PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Biuro księgowe w Płocku


Świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży i certyfikaty Ministerstwa Finansów gwarantują najwyższą jakość naszych usług. Dodatkowym gwarantem jest najwyższej klasy oprogramowanie. Oferujemy pełen zakres usług księgowych: rozliczenia firm od karty podatkowej po pełną księgowość, rozliczenia pracowników i wszelkie dodatkowe usługi księgowe.

www: http://www.prodesso.pl/

[Broken Link?]


» Poradnik początkujących księgowych


Poradnik małej księgowości.Kompleksowa baza praktycznej wiedzy dla małych i średnich firm, księgowych oraz szereg artykułów na różne tematy zw. z działalnością gospodarczą, księgowością Poradnik dla początkujących księgowych, samodzielnie prowadzących księgowość we własnym przedsiębiorstwie, młodych księgowych. Zagadnienia KPiR - książki przychodów i rozchodów, amortyzacja, wynagrodzenia, prawo pracy, najważniejsze wskaźniki, najświeższe informacje. Przykłady księgowań, nietypowe zdarzenia gospodarcze w podatkowej księdze przychodów i rozchodów opisowo i na przykładach. Kompendium młodego, początkującego księgowego. Zbiór praktycznych porad.

www: http://www.mlodyksiegowy.pl/

[Broken Link?]


» KT Services: Biura Rachunkowe Bydgoszcz, Księgowość Piła


KT Services - Biuro Rachunkowe Bydgoszcz. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym świadczącym usługi zarówno dla firm jednoosobowych jak i przedsiębiorstw. Cechuje nas profesjonalizm, elastyczność, komunikatywność i wysoka jakość świadczonych usług. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje tak aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy usługi w zakresie: - obsługa księgowa - kadry i płace - usługi z zakresu rejestracji nowej działalności - doradztwo podatkowe - doradztwo finansowe - doradztwo leasingowe - doradztwo BHP

www: http://www.ktservices.pl/

[Broken Link?]


» Prowadzenie ksiąg rachunkowych -Księgowość Asset Bielsko-Biała.


Biuro rachunkowe działające na terenie miast: Sosnowiec, Katowice, Bielsko-Biała oferuje pełen zakres usług związanych z prowadzeniem księgowości. Rozliczamy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jawne, cywilne, fundacje, spółdzielnie, stowarzyszenia. Prowadzimy zarówno pełną, jak i uproszczoną księgowość, sporządzamy deklaracje VAT, PIT, CIT i inne sprawozdania.

www: http://www.asset-biuro.pl/

[Broken Link?]


» Orlen - Inwentaryzacja


ORLEN Księgowość Sp. z o.o. powstała 26 czerwca 2006 roku w wyniku wyodrębnienia działów księgowych z Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A. Spółka świadcząc kompleksową obsługę rachunkowo – księgową na rzecz PKN ORLEN S.A. oraz 14 spółek należących do Grupy Kapitałowej PKN ORLEN, pragnie rozszerzyć grono swych Klientów o kolejne Spółki Grupy Kapitałowej.

www: http://www.orlenksiegowosc.pl/

[Broken Link?]


» Biuro Rachunkowe, Uslugi Ksiegowe, Obluga Podatkowa, Warszawa


Biuro prowadzi księgowość pełną i uproszczoną, rozlicza ZUS, reprezentuje klientów przed różnymi urzędami (urzędy skarbowe, statystyczne, ZUS, KRS i sądami). Wyprowadza zaległości i kontroluje poprawność wcześniejszych zapisów. Pomaga przy rejestracji firm. Podejmuje się również zleceń nietypowych.

www: http://www.rewident.waw.pl/

[Broken Link?]


» Biuro rachunkowe Łódź


Strona firmy reklamującej się jako biuro rachunkowe Łódź. W oferowany zakres usług wchodzi księgowość a także przygotowywanie rzetelnych raportów finansowych do najważniejszych instytucji. Precyzyjna oferta wraz z cennikiem zamieszczona jest na stronie. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych na naszą stronę internetową.

www: http://www.bgraczyk.pl/

[Broken Link?]


» Biuro Rachunkowe Online


Biuro Rachunkowe prowadzi działalność polegającą na świadczeniu usług dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej w zakresie uproszczonej i pełnej księgowości, kadr i płac oraz rozliczeń z ZUS i Urzędem Skarbowym. Swoje usługi świadczymy w oparciu o platformę internetową CDN OPTIMA ASP - to sprawdzona księgowość internetowa.

www: http://biuro-online.pl/

[Broken Link?]


» Księgowość Kraków


Usługi księgowe. Profesjonalna księgowa oferuje :Prowadzenie Pełnej Księgowości, Książki Przychodów i Rozchodów, rozliczanie PIT, obsługę dokumentów dla ZUS i US. Ponad 1o lat doświadczenia, wykształcenie wyższe ekonomiczne o specjalności Rachunkowość. Solidnie i rzetelnie. Zapraszam do skorzystania z moich usług.

www: http://ksiegowa-krakow.pl/

[Broken Link?]


» biuro rachunkowe w Warszawie - MaGra, pełna księgowość | O Firmie


Biuro Rachunkowe MaGra S.C. jest firmą rodzinną, która kontakty z klientami stara się układać na bazie zrozumienia wzajemnych potrzeb nie formalizując tych kontaktów nadmiernie. Spółka rozpoczęła działalność w maju 1994 roku jako dwuosobowa spółka rodzinna, przyjazna i akceptowana przede wszystkim przez – wówczas - małe firmy prowadzone przez operatywnych przedsiębiorców. Na przestrzeni kilkunastu lat działalności uczestniczyliśmy w sukcesach naszych klientów.

www: http://www.magra.warszawa.pl/

[Broken Link?]


» Systemy ERP, oprogramowanie dla firm


ADAPTA jest dynamicznie rozwijającą się firmą informatyczną. Nieprzerwanie od 1987 roku zapewnia profesjonalną obsługę klientów w zakresie kompleksowej informatyzacji. Firma Adapta oferuje: -ADAPTIX: elastyczny system ERP -wdrożenia -konsulting IT Pakiet ADAPTIX obejmuje wszystkie sfery działalności przedsiębiorstwa, w tym księgowość zarządczą (controlling) oraz planowanie i kontrolę produkcji w stardardzie MRP II.

www: http://adapta.com.pl/

[Broken Link?]


» Usługi księgowe Warszawa, symfonia, mała i pełna księgowość Warszawa


Lemans - Pełna i mała księgowość - Warszawa. Specjalistyczne usługi księgowe świadczone przez firmę Lemans dzięki wieloletniemu doświadczeniu charakteryzują się najwyższym poziomem profesjonalizmu. Firma zajmuje się także sprzedażą i wdrożeniami systemów. Serdecznie zapraszamy do współpracy - firma Lemans

www: http://www.lemans.pl/

[Broken Link?]


» Pełna księgowość


Sprzedaż i wdrożenia oprogramowania dla księgowości. Wf-FaKir to program do prowadzenia pełnej księgowości. Polecany jest dla firm i biur rachunkowych. Pełna księgowość - Doradzamy przy wyborze odpowiedniej wersji oprogramowania, przeprowadzamy instalacje, wdrożenia i szkolenia. Naszym klientom zapewniamy wsparcie informatyczne dotyczące sprzętu i oprogramowania.

www: http://www.wf-fakir.com.pl/

[Broken Link?]


» Księgowość Kielce


Biuro Rachunkowe BEGA s.c. w Kielcach to m.in.: prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej książki przychodów i rozchodów, rozliczanie ryczałtów, kadry i płace, sprawozdania i raporty finansowe, analizy finansowe. Biuro kieruje swoją ofertę do podmiotów gospodarczych, osób fizycznych i spółek osobowych prowadzących działalność gospodarczą. Biuro działa na podstawie certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów. Wspólnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej i finansowej wszelkiego rodzaju firm, niezależnie od formy prawnej i rodzajów opodatkowania.

www: http://www.biuro-bega.pl/

[Broken Link?]


» PLUS Biuro rachunkowe Urszula Rojek, księgowość, rozliczenia ZUS, ewidencja VAT. Wrocław


Strona internetowa biura rachunkowego 'PLUS' z siedzibą we Wrocławiu ul. Estońska 1A, Urszula Rojek. Oferujemy: usługi księgowe, prowadzenie ksiąg handlowych i podatkowych, rozliczenia ZUS, usługi kadrowo-płacowe, ewidencja środków trwałych i amortyzacji, ewidencja VAT, pośrednictwo finansowe i ubezpieczeniowe, akwizycja OFE i ubezpieczenie na życie

www: http://www.biuroplus.wroc.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki