PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Kursy żeglarskie


Uwielbiasz sporty wodne? Chciałbyś zmęczyć się nad wodą? Wówczas z całą pewnością spodoba się Tobie witryna internetowa - train-and-sail, na której są dostępne oferty z propozycjami, podpowiadającymi jak wykorzystać wakacje blisko z przyrodą. Jeżeli masz ochotę samodzielnie żeglować np. po mazurach itd., w takim wypadku z całą pewnością przypadną Ci do gustu żeglarskie kursy na patent jachtowego żeglarza nad Zalewem Zegrzyńskim k. Warszawy. Dodatkowo mogą państwo skorzystać ze szkoleń regatowych i czarteru jachtów. Nie zwlekaj, przyjedź na żagle, Zegrze serdecznie zaprasza!

www: http://train-and-sail.com/

[Broken Link?]


» Kaski Astone


Zapraszamy do sklepu internetowego Motohybrid.pl dla fanów motocykli.Każdy nasz pracownik podchodzi z pasją do motocykli, dlatego też świetne wybierzemy najlepszy sprzęt aby zakupy były zadowalające. Na naszych półkach sklepowych znajdą Państwo produkty wielu renomowanych producentów. Mamy oficjalne partnerstwo takich firm jak Shoei, Modeka, Sidi czy Motul. Szczególnie polecamy kaski Astone oraz kaski Shoei znane z niezawodności oraz różnorodności modeli, każdy znajdzie coś dla siebie. Warte polecenia są również buty Forma oraz buty TCX. Prowadzimy również profesjonalny serwis motocyklowy na Śląsku. Nasi fachowcy są nieustannie szkoleni oraz kierowani na dodatkowe kursy – co bezpośrednio pozwala nam świadczyć najwyższą jakość naszych usług. Po wielu latach pracy w branży nasi mechanicy polecają wybór łańcucha DID. Każdy kto pasjonuje się motocyklami powinien do nas zajrzeć, nasz sklep jest właśnie dla Ciebie – Zapraszamy na zakupy!

www: http://www.motohybrid.pl/

[Broken Link?]


» Kursy komputerowe dla Seniorów w Gdańsku i Trójmieście


Witryna firmy parającej się prowadzeniem kursów dotyczących obsługi komputera od podstaw, szczególnie z nastawieniem na grupy osób starszych. Nauka w tym zakresie jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna, bowiem biegłość w zakresie korzystania z komputera i Internetu znacząco wpływa na komfort życia. Zamieszczono tu informacje dotyczących miejsc oraz terminów dostępnych kursów. Program szkolenia "Kurs komputerowy dla seniorów" powstał w wyniku czterech lat doświadczeń tak by był maksymalnie skuteczny.Szkolenia organizowane są na ternie Gdańska oraz Malborka. Na stronie także wskazówki i forum dla chcących dowiedzieć się więcej o współczesnych technologiach.

www: http://komputerodpodstaw.pl/

[Broken Link?]


» Giełda ładunków powrotnych


Ładunki powrotne znajdziesz na Giełdzie Trans. Każdego dnia pojawia się tu nawet 60 000 ofert wolnych frachtów. Korzystając z giełdy Trans nie musisz martwić się o puste kursy oraz niepotrzebne przestoje. Wraz z dostępem do ofert otrzymasz specjalne narzędzie do bezpłatnej komunikacji z kontrahentami. Sprawdź działanie giełdy w trakcie 30 dni bezpłatnego testu. Każdego dnia na giełdzie pojawia się ponad 100 00 ofert.

www: http://www.trans.eu/

[Broken Link?]


» Konkursy w sieci - konkursy internetowe, fotograficzne, smsowe, lokalne.


Konkursywsieci.pl - lista wszystkich aktualnych konkursów organizowanych w internecie i nie tylko. Codziennie ciekawe i cenne nagrody do wygrania w konkursach internetowych, fotograficznych, smsowych, kreatywnych. Wśród konkursów również te z nagrodami gwarantowanymi. Nie przegap okazji na wygranie nagrody. Obserwuj stronę - codziennie dodajemy informacje o nowych konkursach. Wygrywaj z Nami.

www: http://www.konkursywsieci.pl/

[Broken Link?]


» Psy i szczenięta


Popularny Serwis rozrywkowy dla miłośników psów. Informacje o psach, artykuły, forum z gorącymi dyskusjami. Możliwość nawiązywania kontaktów, dzielenia się wiedzą. Dla szukających rozrywki piękne zdjęcia psów, foto konkursy czy filmy, w tym śmieszne filmiki oczywiście z psami w rolach głównych. Na miejscu setki aktualnych ogłoszeń o psach i szczeniętach zamieszczanych przez prężnie działających hodowców psów rasowych.

www: http://www.szczenieta.pl/

[Broken Link?]


» O projekcie - Kurs pierwszej pomocy dla nauczycieli


Kurs pierwszej pomocy dla nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych Województwa Łódzkiego. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie z pierwszej pomocy dla nauczycieli chcących zdobyć uprawnienia do nauczania pierwszej pomocy. Podniesienie i dostosowanie umiejętności i kwalifikacji kadr oświaty do wymogów ROZPORZĄDZENIA MINISTRA ZDROWIA w sprawie przygotowania nauczycieli do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Zainwestuj w siebie-zdobądź wiedzę, która ratuje życie Obowiązkowe szkolenia wg Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26 sierpnia 2009 r. przygotowujące nauczycieli do prowadzenia zajęć w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Nadajemy certyfikat zatwierdzony przez MINISTERSTWO ZDROWIA i MEN uprawniający nauczycieli do prowadzenia zajęć z pierwszej pomocy. Zapraszamy na stronę www.pierwszapomockursy.pl

www: http://www.pierwszapomockursy.pl/

[Broken Link?]


» Wygraj wycieczkę


Wśród wielu konkursów organizowanych w internecie można wygrać bardzo przyzwoite nagrody. Dla przykładu serwis superkonkursy.pl w jednej z oferowanych zabaw udostępnia możliwość wygrania wycieczki zagranicznej. Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji w tym roku odpocząć w ciepłym kraju, to powinieneś spróbować zagrać. Zupełnie darmowe zgłoszenie swojego udziału nie stanowi chyba problemu, a z nagrody na pewno każdy się ucieszy.

www: http://www.superkonkursy.pl/konkursy-sms/wygraj-wycieczke-do-egiptu.html

[Broken Link?]


» Konkursy kosmetyczne


Internet to pasjonujący twór z którego można czerpać pełnymi garściami. Każdy, kto tylko potrafi się nim posługiwać znajdzie w nim coś dla siebie. Dzięki niemu można nawet zdobywać zupełnie za darmo wartościowe rzeczy materialne. Przykładem tego mogą być konkursy kosmetyczne, w których nagrodami są właśnie cenne i pełnowartościowe kosmetyki. Takie i podobne zabawy można znaleźć dzięki naszej, konkursowej witrynie. Na bieżąco publikujemy na niej aktualnie organizowane gry z nagrodami.

www: http://darmowekonkursy.pl/tag/kosmetyki/

[Broken Link?]


» meraviglia.pl


Meraviglia to firma oferująca kursy języka włoskiego. Prowadzimy zajęcia indywidualne, grupowe, specjalistyczne, intensywne, semestralne. Główną zaletą Meraviglia jest dostosowanie usług do słuchaczy. Zajęcia odbywają się w dowolnym miejscu, w zależności od potrzeb ucznia. Szczególne zniżki dla słuchaczy uczęszczających na kurs na Woli. Kim jestem? Italianistką, zakochaną w zapachu rzymskich ulic, suszonych pomidorach, włoskich książkach i filmach. Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, a najlepszym potwierdzeniem moich kwalifikacji są zadowoleni uczniowie, którzy swoje umiejętności sprawdzają w trakcie włoskich wypraw.

www: http://meraviglia.pl/

[Broken Link?]


» Konkursy internetowe z nagrodami


Recenzowana tutaj nasza strona, to rozrywkowe miejsce przeznaczone dla wszystkich od lat pięciu do stu pięciu. Dzięki temu, że na bieżąco aktualizujemy informacje, można zupełnie gratisowo wygrać ciekawe nagrody. Do kooperacji zapraszamy firmy i przedsiębiorstwa szukające skutecznych metod na promocję swoich produktów. Konkursy to także niezła forma reklamy docierająca do szerokich rzesz odbiorców.

www: http://www.konkursy.info.pl/

[Broken Link?]


» KJA - Kursy Jezyka Angielskiego - Ewa Sokulska


Kursy, szkolenia i korepetycje z języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są przez Panią Ewę Sokulską i odbywają się w Konstancinie-Jeziorna. Lekcje kierowane są zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych i mogą odbywać się indywidualnie lub w małych grupach. Program jest odpowiednio dobierany dla potrzeb każdego z uczestników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.

www: http://www.kja-english.pl/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia techniczne - język niemiecki


Germanica Sp. z o.o. to firma która prowadzi działalność w zakresie tłumaczeń od 1991 roku. W ofercie firmy są między innymi tłumaczenia symultaniczne (dwóch tłumaczy), uwierzytelnianie tłumaczeń, sprawdzanie specjalistycznych tekstów, nagrywanie teksów do filmów oraz tłumaczenie tekstów filmów z języka polskiego i na język polski w kombinacji z wieloma językami oraz z języka obcego na język obcy, tłumaczenia ustne konferencyjne. W ofercie ponadto kursy języków obcych w szkole językowej.

www: http://www.germanica.com.pl/

[Broken Link?]


» Pracownia psychoedukacji i terapii - kursy, treningi, terapia


Programy szkoleń, treningów i propozycji związanych z kreatywnym rozwojem młodzieży i dorosłych powstały w oparciu o podstawy teoretyczne i własną praktykę zawodową prowadzących. Wychodzimy z założenia, iż wiarygodne i skuteczne mogą być tylko działania powstałe na bazie własnych efektywnych doświadczeń, poprzedzonych gruntownym przygotowaniem teoretycznym i własnym rozwojem osobistym. Uczestnicy prowadzonych przez nas kursów otrzymują stosowne zaświadczenia oraz mają możliwość starania się o uzyskanie certyfikatu trenera Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwenci kursów mogą korzystać z naszych superwizji, bywa też tak , iż nawiązujemy dalszą współpracę. Specjalność pracowni: psychoedukacja, terapia, arteterapia i psychoterapia. Prowadzi kursy, treningi i szkolenia psychologiczne - zakres: arteterapia, diagnoza psychologiczna i komunikacja interpersonalna.

www: http://www.ppit.pl/

[Broken Link?]


» Kursy pierwszej pomocy


NODN "SYSTEM" - swoim zasięgiem obejmuje obszar całej Polski, specjalizujemy się w prowadzeniu kursów z zakresu pierwszej pomocy skierowanych do nauczycieli oraz zrzeszeń nauczycielskich. Koncentrujemy wyłącznie specjalistów dysponujących szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie swoich specjalności. W trakcie naszych treningów nauczysz się pierwszej pomocy w sposób nowoczesny i przystępny. Nasze trening to co najmniej 2 instruktorów i minimum 10 fantomów do resuscytacji krążeniowo oddechowej, defibrylacji automatycznej AED i pozoracji urazów.

www: http://www.e-ratownictwo.pl/

[Broken Link?]


» Szkoły językowe


Na niniejszej stronie przedstawione zostały kursy prowadzone przez English For You. Nauczycielami są osoby wywodzące się z Polski, jak i z państw anglojęzycznych. Jej oferta adresowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do instytucji. Podobnie jak inne szkoły językowe, zatrudnia ona uprawnionych lektorów. Informacje na temat programu zajęć i cennika znaleźć można w serwisie.

www: http://www.englishforyou.pl/

[Broken Link?]


» Kursy prawa jazdy w Warszawie


Zanosisz się z zamiarem zapisu na kurs nauki jazdy w Warszawie? Sprawdź ofertę, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Ośrodek Szkolenia Alfa stawia na profesjonalizm oraz wysoki poziom świadczonych usług. Jako jedna z nielicznych szkół jazdy w Warszawie posiadamy mnóstwo nagród, wyróżnień i certyfikatów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i podjęcia bezpiecznej i przyjemnej nauki w szkole jazdy ALFA Warszawa.

www: http://www.alfa.info.pl/

[Broken Link?]


» Narzędzia do Excela, kursy i porady VBA


Strona domowa firmy Mielk, oferującej usługi z zakresu tworzenia zaawansowanych arkuszy Excela, narzędzi do Excela oraz programów bazodanowych opartych na Excelu i Accessie. Serwis zawiera ponadto autorski kurs programowania w języku VBA oraz porady dotyczące tego języka. Na stronie można również znaleźć kilka darmowych narzędzi do Excela, ułatwiających codzienną pracę z tym programem.

www: http://www.mielk.pl/

[Broken Link?]


» JUVENTA - warsztaty rozwoju osobistego


Ciągły rozwój intelektualny pracowników to podstawa działania każdej firmy. W obecnych czasach coraz częściej pracodawcy wybierają specjalistyczne kursy i szkolenia, aby pomóc nie tylko sobie osiągnąć sukces, ale osiągnąć go przy pomocy wykwalifikowanych, zatrudnionych osób. System szkoleń i warsztatów oferuje Państwu Alicja Burnatowska – socjolog i psycholog społeczny. Przeprowadza szkolenia z komunikacji interpersonalnej, szkolenia z asertywności, warsztaty rozwoju osobistego, treningi komunikacyjne, dla handlowców i wiele więcej. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.

www: http://szkolenia-juventa.pl/

[Broken Link?]


» Kursy angielskiego i holenderskiego we Wrocławiu, tłumaczenia


Zapraszamy do indywidualnej nauki języka angielskiego lub holenderskiego, niderlandzkiego we Wrocławiu. Kursy indywidualne z profesjonalnym lektorem odbywają się w ścisłym centrum miasta. Uczeń sam decyduje o wymiarze czasowym lekcji i ich formie (np. nacisk na komunikację). W ofercie: kursy dla początkujących i zaawansowanych, przygotowanie do certyfikatów (FCE, CAE, CPE, CNaVT), nauka języka specjalistycznego. Oferujemy rzetelne tłumaczenia tekstów zwykłych i specjalistycznych z języka angielskiego, niderlandzkiego i niemieckiego. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych (faktura VAT). Tłumaczymy teksty użytkowe, medyczne, ekonomiczne, techniczne i prawne. Ponadto w ofercie: tłumaczenie treści stron internetowych, lokalizacja oprogramowania. Na pierwsze zamówienie otrzymają Państwo 20% zniżki.

www: http://lektor.wroclaw.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenia Elektryczne SEP Egzamin SEP Kursy SEP Uprawnienia SEP Medsport Equipment


Szkolenia elektryczne Warszawa,kursy SEP ,Warszawa - Szkolenia sep,uprawnienia sep,egzamin sep,szkolenia elektryczne Medsport. O FIRMIE "Najlepsza firma szkoleniowa na rynku- 100% zadowolonych kursantów ” Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Firma Medsport Equipment specjalizuje się w organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń energetycznych. Naszą wizytówką są znakomici wykładowcy posiadający wiedzę teoretyczną, wieloletnie doświadczenie, przygotowanie pedagogiczne oraz uprawnienia do przeprowadzania egzaminów kwalifikacyjnych na uprawnienia energetyczne w zakresie dozoru i eksploatacji G1, G2, G3.

www: http://www.kursyenergetyczne.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenia negocjacje


Szkoła negocjatorów to projekt szkoleń z dziedziny umiejętności biznesowych. Negocjacje mają na celu osiągnięcie porozumienia pomiędzy stronami, z których przynajmniej jedna inaczej wyobraża sobie kształt tego porozumienia. Proces neocjacyjny jest naturalnym i bardzo częstym elementem kontraktów biznesowych, dlatego od wielu lat umiejętność negocjacji jest pożądana na rynku pracy i przydaje się również w codziennym życiu. Zapraszamy na szkolenia z negocjacji w biznesie, a także na nasze inne kursy np. coaching.

www: http://www.szkolanegocjatorow.com.pl/

[Broken Link?]


» Szkoła Wspinania Alpinexterme


Alpinextreme Szkoła Wspinania prowadzi kursy wspinaczkowe oraz prac wysokościowych w całej Polsce i krajach Europy Zachodniej. Atrakcyjne ceny-wykwalifikowani instruktorzy. Wejdź teraz. Kliknij tutaj. Kursy w skalnych rejonach Polski i Europy. Kursy na sztucznych ścianach wspinaczkowych. Certyfikaty ukończenia kursów. Obozy wspinaczkowe, wyjazdy indywidualne, imprezy integracyjne dla firm, wypożyczamy mobilną ściankę wspinaczkową.

www: http://www.alpinextreme.pl/

[Broken Link?]


» CSrank.pl - Ranking stron, serwerów Counter Strike!


CSrank.pl to serwis związany z jedną z najpopularniejszych gier, czyli Counter Strike. Forma prowadzenia strony pozwala na stworzenie interesującego rankingu, dzięki odwiedzinom z naszej strony użytkownicy mogą ocenić Twój serwer, forum czy hosting. Ranking pokazany jest według pozycji, na którą wpływają bezpośrednie oceny, częstotliwość odwiedzin i zainteresowanie użytkowników. Jednocześnie to wspaniała forma reklamy, aby zaistnieć w sieci i dać możliwość zauważenia Twojej strony fanom CS. Częste konkursy organizowane przez CSrank przyciągają wielu internautów, co wpływa przede wszystkim pozytywnie na reklamę naszych klientów. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wypróbowania naszej reklamy!

www: http://www.csrank.pl/

[Broken Link?]


» eRiken.pl - Portal wyjątkowy, it, pozycjonowanie, serwis, programy, niezbędnik, wordpress


Portal dla ludzi ambitnych w którym znajdziemy programy, artykuły, poradniki i wiele ciekawych tekstów, które ułatwią pracę z komputerem, programami. Wiele trików, sztuczek dzięki czemu pozycjonowanie stanie się o wiele prostsze. Dodatkowo w serwisie można znaleźć mecze na żywo, wyniki na żywo, ciekawe serwisy tematyczne. Poradniki związane z IT, pozycjonowaniem, blogowaniem, najpotrzebniejsze programy, telewizje online oraz wiele niespodzianek. Wiele poradników dla początkujących i doświadczonych blogerów. Techniki marketingu, programy partnerskie. Kursy programowania i skutecznego pozycjonowania używając najskuteczniejsze pluginy do wordpress, joomla. Sklepy internetowe.

www: http://eriken.pl/

[Broken Link?]


» Keramos - Keramos


Oferujemy Państwu wszystko co potrzebne do tworzenia ceramiki artystycznej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania sie z całą naszą ofertą. U nas znajdą Państwo: masy ceramiczne piece do ceramiki, koła garncarskie, angoby, szkliwa, glinę oraz wiele innych materiałów dla ceramiki. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych sklepów w Twoich okolicach. Mamy swoje siedziby w takich miastach jak Warszawa, Bielsko-Biała, Kraków, Wrocław i Sopot. Organizujemy również kursy ceramiki artystycznej 1-wszego, 2-giego i 3-ciego stopnia. Zapraszamy.

www: http://keramos.pl/

[Broken Link?]


» Efektywne kursy i korepetycje - Neocenter.


Najświeższe sposoby uczenia przygotowyjące do zaliczenia egzaminu maturalnego. lekcje odbywają się w środku Wrocławia w dogodnych porach dla maturzystów. Jeśli chcesz poprawić oceny w szkole, przygotować się do ważnego sprawdzianu bądź po prostu chcesz poznać więcej niż pozostali zgłoś się do Nas.NeoCenter oferuje korepetycje i kursy maturalne na najwyższym możliwym poziomie kształcenia.

www: http://www.neocenter.pl/

[Broken Link?]


» Profesjonalne kursy maturalne w Krakowie.


Kursy przygotowawcze do matury. Kursy na poziomie podstawowym i rozszerzonym w samym centrum Krakowa. Kursy prowadzone z najlepszymi nauczycielami w przyjaznej atmosferze. Program kursów zgodny z wymogami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. 81 godzin zajęć od października do końca kwietnia pozwala na solidne przygotowanie się do egzaminu.

www: http://www.kursymaturalne.krakow.pl/

[Broken Link?]


» Uczymy Polskiego jako obcego POLA Learn Polish


Learn Polish lessons - intensive Polish classes for foreigners. Pola - Kursy polskiego. Stosujemy nowoczesną metodykę. Korzystamy tylko z nowoczesnych pomocy naukowych. Działalność założona przez ex - nauczycieli IKO. We offer intensive Polish classes. If you look for individual, group or intensive classes - visit us. We normally use modern method. In our school we use use only multimedia learning tools. Well prepared former IKO language instructors.

www: http://www.pola.edu.pl/

[Broken Link?]


» mojMielec.pl - Ogłoszenia z Mielca i okolicy


Kup, sprzedaj lub zaoferuj cokolwiek w Mielcu i okolicy. Bez zbędnej rejestracji. Całkowicie za darmo! Przeglądaj AKTUALNE ogłoszenia zawarte w ramach różnych kategorii tematycznych: praca, mieszkanie, dom, działka, lokal, motoryzacja, kursy i szkolenia, usługi remontowe, korepetycje, komputery, telefony, rtv i agd, meble, ogród, odzież, obuwie, zabawki dla dzieci, wózki dziecięce i wiele innych.

www: http://mojmielec.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki