PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Pani Dziuba - pierwsza księgarnia dla kobiet - Pani Dziuba


Księgarnia Internetowa dla Kobiet Witaj, jestem Pani Dziuba . Zapraszam Cię do księgarni, którą prowadzę osobiście. Znajdziesz w niej książki poukładane w interesujący sposób. Jeśli wiesz czego szukasz korzystaj z wyszukiwarki na stronie, jeśli chcesz kupić książkę, a nie wiesz jaką, pomogą Tobie w tym stworzone w tym celu kategorie, opisy wydawców i komentarze-recenzje czytelniczek. Jeśli mimo wszystko nie znajdziesz upragnionej książki pisz na [email protected] a postaram się ją dla Ciebie zdobyć. PD

www: http://www.panidziuba.pl/

[Broken Link?]


» Księgarnia wysyłkowa


Księgarnia internetowa rema.com.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową. Jest to także hurtownia książek. Książki w księgarniach tradycyjnych są drogie i nie na kieszeń każdego człowieka, zwykłego zjadacza chleba. Wysyłkowa sprzedaż ogranicza koszty przetrzymywania książek na zapleczach. Rema.com.pl prowadzi sprzedaż online i znajdziesz u nas najnowsze książki, bestsellery, wybierzesz spośród interesujących Cię kategorii. Elektroniczne wyszukiwarki skracają zdecydowanie proces wyszukiwania interesującej pozycji. Ograniczenie kosztów i większa dostępność książek skutkuje możliwością zaoferowania szerszej oferty wydawniczej oraz sprzedaż krótszych serii po atrakcyjnych cenach.

www: http://www.rema.com.pl/

[Broken Link?]


» Księgarnia Legolas


Księgarnia internetowa Legolas. To tysiące tytułów, nowości wydawnicze, podręczniki szkolne do wszystkich typów szkół, beletrystyka, literatura popularno-naukowa. Oprócz tego, książki do nauki języków obcych, zabawki, kalendarze. Oferujemy szybką i terminową realizację zamówień, konkurencyjne ceny dostawy, pomoc telefoniczną i internetową. Złożone zamówienie realizowane jest najpóźniej następnego dnia. Zapraszamy!

www: http://www.legolas.pl/

[Broken Link?]


» Księgarnia internetowa


Księgarnia internetowa Kumiko zawiera bogatą ofertą książek po niespotykanie niskich cenach. Nasza księgarnia prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Pracownicy księgarni na każdym etapie zamówienia służą Państwu pomocą oraz radą, wszystko po to aby zakup książki odbył się sprawnie i bezproblemowo. Dzięki możliwość recenzowania poszczególnych książek, nasza księgarnia jest również tworzona przez Was.

www: http://www.kumiko.pl/

[Broken Link?]


» Książki - Księgarnia - Księgarnia internetowa - Arsenał


Księgarnia Arsenał. Od 1995 książki po najniższych cenach, końcówki nakładów, dodruk książek, sklep internetowy, sprzedaż detaliczna i hurtowa, cztery księgarnie stacjonarne w Poznaniu.W ofercie 69500 artyk. m.in. nowości, bestsellery, zapowiedzi, starsze wydania, książki polecane przez czytelników.

www: http://www.arsenal.pl/

[Broken Link?]


» Księgarnia internetowa


Nasza księgarnia internetowa oferuje bogatą ofertę produktów. Książki dla dzieci, książki psychologiczne aż po książki ekonomiczne i akademickie. Oferujemy szybką wysyłkę i niskie ceny. Może zainteresują Cię audiobooki? Nie wiesz co to jest? Sprawdź teraz. Skorzystaj z wyszukiwarki na naszej stronie lub ze spisu kategorii.

www: http://www.twojawiedza.net/

[Broken Link?]


» Księgarnia internetowa, audiobooki - Audionova


Audionova.pl jest serwisem łączącym dwa moduły. W pierwszym udostępniamy za darmo nagrania lektorskie, o różnej tematyce, tworzone w Studiu 8Pestek. Pojedyńcze nagranie nosi nazwę "Pestka". W drugim funkcjonuje sklep z audiobookami. Masz możliwość ściągnania nagrań na swój komputer po zarejestrowaniau i zalogowaniu się w serwisie Audionova.pl. Rejestracja jest darmowa i wymaga kliknięcia na odnośnik "załóż swoje konto" widoczny na górze okna przeglądarki pod polami do logowania, a następnie wypełnienia wymaganych pól. Witryna umożliwia komentowanie i ocenianie nagrań, w pięciostopniowej skali. Jest to możliwe po aktywacji konta użytkownika. Od razu po zarejestrowaniu w serwisie na podane konto e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, po jego kliknięciu zyskujesz dostęp do komentowania.

www: http://audionova.pl/

[Broken Link?]


» litcom


Literatura zawsze piękna... Litcom.pl to niezależna księgarnia internetowa, oferująca tytuły wielu wydawców z calej Polski. W ofercie literatura piękna, popularno-naukowa, ksiazki akademickie, dla dzieci, komiksy, literatura obcojęzyczna, poradniki i inne. Dbamy o jak najszybsze finalizowanie transakcji oraz pelne zadowolenie klienta.

www: http://www.litcom.pl/

[Broken Link?]


» Książki do nauki języka angielskiego


Merikom - księgarnia internetowa oferuje książki do nauki języka angielskiego, niemieckiego oraz informatyki. W ofercie też podręczniki szkolne, słowniki, gry, mapy, multimedia i inne książki. Dystrybutor Longman, Macmillan. Księgarnia wysyłkowa Merikom zaprasza Państwa po podręcznik, słownik oraz książki do nauki języków.

www: http://www.merikom.pl/

[Broken Link?]


» hurtownia z książkami


Księgarnia internetowa Tradebooks.pl - literatura obcojęzyczna, książki angielskojęzyczne. W ofercie literatura angielskojęzyczna, książki obcojęzyczne, podręczniki akademickie w języku angielskim. Zajmujemy się sprowadzaniem książek z zagranicy. Oferujemy także książki czytane - audiobooks, audio books. Sklep internetowy oraz hurtownia książek obcojęzycznych zaprasza po książki i podręczniki po angielsku.

www: http://www.tradebooks.pl/

[Broken Link?]


» Księgarnia


Nowa księgarnia internetowa, partner księgarni Menits. Nasza księgarnia oferuje książki, podręczniki szkolne literatur piękną literaturę popularną i naukową oraz pomoce dla uczniów i studentów, a nawet ściągi i ściągawki. Wszystko w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą. Księgarnia internetowa Embook.

www: http://www.embook.info/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki