PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» PORÓWNYWARKA FINANSOWA


PORÓWNYWARKA KREDYTOWA i FINANSOWA służy do wyszukania najlepszych produktów bankowych. To miejsce, gdzie bardzo szybko możesz wyszukać, porównać i kupić najlepsze kredyty hipoteczne, karty kredytowe, kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe, lokaty bankowe czy konta bankowe.Porównywarka kredytowa podpowie Tobie, na jaki kredyt Cię stać. Liczą się tylko konkretne odpowiedzi na pytania typu: jaki kredyt, czy lokata bankowa jest najlepsza właśnie dla Ciebie? Jaką masz zdolność kredytową? Czy kredyt Rodzina na swoim jeszcze istnieje? Po prostu: Twoja Porównywarka Kredytów.

www: http://investpuls.pl/

[Broken Link?]


» Kredyt bez zaświadczeń


Wiele osób w dobie kryzysu boryka się z brakami pieniędzy. Nie w każdym przypadku jednak mogą kłopot rozwiązać biorąc kredyt w banku. W wielu przypadkach banki nie chcą pożyczać pieniędzy z różnych powodów. W sukurs takim kłopotom przychodzi nasza strona opisująca alternatywne sposoby na otrzymanie kredytu. Dzięki proponowanym rozwiązaniom nawet osoby zadłużone, bez zdolności kredytowej będą mogły skorzystać z potrzebnych im pieniędzy. Sporą pomocą w wyborze odpowiedniego kredytu są opinie zamieszczane przez klientów, którzy do tej pory skorzystali z ofert.

www: http://banknet.pl/

[Broken Link?]


» Doradztwo strategiczne


Firma Arena Consulting Group Sp. z o. o. oferuje przedsiębiorstwom znajdującym się w różnych cyklach funkcjonowania realizacje w rodzaju doradztwo finansowe dla firm. Ważnym zagadnieniem z dziedziny planowanie strategiczne jest strategia pozyskiwania środków pieniężnych na dalsze zrównoważone funkcjonowanie i ekspansję firmy. Doradcy z Arena Consulting Group oferują profesjonalny audyt kredytowy oraz opracowanie strategii działania z obszarutakiego jakoptymalizacja kosztów.

www: http://www.arena-consulting.pl/

[Broken Link?]


» Świat Banków - Kredyty, Lokaty, Inwestycje, Wiadomości bankowe


Nasza strona zawiera najnowsze i najciekawsze artykuły dotyczące świata giełdy, finansów. Z nami zawsze będziesz na bieżąco z nowymi promocjami pojawiającymi się w polskich bankach i nie tylko. Doradzimy Ci gdzie najlepiej wziąć kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy, jak również podpowiemy Ci gdzie najlepiej zainwestować swoje oszczedności. Z nami świat finansów i banków będzie dużo ciekawszy.

www: http://swiat-bankow.pl/

[Broken Link?]


» Pożyczki prywatne


Każdego dnia banki w Polsce odmawiają przyznania kredytów wielu ludziom. Najczęściej spowodowane jest to tym, iż posiadają negatywne opinie w Biurze Informacji Kredytowej. Jak sobie radzić w takich sytuacjach ? Jednym z rozwiązań są pozabankowe pożyczki prywatne. Takie rozwiązania są coraz bardziej popularne. Wielu prywatnych inwestorów posiadających wolne środki pieniężne, chętnie zainwestuje je w lepiej opłacalne przedsięwzięcia niż lokaty w bankach. Nasza witryna umożliwia łączenie dwóch, zainteresowanych stron takimi transakcjami.

www: http://kredyciak.info/

[Broken Link?]


» Kredyty samochodowe bez bik


Kupno samochodu to w dzisiejszych czasach praktycznie żaden problem. Zarówno nowe jak i używane pojazdy można nabyć na raty. Coraz częściej jednak na drodze do wymarzonych czterech kółek staje instytucja zwana Biuro Informacji Kredytowej. Ktoś, kto otrzymał tam negatywną opinię, nie dostanie pieniędzy z banku. U nas można w łatwy sposób ominąć tę trudność. Firmy pozabankowe oferują kredyty bez bik właśnie dla zadłużonych.

www: http://www.autole.pl/kupuje-auto-pomoc-w-wyborze/144-kredyt-samochodowy-bez-bik.html

[Broken Link?]


» Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych


Jednym z najlepszych miejsc w internecie, gdzie można dowiedzieć się wszystkiego o pożyczkach pozabankowych jest nasze forum kredytowe. Każdy początkujący znajdzie tutaj wszelkie informacje na interesujące go tematy. Oprócz suchych faktów, tym co szczególnie przyciąga jest możliwość wymiany doświadczeń oraz tablica ogłoszeń. Dzięki takim anonsom już wiele osób znalazło dla siebie pożyczki prywatne na dogodnych warunkach.

www: http://www.kredyciak.pl/pozabankowe/

[Broken Link?]


» Pożyczki pozabankowe


Pożyczki pozabankowe należą do wąskiej grupy produktów finansowych dostępnych dla osób zadłużonych. Negatywna opinia w Biurze Informacji Kredytowej uniemożliwia podjęcie współpracy z Bankami w zakresie pożyczenia od nich pieniędzy. Osoby ze złą historią w BIKu zmuszone są poszukiwać alternatywnych metod. Nasz portal jest dobrą pomocą dla każdego z problemami finansowymi. Porady, informacje oraz oferty pożyczkowe pomogły już niejednemu wyjść ze spirali zadłużenia.

www: http://capital.waw.pl/

[Broken Link?]


» Kredyty bez bik


Mimo potencjalnego powrotu koniunktury na rynki finansowe, wiele ludzi w dalszym ciągu boryka się z problemami pieniężnymi. Na części z nich niestety pozostała skaza w postaci negatywnych opinii w Biurze Informacji Kredytowej. Takie osoby nie mogą otrzymać z banków pożyczek. Jednym z niewielu rozwiązań pomocnych w wyjściu z impasu są tak zwane kredyty bez bik. Chcąc pomóc tej grupie, postanowiliśmy zaprezentować bloga na którym zamieszczamy nie tylko suche informacje, ale także oferty firm pozabankowych udzielających pożyczek mimo złych danych w BIKu.a

www: http://kredytybezbik.blogan.pl/

[Broken Link?]


» Konta Bankowe | Rachunki bankowe dla firm oraz klientów indywidualnych


Rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy popularnie nazywany ROR-em to konto osobiste, zgodnie z ustawą prawa bankowego przez osoby fizyczne. Rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy zakłada się głównie po to, aby dokonywać wszelkich rozliczeń pieniężnych. ROR jest kontem bankowym, do którego rozpoczynamy współpracę z bankiem, dlatego jest to rynek bardzo konkurencyjny i zaognia walkę między bankami o pozyskanie nowych klientów. Aby skusić nowych klientów banki najczęściej rezygnują z wszelkich możliwych opłat, aby nowe konto bankowe nie było obciążeniem finansowym dla potencjalnego klienta. Dzisiaj już standardem są rachunki zwolnione z opłat za jego prowadzenie, możliwość wykonywania bezpłatnych przelewów internetowych oraz dokonywania płatności kartą debetową czy kredytową.

www: http://rachunkibankowe.waw.pl/

[Broken Link?]


» Kredyty samochodowe


Jeśli potrzebujesz gotówki na realizację marzenia o własnym samochodzie zajrzyj na www.cieciekosztow.pl. Znajdziesz tam kalkulator kredytów, dzięki któremu zapoznasz się z bieżącymi ofertami kredytów motoryzacyjnych w różnych bankach. Dodatkowo po podaniu kwoty kredytu oraz czasu spłaty będziesz miał możliwość zapoznania się z kredytami dopasowanymi do Twoich potrzeb. Oprócz kredytów motoryzacyjnych platforma cieciekosztow.pl umożliwia porównanie kredytów gotówkowych i hipotecznych.

www: http://www.cieciekosztow.pl/

[Broken Link?]


» Jakie konto bankowe wybrac


Strona zawiera opis internetowego banku - mBank. Na stronie znajdziesz takie produkty finansowe jakie potrzebujesz! Konta osobiste, Lokaty, kredyty mieszkaniowe, ubezpieczenia i fundusze emerytalne - wszystko w jednym miejscu, dostępne on-line, bez wychodzenia z domu! Jest wiele kont bankowych a także banków ale żaden z nich nie jest tak przejrzysty jak mBank od początku nie ma ukrytych haczyków czy innego rodzaju nieścisłości. Jeden z największych internetowych banków w Polsce. Zaufało mu kilkaset tysięcy ludzi. Nie trać pieniędzy w innych bankach na takie rzeczy jak przelewy, wypłaty z bankomatów, opłata za prowadzenie konta. Pomyśl ile ludzie tracą rocznie na te niby niewielkie wydatki związane z prowadzeniem konta. W skali roku dochodzą do dość dużej sumy. Więc nie ma sensu tracić pieniędzy na konto. Zapoznaj się z oferta na stronie.

www: http://jakie-konto-bankowe.pl/

[Broken Link?]


» Best Solution - Twój Pośrednik Kredytowy Adam Kurbiel


Best Solution jest firmą doradztwa kredytowego, pomagającą klientom indywidualnym oraz firmom i tym całkiem mikro ale i tym dużym, wymagającym znaleźć optymalne rozwiązania finansowe. Naszym celem jest dostarczanie Klientom najlepszych rozwiązań w dziedzinie finansów osobistych oraz kredytowania podmiotów gospodarczych, w dziedzinie której zwłaszcza czujemy się jak ryba w wodzie ;-) Posiadamy prawie dwudziestoletnie doświadczenie w bankowości a zwłaszcza w kredytowaniu zarówno klientów indywidualnych jak i firm. My na kredytach się po prostu znamy …… i doradzimy Ci gdzie są najkorzystniejsze warunki, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania i możliwości.

www: http://www.bestsolution.com.pl/

[Broken Link?]


» Technik - Centrum rolnictwa


Firma Technik jest autoryzowanym sprzedawcą najwyższej jakości sprzętu rolniczego oraz nasion i pasz. W ofercie posiadamy m.in.: zgarniacze obornika, systemy udojowe, schładzalniki mleka, myjnie automatyczne, poidła, roboty paszowe, ciągniki oraz wiele innych maszyn rolniczych i niezbędnych akcesoriów w atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się także sprowadzaniem najlepszej klasy jałówek na zamówienie klienta. Współpracujemy z hurtowniami, jak również z klientami detalicznymi. Pomagamy w załatwieniu formalności kredytowych oraz dotacji unijnych. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.centrumrolnictwa.pl/

[Broken Link?]


» Kredyt


muratorfinanse.pl to serwis niezależnych doradców finansowych. Oferujemy bezpłatne doradztwo i pośrednictwo kredytowe w zakresie kredytów hipotecznych, kredytów gotówkowych i samochodowych. Jesteśmy niezależni finansowo i nie powiązani kapitałowo z żadną instytucją finansową. Naszą ofertę szczególnie polecamy wszystkim, którzy planują zaciągnięcie kredytu hipotecznego ale też tym z Państwa, którzy mają już zobowiązania a teraz myślą o ich konsolidacji. Wybierz kredyt razem z Murator Finanse - postaw na doświadczenie.

www: http://www.muratorfinanse.pl/

[Broken Link?]


» KREDYTY LOKATY KONTA


Strona przedstawia oferty banków: kredyty konsumpcyjne, kredyty hipoteczne, lokaty bankowe, darmowe konta osobiste, oszczędnościowe i studenckie, karty kredytowe, inwestycje w fundusze i inne oferty: ubezpieczenia i leasing. Na portalu można też spotkać podpowiedzi w kwestii dokonywania wyboru najlepszych usług bankowych. Które czynniki wziąć pod uwagę przy wybieraniu oferty kredytowej, rachunku czy karty płatniczej? Nadto w witrynie prezentujemy informacje finansowe i gospodarcze.

www: http://www.kredyty-lokaty-konta.pl/

[Broken Link?]


» Konto internetowe, banki online, kredyty gotówkowe


Porównanie usług bankowych największych banków w Polsce. Porównaj konta bankowe internetowe ( darmowe ), lokaty online, kredyty internetowe, kredyty gotówkowe, online, ubezpieczenia. Zapytaj ekspertów. Złóż wniosek internetowy. Najlepsze banki w Polsce. Skontaktuj się z doradcami poprzez wypełnienie formularza na stronie, konsultanci oddzwonią do Ciebie.

www: http://www.banki-online.com.pl/

[Broken Link?]


» .: Szlifierki


For Eko-Pro Machina specjalizuje się w sprzedaży maszyn do obróbki drewna i metalu. Klientom zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, transport maszyn oraz możliwość ich nabywania na zasadach leasingu oraz na kredyt. Jesteśmy przedstawicielem niemieckiej firmy Winter, austriackiej firmy Bernardo oraz włoskiej firmy Griggio.

www: http://www.foreko.eu/

[Broken Link?]


» Finanse osobiste


Nasz portal Sebofinanse to zbiór informacji finansowych z całej Polski. W portalu SeboFinanse.pl masz dostęp do oferty ponad 170 produktów finansowych oferowanych przez 50 instytucji i Banków! Zapraszam do odwiedzenia serwisu bez wychodzenia z domu, możesz porównać a nawet założyć konto osobiste w którymś z banków. Możesz ponadto wyszukać najtańszy kredyt na rynku, i wypełnić wniosek o przyznanie go. Zapraszam

www: http://www.sebofinanse.pl/

[Broken Link?]


» Portal Finansowy


Złoty portal finansowy to rzetelne i najświeższe informacje ze świata finansów, giełdy, gospodarki. Oferty on-line produktów bankowych w zasięgu twoich rąk, bez wychodzenia z domu umówisz się na niezobowiązującą rozmowę z konsultantem banku, który doradzi Państwu indywidualną ofertę. Publikujemy szczegółowe oferty banków, broszury na temat kredytów i kont bankowych oraz aktualizowany na bieżąco kurs walut i notowania finansowe. Znajdziesz tutaj zawsze aktualne informacje.

www: http://financegold.pl/

[Broken Link?]


» HOME CREDIT - KREDYTY,POŻYCZKI HIPOTECZNE.POMOC DLA OSÓB ZADŁUŻONYCH.


Witamy Państwa serdecznie na stronie poświęconej grupie ''HOME CREDIT''. Grupa ta powstała z myślą o ty 2000 m aby pomóc tym wszystkim z Państwa którzy w najbliższym czasie planują lub będą planować zakup mieszkania,domu lub ziemi bądź chcą pozbyć sie swoich zadłużeń i rozpocząć swobodne życie bez windykacji lub komornika a nie chcą aby poszukiwanie kredytu hipotecznego,pożyczki hipotecznej,pożyczki prywatnej bądź pożyczki oddłużeniowej stało się przysłowiową ''DROGĄ PRZEZ MĘKĘ''. ZAPRASZAMY SERDECZNIE - POMOC DLA OSÓB ZADŁUŻONYCH - POŻYCZKI POZABANKOWE - CHWILÓWKI - KREDYTY HIPOTECZNE - POŻYCZKI HIPOTECZNE - KONSOLIDACJA POD NIERUCHOMOŚĆ

www: http://www.finansewcentrum.pl/

[Broken Link?]


» Kredyty inwestycyjne,kredyty dla deweloperów


Istniejemy już od 10 lat, jako zgrany zespół specjalistów w dziedzinie pozyskiwania finansowania bankowego oraz pozabankowego, ryzyka inwestycyjnego oraz analizy finansowej. Zajmujemy się pozyskiwaniem kredytów dla deweloperów. Oferujemy też pomoc małym przedsiębiorcom. Pomagamy również osobom prywatnym w uzyskaniu kredytu hipotecznego lub gotówkowego.

www: http://www.centrum-luczkowska.pl/

[Broken Link?]


» Pasaż Finansowy


Strona zawiera ofertę najpopularniejszych produktów finansowych dostępnych na polskim rynku przez internet. Z oferty wybierz sam, produkt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i złóż wniosek on-line. Znajdziesz tutaj szeroki wachlarz produktów, od kont bankowych dla osób fizycznych i firm, przez lokaty i fundusze inwestycyjne, po pożyczki konsumpcyjne i kredyty hipoteczne.

www: http://pasaz-finansowy.com.pl/

[Broken Link?]


» Kredyty i pożyczki


Internetowy przewodnik po różnego rodzaju kredytach i pożyczkach. Skorzystaj z przydatnych wskazówek i porad na temat pożyczania pieniędzy. W naszym serwisie znajdziesz coś dla sienie niezależnie od tego, czy szukasz pilnie gotówki na bieżące wydatki, czy też planujesz zaciągnięcie kredytu hipotecznego.

www: http://www.informator-kredytobiorcy.pl/

[Broken Link?]


» Dotacje UE i kredyty na finansowanie inwestycji z Master Marketing


Firma Master Marketing oferuje usługi doradztwa gospodarczego dla przedsiębiorstw w zakresie zarządzania, marketingu i finansów. Dewizą firmy jest skuteczność, rzetelność i zaangażowanie we wszelkie czynności podejmowane w celu wsparcia działań rozwojowych klientów. Misją firmy jest pomoc w stymulowaniu procesu rozwoju przedsiębiorstw poprzez opracowywanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań w celu podniesienia efektywności funkcjonowania firmy zarówno od strony organizacyjnej jak również marketingowej i finansowej. W szczególności firma Master Marketing specjalizuje się w takich obszarach jak: - PLANOWANIE STRATEGICZNE, - MARKETING, - INWESTYCJE, - FINANSOWANIE ROZWOJU, - DOTACJE, - SYSTEMY ZARZĄDZANIA.

www: http://www.master-marketing.pl/

[Broken Link?]


» Pakiet OC i AC


Investoffers.pl to portal, na którym odnajdziesz wiele przydatnych porad finansowych z zakresu kredytów i ubezpieczeń. Dzięki naszej stronie dowiesz się jak zaciągnąć kredyt, aby nie stracić oraz jakie ubezpieczenie będzie dla Ciebie najbardziej korzystne. Uzupełnij swoją wiedzę i nie daj się już nigdy więcej naciągać.

www: http://www.investoffers.pl/

[Broken Link?]


» Agencja interaktywna


Agencja Interaktywna VENTI dostarcza efektywne rozwiązania internetowe. Na koncie agencji jest ponad 200 realizacji dla firm z bardzo różnych branż, o bardzo odmiennych wymaganiach. Dodatkowo VENTI jest akredytowanym wykonawcą projektów w ramach programu Phare. Usługi obejmują tworzenie strategii interaktywnych, budowę stron WWW, realizację sklepów on-line, wszystko poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań.

www: http://www.venti.com.pl/

[Broken Link?]


» Kredyty bankowe


W prostych słowach o finansach, o usługach i produktach banków. Informacje o kredytach hipotecznych i mieszkaniowych, zabezpieczeniach kredytów. Wskazówki dotyczące bezpiecznego i świadomego korzystania z kredytowania, w celu odniesienia maksymalnych korzyści z zaciągniętych kredytów. Niektóre pułapki kredytowe, których ominięcie pozwala zachować dobrą kondycję finansową i uniknąć spirali zadłużenia. Warto wiedzieć. Informacje użyteczne z punktu wiedzenia Twojego finansowego zdrowia i długoterminowego bezpieczeństwa finansowego. Na stronie także porady dotyczące innych produktów bankowych (karty płatnicze, lokaty, konta bankowe, itd.).

www: http://www.bankier.pro/

[Broken Link?]


» gorsety


Przedsiębiorstwo Handlowe Look prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną bielizny damskiej. W naszej ofercie znajdują się jedynie produkty wysokiej jakości stworzone przez polskich producentów. Dokładamy wszelkich starań aby klient korzystający z naszych usług był zadowolony. Zależy nam na kliencie który wróci i poleci nas również swoim znajomym. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów. Zachęcamy szczególnie do zapoznania się z ofertą specjalną: biustonosze duże rozmiary, szlafrok, gorsety. Za wszystkie zakupy zapłacą Państwo kartą kredytową, przelewem lub przy odbiorze.

www: http://www.nbielizna.pl/

[Broken Link?]


» Biura księgowe Wrocław


Biuro doradztwa podatkowego i usług księgowych Meritum we Wrocławiu zajmuje się prowadzeniem ksiąg podatkowych, doradztwem podatkowym, rozliczeniami rocznymi, wnioskami kredytowymi. Przeprowadzamy audyt księgowy i podatkowy, rozwiązujemy sprawy trudne oraz pomagamy w razie zaległości. Cenę za daną usługę ustalamy indywidualnie po generalnym zapoznaniu się z sytuacją. Posiadamy polisę ubezpieczenia OC obejmującą działalność w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz wszystkich czynności doradztwa podatkowego.

www: http://www.meritumksiegowa.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki