PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Korepetycje z matematyki w Bydgoszczy


Serdecznie zapraszam wszystkich na tanie, skuteczne i efektywne korepetycje z matematyki na terenie Bydgoszczy. Posiadam niezbędne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą gdyż korepetycji udzielam nieprzerwanie od kilku lat. Pomagam uczniom na wszystkich poziomach nauczania(szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia oraz studia). Prowadzę także specjalne przygotowania do matury. W cenie za godzinę zegarową(60 minut) jest także dojazd do ucznia. Jeśli masz problem z matematyką nie zwlekaj i zgłoś się do mnie.

www: http://www.korepetycje.jcom.pl/

[Broken Link?]


» Korepetycje


Na naszym serwisie o korepetycjach znajdziesz setki ogłoszeń z różnych obszarów nauki i z najróżniejszych miejscowości. Jest to jedna z najbardziej rozległych w internecie baza informacji o korepetycjach. Posegregowane w jasny sposób tak, żebyś mógł szybko wyszukać korepetycje na swoje możliwości finansowe. Przeglądanie naszej bazy korepetycji jest darmowe. Możesz kontaktować się z nauczycielami przez pocztę elektroniczną albo komórkę. Naszym serwis jest zbudowany w czytelny i bezproblemowy sposób, co pozwala na skrócenie przeszukiwania ogłoszeń do niezbędnego minimum. Jeśli jesteś korepetytorem lub po prostu udzielasz korepetycji, to możesz także bezkosztowo dodać własne ogłoszenie.

www: http://www.damkorepetycje.pl/

[Broken Link?]


» Korepetycje - ogłoszenia


Adresatami zawartych w serwisie informacyjnym korkowcy.pl ofert dydaktycznych są maturzyści, studenci szkół wyższych a także wszystkie osoby zainteresowane pogłębianiem zdobytej wcześniej wiedzy. W serwisie mogą się oni zapoznać z ogłoszeniami o korepetycjach zamieszczanymi przez osoby udzielające korepetycji z całej Polski, przejrzeć i porównać ogłoszenia z tej samej miejscowości czy województwa i na podstawie uzyskanych informacji podjąć decyzję o wyborze nauczyciela. Serwis korkowcy.pl pozwala korepetytantom na podzielenie się z innymi użytkownikami uwagami na temat poziomu nauczania reprezentowanego przez prywatnych nauczycieli, przez których byli nauczani.

www: http://korkowcy.pl/

[Broken Link?]


» Język angielski Korepetycje - Swarzędz, Kostrzyn i okolice


Korepetycje, nauka języka angielskiego - dla dzieci, młodzieży szkolnej i dorosłych. Zajęcia indywidualne oraz w grupach 5 - 6 osobowych. Korepetycje na różnych poziomach, w zakresie lekcji standardowych, konwersacji oraz gramatyki. Zajęcia u korepetytora lub ucznia. Dużą uwagę przywiązujemy do wymowy i poprawności gramatycznej. Miła atmosfera, solidnie i niedrogo. Obszar działania: Swarzędz, Zalasewo, Nowa Wieś, Paczkowo, Kostrzyn i okolice. Dodatkowo, na okres wakacyjny przewidziany jest obóz sportowo - językowy dla dzieci, odbywający się pod czujnym okiem doświadczonego trenera lekkoatletyki oraz lektorów języka angielskiego. Jest to doskonałe połączenie pierwiastka fizycznego z intelektualnym. Serdecznie zapraszamy.

www: http://www.angielski-ersac.pl/

[Broken Link?]


» Super korepetycje


Ogólnopolski serwis ogłoszeń korepetycji. Serwis jest darmowy, zarówno umieszczanie ogłoszeń jak i wyszukiwanie jest darmowe. Ogłoszenia są ze wszystkich przedmiotów i ze wszystkich poziomów szkół. Można przeszukiwać je stosując różne kryteria. Ponadto udostępniono zestawienia wzorów matematycznych i fizycznych z gimnazjum i liceum. Zgromadzono też kilkadziesiąt notek biograficznych najsławniejszych naukowców.

www: http://superkorki.net/

[Broken Link?]


» KJA - Kursy Jezyka Angielskiego - Ewa Sokulska


Kursy, szkolenia i korepetycje z języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są przez Panią Ewę Sokulską i odbywają się w Konstancinie-Jeziorna. Lekcje kierowane są zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych i mogą odbywać się indywidualnie lub w małych grupach. Program jest odpowiednio dobierany dla potrzeb każdego z uczestników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.

www: http://www.kja-english.pl/

[Broken Link?]


» Usługi komputerowe na terenie Warszawy i okolic - serwis, naprawa, korepetycje


Usługi komputerowe na terenie Warszawy i okolic - serwis, naprawa korepetycje, modyfikacja, nowe zestawy komputerowe itd. Szybka, fachowa, tania i solidna pomoc 7 dni w tygodniu. Pomożemy Ci naprawić komputer tak, abyś tego samego dnia mógł z niego korzystać w takim samym stanie, jak przed uszkodzeniem. Zadzwoń pod numer 669026928 aby uzyskać szczegółowe informacje. Działamy na terenie całej Warszawy i okolic, dojazd na terenie Warszawy i Legionowa GRATIS!!!

www: http://uslugi-komputerowe.waw.pl/

[Broken Link?]


» Efektywne kursy i korepetycje - Neocenter.


Najświeższe sposoby uczenia przygotowyjące do zaliczenia egzaminu maturalnego. lekcje odbywają się w środku Wrocławia w dogodnych porach dla maturzystów. Jeśli chcesz poprawić oceny w szkole, przygotować się do ważnego sprawdzianu bądź po prostu chcesz poznać więcej niż pozostali zgłoś się do Nas.NeoCenter oferuje korepetycje i kursy maturalne na najwyższym możliwym poziomie kształcenia.

www: http://www.neocenter.pl/

[Broken Link?]


» mojMielec.pl - Ogłoszenia z Mielca i okolicy


Kup, sprzedaj lub zaoferuj cokolwiek w Mielcu i okolicy. Bez zbędnej rejestracji. Całkowicie za darmo! Przeglądaj AKTUALNE ogłoszenia zawarte w ramach różnych kategorii tematycznych: praca, mieszkanie, dom, działka, lokal, motoryzacja, kursy i szkolenia, usługi remontowe, korepetycje, komputery, telefony, rtv i agd, meble, ogród, odzież, obuwie, zabawki dla dzieci, wózki dziecięce i wiele innych.

www: http://mojmielec.pl/

[Broken Link?]


» Szkoła językowa - kursy, szkolenia, korepetycje


Witamy w szkole językowej. Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń językowych i biznesowych. Szkolenia językowe odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy szkolenia dla firm. Wówczas np. kursy z języka angielskiego mogą być wzbogacone o elementy Business English lub inne specjalistyczne słownictwo. Oferujemy również szkolenia typowo biznesowe z zakresu prowadzenia negocjacji, sprzedażowe i inne. W okresie wakacji oferujemy stacjonarne wakacyjne kursy językowe i obozy językowe (kolonie językowe) dla dzieci, które są organizowane w różnych częściach Polski. Przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE i innych. Ofertę szkoleniową uzupełniają korepetycje i konwersacje. Korepetycje dają możliwość dostosowania tempa nauki do potrzeb ucznia. Na stronie szkoły znajdą Pańswto materiały przydatne w nauce angielskiego. Zamieściliśmy tam angielskie czasowniki nieregularne - irregular verbs.

www: http://www.rubis.com.pl/

[Broken Link?]


» archicel.pl - korepetycje z rysunku odrecznego czestochowa, lekcje rysunku architektonicznego


Nasze początki sięgają 1999 roku , wtedy to narodziła się myśl zorganizowania kursu  na terenie Częstochowy. Obecnie nasze doświadczenie  w prowadzeniu zajęć z rysunku odręcznego, przygotowującym młodzież do egzaminów na wydziały Architektury oraz  Architektury Krajobrazu w całej Polsce ,zaowocowało wypracowaniem autorskiego programu, dzięki któremu nasi uczniowie nie mają żadnych problemów z tematami egzaminacyjnymi. Naszym dodatkowym atutem wyróżniającym nas spośród innych podobnych sobie kursów rysunku  jest nauka programu Google Sketchup , dzięki któremu uczniowie jeszcze łatwiej zgłębiają tajniki perspektywy. Zarazem program staje się wygodnym narzędziem do pracy w czasie studiów. gdzie zajęcia trwają 6 godzin dziennie, aż do samych egzaminów. 1 lekcja GRATIS !

www: http://www.archicel.pl/

[Broken Link?]


» francuski online, francuski przez internet, francuski on-line, francuski przez skype,język francuski, korepetycje,


Adres Skype; e-francedom. Koniec nudnej gramatyki, zacznij wreszcie mówić!!! język francuski dla dorosłych, studentów, maturzystów i gimnazjalistów. Kursy francuskiego przygotowujące do egzaminów DELF i DALF. GG 2086688 Lekcja GRATIS. Kontakt skype: e-francedom Język Francuski przez Skype. Rozmawiaj na żywo z francuskim nauczycielem - Filologiem lub nativem.

www: http://francedom.pl/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia rosyjski


Elena Tuczyńska jest wykwalifikowanym tłumaczem języka rosyjskiego oferującym przekłady pisemne oraz tłumaczenia ustne z języka rosyjskiego i na rosyjski. Tłumaczka świadczy usługi dla firm oraz klientów indywidualne, wykonując tłumaczenia zwykłe oraz specjalistyczne. W jej ofercie znajdziemy tłumaczenia techniczne, tłumaczenia stron internetowych, pomoc w prowadzeniu korespondencji zagranicznej oraz korepetycje i korektę tekstów.

www: http://www.tuczynska-tlumaczenia.pl/

[Broken Link?]


» korepetycje angielski ząbki


Do English Way School zapraszamy chętnych do nauki języków obcych (angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, ukraińskiego) na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku. Dzieci (począwszy od przedszkola), młodzież i dorośli - każdy znajdzie kurs dla siebie. Bezpłatny test oraz rozmowa kwalifikacyjna sprawdzą Wasze umiejętności językowe i pozwolą wybrać optymalną grupę i poziom nauczania. Prawidłowe określenie poziomu biegłości językowej jest podstawą do skutecznego przyswajania nowych wiadomości.

www: http://www.englishway-szkola.pl/

[Broken Link?]


» Korepetycje Wrocław


Strona internetowa Platu pozwala na przeanalizowanie bogatej oferty korepetycji. Niezależnie bowiem od tego jaki kierunek nas interesuje korepetycje Wrocław dzięki niezwykle zróżnicowanym propozycjom bez problemu umożliwią nam znaleźć interesującą nas dziedzinę.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

www: http://www.platu.pl/

[Broken Link?]


» Korepetycje


Serwis firmy oferującej korepetycje dla wszystkich osób chcących uzyskać profesjonalne przygotowanie do matury, egzaminów końcowych lub też nadrobić zaległości w materiale szkolnym. Zapewniamy skuteczne metody nauki w miłej atmosferze. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową.

www: http://www.sylvan-korepetycje.pl/

[Broken Link?]


» Korepetycje


Portal będący bazą osób prywatnych proponujących korepetycje w niewygórowanych cenach oraz przy utrzymaniu najwyższej jakości usług. Po zalogowaniu się każdy użytkownik dostaje dostęp do szeregu dodatkowych opcji, usprawniających znalezienie korepetytora. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę.

www: http://www.korkuj.pl/

[Broken Link?]


» 4matura.pl - portal maturzysty! * korepetycje, kursy, opracowania, materialy


Najlepsza strona dla maturzystów. Oferujemy kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego w zakresie podstawowym i rozszerzonym z wszystkich przedmiotów. Ściągi, pomoce przygotowujące do matury. Informacje o kursach przygotowujących do egzaminu dojrzałości. Korepetycje i szkolenia. Język polski, język angielski, biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, WOS i inne przedmioty do zdawania na maturze. Z nami zdasz na 100%. Forum dla przyszłych studentów. Bazy arkuszy maturalnych i notatek absolwentów.

www: http://www.4matura.pl/

[Broken Link?]


» Korepetycje Warszawa


Repetito- Korepetycje Warszawa. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna pomaga w nauce wszystkim uczniom chcącym poprawić swoje wyniki w nauce. Przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych, matury oraz sesji. Cieszymy się, że starania naszego zespołu pozwoliły w ramach zajęć Repetito stworzyć lekcje optymalnie dopasowane do potrzeb ambitnych i aktywnych młodych ludzi szukających niedrogiej pomocy w nauce.

www: http://www.repetito.pl/

[Broken Link?]


» Kursy maturalne|kursy gimnazjalne|Kursy do matury


Kursy maturalne i kursy gimnazjalne w Centrum Edukacji KIK to wysokiej jakości Kursy do matury i do gimnazjów. Kursy dla maturzystów i gimnazjalistów w Centrum Edukacji KIK Katowice.Proponujemy państwu kursy, które ugruntują, odświeżą oraz uzupełnią posiadaną wiedzę oraz zmotywują do nauki.

www: http://www.kursyikorepetycje.pl/

[Broken Link?]


» Prawo i edukacja


Oferujemy usługi edukacyjne i prawnicze, w tym korepetycje z języka angielskiego, matematyki, prawa, WOSu; pomoc prawną dla cudzoziemców, pisanie pozwów, pism urzędowych, odwołań od decyzji administracyjnych, wniosków o ponowne rozpatrzenie sprawy. Wykonujemy także tłumaczenia tekstów prawnych i technicznych.

www: http://www.wschody.com/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki