PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Hotel SPA


Hotel SPA Manor House oferuje noclegi w pałacu, pobyty w SPA oraz organizuje konferencje w SPA. Zapraszamy wszystkich na romantyczny weekend w spa, we dwoje. Posiadamy stadninę koni w mazowieckim. Manor House to posiadłość wellness i hotel SPA zapewniający noclegi w pałacu o najwyższym komforcie. Organizujemy romantyczne weekendy we dwoje oraz konferencje w mazowieckim. Zapraszamy do naszej stadniny koni, która uatrakcyjni pobyt.

www: http://www.manorhouse.pl/

[Broken Link?]


» INTER CARS hotel Nowy Dwór Mazowiecki– Top Hotel


Hotele w Nowym Dworze Mazowieckim są różne ale nasz Top Hotel jest wyjątkowy. Położenie w samym Centrum miasta idealna lokalizacja oraz standard wykonywanych usług stanowi gwarancję zadowolenia naszych Gości . Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje de-lux, pokoje jednoosobowe oraz dwuosobowe. Wspaniała kuchnia naszej restauracji zauroczy każde podniebienie. Organizujemy konferencje , szkolenia nasz personel zrealizuje każde zamówienie . Naszym sukcesem jest zadowolenie i uśmiech naszych Gości. Serdecznie Zapraszamy Top Hotel Nowy Dwór Mazowiecki Ul. Paderewskiego 1 Tel. 22 188 41 44 [email protected] www.tophotelndm.pl Zapraszamy JUŻ 01.03.2011 Na hasło Top Hotel udzielamy rabaty: Na usługi gastronomiczne 10% Na usługi noclegowe 10%

www: http://www.tophotelndm.pl/

[Broken Link?]


» Sześć Dębów Dwór w Prusewie - hotel, restauracja, zabytkowy pałac nad morzem


Zapraszamy do zabytkowego dworu w Prusewie. Dwór wraz z wyjątkowej urody parkiem i dwoma dziedzińcami stanowi zabytkowe założenie dworsko-parkowe wpisane do rejestru zabytków woj. pomorskiego. W czasie prac remontowo-adaptacyjnych odtworzono wewnętrzny układ pomieszczeń z początku XX wieku i w niekonwencjonalny sposób zaadaptowano obiekt na centrum konferencyjno-wypoczynkowe z hotelem i restauracją. Odrestaurowano także park. W lipcu 2006 roku dwór wraz z parkiem został otwarty dla Gości. Dwór położony jest wśród pól i lasów, 7 kilometrów od nadmorskiej miejscowości Białogóra z piękną piaszczystą plażą i kilkanaście kilometrów od Dębek. Od Trójmiasta oraz od lotniska Gdańsk-Rębiechowo dzieli nas odległość 69 kilometrów. Organizujemy: szkolenia i konferencje, imprezy integracyjne i okolicznościowe, wesela, chrzciny, komunie. Grupy zorganizowane zapraszamy przez cały rok.

www: http://www.weekendlistopadowy.com.pl/

[Broken Link?]


» Konferencje naukowe


Przeglądarka aktualnych konferencji naukowych i konferencji biznesowych. Katalog-konferencyjny to zbiór aktualnych konferencji naukowych w 2010 oraz konferencji biznesowych z całej Polski. Dla organizatorów konferencji została stworzona baza obiektów konferencyjnych oraz usług pokrewnych. Dzięki powiadamiaczowi konferencyjnemu będziesz mógł być na bieżąco informowany o aktualnych konferencjach z wybranej dziedziny. Dodawanie konferencji naukowych i konferencji biznesowych jest bezpłatne.

www: http://katalog-konferencyjny.pl/

[Broken Link?]


» Agencja Hostess Warszawa


HOSTESSERIA - wyjątkowa agencja hostess proponuje Państwu hostessy i promotorów na targi, konferencje, bankiety oraz eventy. Oferujemy Państwu Hostessy, które są połączeniem piękna i inteligencji. Posiadają doświadczenie, wysoką kulturę osobistą, znają języki obce, pięknie się prezentują i wysławiają. Ponadto mają niepowtarzalną osobowość i umieją odnaleźć się w każdej sytuacji. Zapraszamy do współpracy!

www: http://www.hostesseria.com/

[Broken Link?]


» Imprezy Integracyjne, Wyjazdy Motywacyjne, Team Building, Imprezy Firmowe, Eventy, Organizacja Konferencji, Gadżety Reklamowe HIGH LEVEL Strona Gł


Organizujemy eventy, team building, imprezy integracyjne i motywacyjne, konferencje i kongresy. Dla Klientów organizujemy projekty event marketingowe, wykonujemy gadżety reklamowe i promocyjne.W ramach prowadzonej działalności organizujemy ponadto kampanie event marketingowe wraz z kompleksowym przygotowaniem gadżetów reklamowych i promocyjnych wspomagających sprzedaż i kreujących wizerunek Klienta. Zadbamy o kreację, projekt i wykonanie gadżetów reklamowych Państwa firmy

www: http://www.highlevel.pl/

[Broken Link?]


» Konferencje w górach


Po debacie można wybrać się na odnowę bilogiczną w Spa lub odwiedzić lokalną karczmę, dlatego konferencje w górach to jedno z najbardziej lubianych miejsc. Jeżeli jesteś właścicielem prężnie rozwijającej się firmy, warto zainwestować w szkolenia pracowników. Ogromny wybór oferty konferencyjnej i noclegowej obiektów konferencyjnych z miast takich jak Krynica Zdrój, konferencje pracownicze w przepięknych okolicach. Unikalne miejsce na konferencje, zapraszamy do luksusowych obiektów położonych w scenerii górskiej, ten portal to baza obiektów organizujących konferencje. Cudowne miejsce na konferencje finansową w urokliwych zakątkach czarownych Polskich gór.

www: http://www.konferencjewgorach.com/

[Broken Link?]


» Konferencje Wrocław


Posiadamy zdjęcia wspaniałych domów wypoczynkowych, które udostępniają sale konferencyjne z ustawieniem teatralnym oraz drukarka. Zorganizuj konferencję biznesową dla swoich pracowników w wszechstronnym mieście Wrocławiu, tutaj odkryjesz zawsze ciekawe miejsca na szkolenia pracownicze. Wyjątkowe miejsca konferencyjne, które dysponują specjalistycznym sprzętem jak nagłośnienie oraz pomocniczo miejsca noclegowe dla gości.

www: http://www.konferencjewroclaw.com/

[Broken Link?]


» ..:: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce COSZ w Warszawie ::..


Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Centralny Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Warszawie. Kursy księgowości | Studia Podyplomowe | Konferencje | Publikacje | Kurs akredytowany przez ACCA Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest najstarszą i największą polską organizacją skupiającą przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Centralny Ośrodek Szkolenia Zawodowego SKwP prowadzi działalność szkoleniową i wydawniczą. Centralny Ośrodek Szkolenia Zawodowego SKwP prowadzi również szkolenia i kursy zamknięte dla firm. Program, czas i miejsce prowadzonych szkoleń są dostosowane do indywidualnych potrzeb i specyfiki klienta.

www: http://cosz.org.pl/

[Broken Link?]


» Konferencje nad morzem


konferencje organizowane przez pensjonaty za całej polski z województwa świętokrzyskiego lub dolnośląskiego.konferencje nad morzem, finansowe.Idealne miejsca na organizację konferencji nad morzem.Ośrodek szkoleniowy olzianka lub city hotel. Baza moteli na www.konferencjenadmorzem.com .profesjonalne konferencje!

www: http://www.konferencjenadmorzem.com/

[Broken Link?]


» konferencja w krakowie


Nasza firma proponuje wynajęcie sal konferencyjnych i wynajem biur. Nowoczesny wygląd i wygoda umożliwia dogodne warunki do organizacji konferencji czy urządzania własnego biura. Konferencje można w zaplanować naszych hotelach o różnej lokalizacji i atmosferze. Piękne przestronne pomieszczenia pozwolą się czuć swobodnie i komfortowo. Podnosząc standardy umożliwiamy dobór odpowiedniego cateringu w zależności od godzin spotkań. Wykwalifikowany personel zadba o całokształt by niczego nie brakowało i było na jak najwyższym poziomie.

www: http://www.puhit.pl/

[Broken Link?]


» konferencje


Zjazdy szkoleniowe w mieście Wojkowice, Gubin lub złocieniec.aktualna spis ośrodków jak hotel patria lub bryza spa resort, które organizują konferencje dla instytucji.ośrodki z województwa śląskiego,lubelskiego lub mazowieckiego. konferencje, dobrze przygotwane to klucz do nauczenia pracownika,odwiedź na www.salekonferencyjne.pl.lwigród spa&wellnes posiada bogata ofertę,osprzęt,oprzyrządowanie,komputer,xero i komputer.największe propozycje ośrodków szkoleniowych dla konferencji z całej polski.

www: http:///www.salekonferencyje.pl//

[Broken Link?]


» LinieAutokarowe.pl wynajem autokarów


Linieautokarowe.pl - to profesjonalna firma oferująca wynajem autokarów w kraju i zagranicą. Świadcząca usługi dla firm prywatnych, państwowych, szkół, a także dla osób fizycznych. Dysponuje autokarami i mikrobusami wysokiej klasy z świetnie przygotowanymi kierowcami, gotowymi do obsługi klientów biznesowych. Znajomość krajowego jak i światowego rynku, jesteśmy w stanie obsłużyć duże zamówienia nawet na kilkaset osób. Oferujemy wynajem autokarów i mikrobusów do Niemiec, Włoch, Anglii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Londynu, Paryża, Pragi, Wiednia oraz wielu innych miejsc. Organizujemy wycieczki szkolne, przewozy na targi, wystawy, konferencje, wesela.

www: http://www.linieautokarowe.pl/

[Broken Link?]


» Coachservice - wynajem autokarów


Zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób w kraju i zagranica. Świadczymy usługi dla osób fizycznych, firm prywatnych, szkol jak i dla państwowych firm. Dysponujemy autokarami i mikrobusami wysokiej klasy z doskonałymi kierowcami, przygotowanymi do obsługi klientów biznesowych. Dzięki znajomości krajowego rynku, jesteśmy w stanie obsłużyć duże zamówienia nawet na kilkaset osób. Wynajem autokarów i mikrobusów: Śląsk - Bielsko-Biała. Wycieczki: w kraju i zagranicą: Austria, Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry. Organizujemy wycieczki szkolne. Przewozy na targi, wystawy, konferencje oraz wesela. Wynajem przyczep campingowych i towarowych. Obsługa transportowa. Przewozy zagraniczne. Przewóz osób w kraju.

www: http://www.coachservice.pl/

[Broken Link?]


» Akademia MDDP - szkolenia i konferencje


Akademia Biznesu MDDP jest organizatorem szkoleń i konferencji z zakresu prawa podatkowego, rachunkowości, a także zarządzania i finansów. Realizujemy projekty dedykowane dla firm, dostarczając wiedzę, która zapewnia stabilny wzrost przedsiębiorstw, w których pracują uczestnicy naszych przedsięwzięć.

www: http://www.akademiamddp.pl/

[Broken Link?]


» SQM - POS TV, telebimy diodowe LED, digital signage, stojaki multimedialne, monitory reklamowe, ekrany diodowe


SQM jest dostawcą reklamowych rozwiązań multimedialnych - POS TV, digital signage, telebimy, ekrany diodowe, tablice diodowe, monitory reklamowe oraz ekrany LED. Sqm zapewnia multimedialną oprawę imprez typu: imprezy targowe, konferencje, szkolenia czy imprezy masowe. Proponujemy instalacje następujących komponentów: video wall, beaming, standy i stojaki multimedialne. Oferujemy również efektowne instalacje typu podłogi interaktywne. Przy okazji imprez proponujemy przygotowanie contentu w postaci dynamicznych filmów, animacji czy prezentacji multimedialnych. Zapraszamy.

www: http://www.sqm.pl/

[Broken Link?]


» Zorganizuj konferencję


Miejsca na konferencje z całej Polski. Tylko najlepsze obiekty. Wyszukaj na mapie- znajdź dojazd do miejsca... Zorganizuj z nami imprezy integracyjne, czy szkolenia. Znajdź najlepszy nocleg. Podział na kategorie ułatwia nawigowanie po stronie: wielkość miejsc, położenie geograficzne i administracyjne, wielkość obiektu i dodatki to podstawowe kategorie.

www: http://twojekonferencje.pl./

[Broken Link?]


» Noclegi


Strona z systemem wyszukiwania i rezerwacji noclegów i hoteli w całej Polsce.Ofertę można dobierać według wielu różnych kryteriów.Noclegi i konferencje, apartamenty i pokoje hotelowe.Rezerwacja online hoteli w całej Polsce.Strona z systemem wyszukiwania i rezerwacji noclegów i hoteli w całej Polsce.Ofertę można dobierać według wielu różnych kryteriów.Noclegi i konferencje, apartamenty i pokoje hotelowe.Rezerwacja online hoteli w całej Polsce.

www: http://www.odkryjpolske.info/

[Broken Link?]


» Hotele konferencyjne


Eventy, szkolenia i imprezy firmowe, konferencje, sale szkoleniowe. Idealne miejsca na szkolenia firmowe i konferencje. Nasze obiekty i hotele konferencyjne to dziesiątki wspaniałych miejsc. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Eventy, szkolenia i imprezy firmowe, konferencje, sale szkoleniowe. Idealne miejsca na szkolenia firmowe i konferencje. Nasze obiekty i hotele konferencyjne to dziesiątki wspaniałych miejsc. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

www: http://www.konferencje.pl/

[Broken Link?]


» hotel stargard


Ekskluzywne miejsce dla wymagających! Doskonałe na wyjazd dla biznesmenów i podróżujących, rodzin i miłośników przyrody. Zapewniamy dworską obsługę, prywatność domową atmosferę i bezpieczeństwo. Naszą specjalizacją jest organizowanie imprez okolicznościowych, takich jak: wesela, konferencje, przyjęcia i bankiety. Zapraszamy także do spędzenia weekendu we dwoje lub z rodziną.

www: http://www.dworekhetmanski.pl/

[Broken Link?]


» Hotele


Hotele w Polsce - rezerwacja online - ceny niższe do 50%! Cała Polska: hotele Warszawa hotele Zakopane hotele Kraków hotel Poznań hotel Wrocław. Noclegi i konferencje, apartamenty i pokoje hotelowe. Strona z systemem wyszukiwania i rezerwacji: hoteli, samochodów, wycieczek, restauracji i innych usług turystyczno-hotelowych. Ofertę można dobierać według wielu różnych kryteriów.Noclegi i konferencje, apartamenty i pokoje hotelowe.Rezerwacja online - ceny niższe do 50%

www: http://www.odkryjpolske.pl/

[Broken Link?]


» Biuro Podróży GWARANCJA


Strona firmowa Biura Turystyki Zagranicznej i Krajowej GWARANCJA, oferującego usługi w zakresie turystyki zagranicznej, krajowej i regionalnej: wczasy, wycieczki, wycieczki szkolne, obozy i kolonie, konferencje i szkolenia, rezerwacja i sprzedaż biletów lotniczych, biletów autokarowych oraz ubezpieczeń turystycznych.

www: http://www.wczasyon-line.pl/

[Broken Link?]


» Imprezy integracyjne


iKA Gdańsk - organizacja imprez. Imprezy integracyjne, incentive, team building, imprezy firmowe i motywacyjne, konferencje, festyny, pikniki, eventy, szkolenia dla firm, outdoor, integracja dla firm. Zapraszamy do skorzystania z ofety - poduszkowce, ruleta, przygoda, kasyno. iKA Gdańsk - organizacja imprez. Imprezy integracyjne, incentive, team building, imprezy firmowe i motywacyjne, konferencje, festyny, pikniki, eventy, szkolenia dla firm, outdoor, integracja dla firm. Zapraszamy do skorzystania z ofety - poduszkowce, ruleta, przygoda, kasyno.

www: http://www.ika.gda.pl/

[Broken Link?]


» CG AMK Agencja Marketingowa


Kreacja Graficzna: Projekt wizytówek, Projekt ulotki, Projekt katalogu, Projekt folderu, Corporate Identity, Logo, Księga Znaku, Identyfikacja wizualna firmy, Prezentacje multimedialne Poligrafia, Studio DTP, Skład Folderu, Skład Ulotki, Skład Katalogu, Przygotowanie do druku, Druk, Druk Offsetowy, Druk Cyfrowy Event , Imprezy, Konferencje, Imprezy firmowe, Imprezy okolicznościowe, Wyjątkowe imprezy, Targi, Organizowanie Targów, Indywidualna zabudowa targowa, Spotkania okolicznościowe, Kongresy, Seminaria Marketing, Marketing Bezpośredni, BTL, Event marketing, POSm, Ambient, Guerilla, Direct mail, Reklama

www: http://www.cgamk.com/

[Broken Link?]


» Tłumacz włoskiego


Firma oferuje Państwu tłumaczenia przysięgłe i zwykłe dla osób prywatnych i firm oraz biur tłumaczeń. Wykonuję tłumaczenia pisemne takie jak: teksty prawnicze, dokumenty samochodowe, dokumenty finansowe, księgowe, świadectwa, zaświadczenia, teksty reklamowe, oferty handlowe, instrukcje, strony internetowe, korespondencja. A także tłumaczenia ustne takie jak: rozmowy biznesowe, konferencje, negocjacje, spotkania, rozmowy telefoniczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą. Chętnie dostosowujemy się do oczekiwań i wymagań naszych klientów. Od 2005 roku posiadamy uprawnienia do tłumaczenia przysięgłego przy sądzie okręgowym w Kielcach. Ceny tłumaczeń ustalamy każdorazowo z klientem biorąc pod uwagę warunki zlecenia takie jak : ilość stron, tryb wykonywania tłumaczenia, miejsce wykonywania tłumaczenia, specyfika danego tekstu. Teksty do tłumaczenia można dostarczać zarówno osobiście jak i poprzez pocztę e-mail.

www: http://www.tlumaczwloskiego.pl/

[Broken Link?]


» Internet w Szczecinie


Oferujemy podłączenia internetu w Szczecinie i okolicach. Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę z szerokim wachlarzem abonamentów i konkurencyjnymi cenami. Wśród naszych odbiorców są też hotele i akademiki oraz firmy. Przedsiębiorstwom wielooddziałowym zapewniamy wirtualne sieci prywatne VPN. Istnieje też możliwość krótkoterminowych podłączeń - konferencje , imprezy , prace w trudnodostępnym terenie.

www: http://www.grosznet.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki