwijać naszą wiedzę aby zapewnić Państwu maksymalne bezpieczeństwo i opiekę na najwyższym poziomie.

www: http://www.nicer.pl/

[Broken Link?]


» dentysta Kraków


Gabinet Stomatologiczny ComplexDent jest zlokalizowany w Krakowie, przy ulicy Rozdroże. ComplexDent oferuje pacjentom usługi z zakresu: leczenia zębów, oczyszczania, protetyki oraz wybielania. Oferta obejmuje również leczenie paradontozy i wstawianie implantów, protezy zębowe i mosty, a także usuwanie zębów mądrości. Zapraszamy do naszego gabinetu oraz na stronę: www.complexdent.pl

www: http://www.complexdent.pl/

[Broken Link?]


» Gabinety stomatologiczne


Dobry dentysta to bez wątpienia prawdziwy skarb. Nie warto przecież powierzać zdrowia swoich zębów przypadkowym ludziom - leczenie zębów nie dość, że kosztuje dużo, to zdecydowanie wpływa na komfort naszego codziennego życia. Już dzisiaj znajdź sprawdzonego i polecanego stomatologa w najbliższej okolicy. Zapraszamy do internetowej bazy adresowej gabinetów i klinik stomatologicznych.

www: http://www.stomatolog24.info/

[Broken Link?]


» Brainway.pl - oczyszczanie organizmu, leczenie depresji.


Sklep firmowy czeskiej firmy Brainway inc. produkującej naturalne suplementy diety oraz handlującej przyrządami i akcesoriami wykorzystywanymi w medycynie naturalnej. W ofercie tego sklepu internetowego można odnaleźć między innymi środki ułatwiające odchudzanie, oczyszczanie organizmu oraz leczenie depresji.

www: http://brainway.pl/

[Broken Link?]


» Choroby weneryczne - objawy, przyczyny, leczenie


Poznaj najważniejsze fakty związane z tematem chorób wenerycznych. Dowiedz się, jakie są charakterystyczne objawy, metody terapii oraz sposoby zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową. Na naszą stronę zapraszamy wszystkich, którzy chcą mieć pojęcie o zdrowiu intymnym człowieka.

www: http://www.choroby-weneryczne.net/

[Broken Link?]


» Weterynarz w Węgrzcach (k. Krakowa)


Leczenie psów, kotów, gryzoni i innych zwierząt, szczepienia ochronne, profilaktyka, dermatologia, choroby wewnętrzne, chirurgia, położnictwo, stomatologia, chipy, paszporty, wizyty domowe. Sprzedajemy karmy bytowe i lecznicze oraz akcesoria dla zwierząt. Realizujemy wizyty domowe oraz wizyty poza godzinami pracy gabinetu.

www: http://www.wegrzce-wet.pl/

[Broken Link?]


» Weterynarz Warszawa


Lupus - przychodnia weterynaryjna w Warszawie zajmuje się leczeniem, profilaktyką i pielęgnacją. Pomagamy chorym psom, kotom, królikom, fretkom i świnkom morskim w dojściu do zdrowia. Oferujemy szeroki zakres usług przez siedem dni w tygodniu: RTG, EKG, USG, konsultacje specjalistów w zakresie profilaktyka, pielęgnacja, diagnozowanie i leczenie chorób, zabiegi - z zakresu :chirurgii miękkiej i ortopedii….

www: http://www.lupus-vet.pl/

[Broken Link?]


» Psychoterapia Warszawa


Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości świadczy wszechstronną pomoc psychologiczna i psychiatryczną w Warszawie. Terapeuci i lekarze pracujący w ośrodku zajmują się leczeniem zaburzeń, uzależnień oraz pomagają w radzeniu sobie z trudnymi życiowymi sytuacjami. INZPiRO to prywatny ośrodek świadczący pomoc w zakresie psychiatrii, psychologii oraz psychoterapii. Zespół specjalistów zajmuje się problemami emocjonalnymi, seksualnymi, uzależnieniami, bezsennością oraz pomaga w pacjentom w trudnych sytuacjach życiowych.

www: http://www.psychoterapeuci.pl/

[Broken Link?]


» Skuteczne sposoby na żylaki


Każdy, kto kiedykolwiek zmagał się z żylakami, doskonale zna przykre objawy - ból i dyskomfort pojawiające się w najmniej pożądanych momentach. Współczesna medycyna na szczęście oferuje wiele skutecznych sposobów walki z żylakami. Różnego rodzaju leki, maści, zabiegi, a nawet operacje należy stosować odpowiednio do stadium zaawansowania choroby. Na naszej stronie opisujemy najczęściej stosowane i najskuteczniejsze metody leczenia żylaków.

www: http://www.leczenie-zylakow.net/

[Broken Link?]


» Domowe sposoby na łuszczycę


Leczenie łuszczycy to proces długotrwały i żmudny. Odpowiednia dyscyplina i właściwie dobrana terapia niestety nie zawsze przynosi oczekiwany skutek. Czasem warto spróbować naturalnych sposobów na łuszczycę. Różnego rodzaju domowe metody, wywodzące się z reguły z tradycyjnego ziołolecznictwa, mogą pomóc, o ile są stosowane w porozumieniu z lekarzem i pod jego kontrolą. Poznaj najskuteczniejsze metody walki z łuszczycą.

www: http://www.centrum-luszczycy.info/

[Broken Link?]


» Naturalne sposoby na łupież


Leczenie łupieżu domowymi, naturalnymi sposobami jest jak najbardziej możliwe i skuteczne. Dość powiedzieć, że w większości szamponów przeciwłupieżowych znajdują się przecież substancje pozyskiwane z ziół i innych roślin. Na naszej stronie opisujemy te konwencjonalne, jak i naturalne metody walki z łupieżem pospolitym.

www: http://www.lupiez.net/

[Broken Link?]


» Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Borczyk Katowice


Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Katowicach, kierowana przez Romana Borczyka, uznanego specjalistę, wykładowcę z zakresu implantologii i endodoncji. W ofercie kliniki znajduje się: implantologia, stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, endodoncja, protetyka, leczenie chorób przyzębia - paradontozy, ozonoterapia, usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów. Ośrodek zapewnia bezbolesne leczenie zębów na najwyższym poziomie przy użyciu mikroskopów Zeiss.

www: http://www.borczyk.pl/

[Broken Link?]


» Sposoby na trądzik


Wśród sposobów leczenia trądziku jednym z częściej stosowanych są rozmaite zabiegi oczyszczania cery w salonach kosmetycznych. Warto pamiętać, że choć tego rodzaju leczenie objawowe nie usunie przyczyn powstawania trądziku, może być jednakże istotnym elementem w jego redukcji. Zabiegi kosmetyczne zmniejszają stany zapalne, wzmacniają skórę i redukują ryzyko wystąpienia blizn potrądzikowych.

www: http://www.tradzik.net/

[Broken Link?]


» Implanty Wrocław


W ofercie gabinetu stomatologicznego Maksdent znajdują się implanty Wrocław, leczenie kanałowe, usuwanie kamienia a także wiele innych usług z tej tematyki. Niewygórowane ceny i przyjazna atmosfera to nasze największe atuty. Więcej informacji na witrynie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z usług Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi.

www: http://www.maksdent.pl/

[Broken Link?]


» IMPLANTY - Clinica - Twój dentysta. Stomatologia: implanty, protetyka, chirurgia


Prywatna klinika stomatologiczna - Clinica - Dąbrowa Górnicza, województwo śląskie. Protetyka, implanty, nowoczesna endodoncja (leczenie kanałowe), chirurgia stomatologiczna (zabiegi w narkozie), periodontologia, ortodoncja bezekstrakcyjna, stomatologia zachowawcza i estetyczna. Implanty są najlepszą formą odbudowy brakujących zębów. Dentysta, stomatolog, ortodonta zaprasza - stomatologia, usługi stomatologiczne, leczenie zębów, wybielanie zębów. Gabinet dentystyczny Dąbrowa Górnicza - zdrowe zęby, implanty, ortodoncja - dentyści, gabinet stomatologiczny.

www: http://stomatologia-clinica.pl/

[Broken Link?]


» Laryngolog


Profesjonalne i nowoczesne metody leczenia schorzeń górnych dróg oddechowych. Laryngolog, doktor nauk medycznych Wojciech Kaniuk ma ponad 28 lat praktyki lekarskiej, wzbogacone o szereg krajowych i zagranicznych konferencji i szkoleń. Laryngolog pomoże Ci wyleczyć schorzenia, z którymi nie radzisz sobie od wielu lat!

www: http://www.leczeniezatok.pl/

[Broken Link?]


» Hanna Chmiel-Pietriczenko lekarz irydolog-homeopata


Strona Hanny Chmiel-Pietriczenko lekarza irydologa-homeopaty. Pełna i wczesna ocena stanu zdrowia na podstawie tęczówki oka. Leczenie:chorób układu pokarmowego, chorób układu oddechowego, chorób układu moczowego,alerii,chorób skóry,nerwic. Kuracje oczyszczajace. Irydologia to szybka, trafna i bezbolesna diagnoza na podstawie tęczówki oka. Dzięki obserwacji znaków na tęczówce oka moźna wcześniej niź w innych badaniach laboratoryjnych okrećlic stan zdrowia pacjenta,

www: http://www.irydolog.eu/

[Broken Link?]


» Gabinet ortodontyczny MAX-DENT lekarz stomatolog Ewa Maksym Czechowice-Dziedzice


Gabinet ortodontyczny MAX-DENT Ewa Maksym lekarz stomatolog specjalista ortodonta Czechowice-Dziedzice, ul. Niepodległości 48. Leczenie wad zgryzu, aparaty stałe i zdejmowane. RTG punktowe, panoramiczne i cefalometryczne. Godziny przyjęć - poniedziałek i czwartek od 13 do 21. Niektórzy z nas mają piękne, równe zęby. Zdarza się jednak, że któryś ząb jest ustawiony nietypowo. Czasem problem dotyczy kilku zębów.

www: http://max-dent.pl/

[Broken Link?]


» leczenie otyłości


Specjalistyczne leczenie otyłości i nadwagi. Nasze Gabinety są dla Ciebie, gdyż Vitru-med od lat świadczy usługi z zakresu skutecznego leczenia nadwagi i otyłości. Dla Ciebie i innych podobnych Tobie osób proponujemy pomoc w pokonaniu nadwagi poprzez indywidualnie dobrane leczenie, udział w szkoleniach i warsztatach oraz porady za pośrednictwem internetu

www: http://www.leczenie-nadwagi.pl/

[Broken Link?]


» Klinika Ortodontyczna - Ortodoncja Kraków


W Klinice Ortodontycznej ORTOmania oferujemy kompleksowe leczenie ortodontyczne dzieci,młodzieży i dorosłych.Stosujemy aparaty stałe, aparaty estetyczne,najnowocześniejszy System Damon oraz aparaty ruchome. Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny,płatności kartami elektronicznymi, system rat oraz program lojalnościowy. Serdecznie zapraszamy!

www: http://www.klinikaortodontyczna.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki