PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Kancelaria Adwokacka Marzena Korzeniewska | www.adwokat-korzeniewska.pl


Kancelaria Adwokacka adwokat Marzeny Korzeniewskiej świadczy wszechstronne usługi prawne zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Pomoc i obsługa prawna świadczona przez Kancelarię obejmuje m.in. ustne i pisemne porady oraz konsultacje prawne, prowadzenie w imieniu Klienta negocjacji oraz uczestnictwo w mediacjach. Jeśli macie Państwo problem natury prawnej, nie wiecie jak napisać pismo do sądu, chcecie prawidłowo zabezpieczyć swoje interesy w umowie, potrzebujecie Państwo reprezentacji adwokata przed sądami, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami, czy też chcecie założyć spółkę lub Państwa kontrahent nie wywiązuje się ze swych zobowiązań, Kancelaria zaproponuje Państwu skuteczne i kompleksowe rozwiązanie sprawy

www: http://www.adwokat-korzeniewska.pl/

[Broken Link?]


» Prawo autorskie


Firma Traple Konarski Podrecki oferuje profesjonalną obsługę prawną. Jedną ze specjalności niniejszej kancelarii jest prawo autorskie. W zakres oferty tej kancelarii wchodzi m.in. rozwiązywanie sporów. Istotne miejsce w ofercie zajmują usługi z dziedziny prawa konkurencji. Pracownicy firmy powiązani są z prestiżowymi placówkami oświatowymi. Kancelaria może pochwalić się dobrą reputacją i wieloletnim doświadczeniem. Nad jakością usług czuwa grono adwokatów, doradców i innych prawników.

www: http://www.traple.pl/

[Broken Link?]


» Windykacja, porady prawne - Kancelaria


Jeżeli chcesz odzyskać dług i skutecznie ściągnąć należność od swojego dłużnika to dobrze trafiłeś. Windykacja należności, porady prawne, monitoring płatności, doradztwo w zakresie windykacji należności miękkiej i twardej, wywiad gospodarczy, raporty handlowe, oddłużanie firm i osób fizycznych, ustalanie majątku, wyszukiwanie sposobów egzekucyjnych, monitorowania egzekucji komorniczej i spraw umorzonych, raporty handlowe i wiele innych czynności wykonamy dla Ciebie. Pomagamy w rozwoju Twojej firmy! Bez opłat wstępnych.

www: http://kancelariaultima.pl/

[Broken Link?]


» Kancelaria Adwokacka Andrzej Świąder


Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych. Jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii jest doradztwo prawne we wszystkich kwestiach mających związek z postępowaniem upadłościowym i naprawczym, a także upadłością konsumencką. Świadczymy pomoc prawną zarówno na etapie poprzedzającym ogłoszenie upadłości jak i na etapie postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości oraz właściwego postępowania upadłościowego. Adwokat Andrzej Świąder posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie sądowego postępowania egzekucyjnego oraz prawa egzekucyjnego w administracji, które zdobywał w trakcie praktyki adwokackiej oraz podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora. Umożliwia mu to świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata.

www: http://www.kancelaria-swiader.pl/

[Broken Link?]


» Radca Prawny


Kancelaria Radcy Prawnego Anna Dastych zajmuje się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie nieruchomości i problemów związanych z tym pojęciem. Zajmujemy się sprawami w zakresie odszkodowań, sprawami majątkowymi, sprawami związanymi z kupnem i sprzedażą nieruchomości. Radca Prawny Anna Dastych oferuje również usługi zastępstwa procesowego, dzięki czemu może Państwa reprezentować przed sądami o organami administracji, a Państwo zaoszczędzicie czas i zdrowie.

www: http://adradca.pl/

[Broken Link?]


» Kancelaria prawna


Jesteśmy kancelarią radców prawnych i adwokatów, działającą od 1999 roku. Specjalizujemy się w prawie energetycznym, prawie gospodarczym oraz procesach sądowych. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa handlowego, prawa rynku kapitałowego i prywatyzacji, prawa obrotu nieruchomościami oraz obsługi inwestycji, prawa pracy, prawa własności intelektualnej oraz postępowania egzekucyjnego i zabezpieczającego.

www: http://www.cww.pl/

[Broken Link?]


» Kancelaria Adwokacka - Adwokat Tomasz Makowski


Kancelaria Adwokacka adwokata Tomasza Makowskiego prowadzi obsługę prawną Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. W zależności od potrzeb, Kancelaria służy Klientom swoim czasem zarówno w swojej siedzibie, jak i w miejscu działalności Klienta. Pomoc prawna jest świadczona na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego. Mimo, iż kancelaria jest firmą nowoczesną, to świadczy usługi obejmujące tradycyjne obszary praktyki adwokackiej, a w szczególności zastępstwo procesowe w sprawach sądowych, zastępstwo w postępowaniach administracyjnych i podatkowych, udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, stałe doradztwo prawne, prowadzenie negocjacji przedsądowych, dochodzenie roszczeń majątkowych oraz ich egzekucję, przygotowywanie projektów umów, statutów, a także pism procesowych, w tym apelacji, zażaleń, odwołań, skarg i innych środków zaskarżenia.

www: http://adwokat-makowski.pl/

[Broken Link?]


» Kancelaria Prawnicza Magdaleny Szot


Kancelaria świadczy pomoc prawną, obejmującą; porady prawne w formie konsultacji osobistych oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej, sporządzanie pisemnych opinii oraz analiz prawnych, uczestnictwo w negocjacjach oraz reprezentacja klientów przed sądami, urzędami i innymi instytucjami w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa pracy, prawa rodzinnego, postępowania egzekucyjnego i prawa karnego.

www: http://www.adwokat-mszot.pl/

[Broken Link?]


» Komornik Świeczkowski Rumia i Wejherowo - wniosek egzekucyjny i akty prawne


Komornik Sądowy dr Jarosław Świeczkowski stawia na skuteczne i profesjonalne prowadzenie postępowań. Kancelarię tworzą młodzi i ambitni ludzie. Główny obszar działania komornik Rumia i Wejherowo. Prowadzimy takie działania jak wniosek egzekucyjny - wszelkie działania umożliwiające ściągnięcie od dłużnika zasądzonych należności. Komornik Świeczkowski gwarantuje wysoki poziom skuteczności. Każdy wniosek egzekucyjny jest starannie przygotowany dzięki czemu wszelkie działania realizujemy w bardzo krótkim czasie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Kancelarią.

www: http://www.komornik-swieczkowski.pl/

[Broken Link?]


» Grupa Górnośląskie Centrum Finansowe


Kancelaria wchodząca w skład grupy kapitałowej GCF, szybko i skutecznie przeprowadzi działania z zakresu windykacji wierzytelności jak i postępowania egzekucyjnego. Naszą kancelarię cechuje skuteczność i szybkość w działaniu. Współpracujemy tylko z najlepszymi komornikami. W prowadzonych działaniach windykacyjnych, jak i w postępowaniu egzekucyjnego na bieżąco informujemy o skuteczności naszych działań. Nasze wynagrodzenie wynika tylko i wyłącznie z naszej efektywności

www: http://www.ggcf.pl/

[Broken Link?]


» Iwona Wanli - O Kancelarii


Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Wanli jest prężnie rozwijającą się kancelarią choć dopiero wchodzi na koszaliński rynek. Mimo to ma za sobą już kilka sukcesów i wielu zadowolonych klientów, których opinie będzie można przeczytać w zakładce referencje. Współpracujemy z wieloma podmiotami również ze stowarzyszeniami i organizacjami, dla których ważna jest wrażliwość społeczna. Głównym celem Kancelarii jest dostarczanie najwyższej jakości usług prawnych. Świadczymy je na rzecz przedsiębiorców, a także osób fizycznych, Mieszkańców Koszalina, którzy powierzą na swoje problemy.

www: http://iwona-wanli.pl/

[Broken Link?]


» Kancelaria Prawna Putz Łopaciński


Nasze doświadczenie obejmuje świadczenie pomocy prawnej dla podmiotów gospodarczych, w tym dla spółek, w których wspólnikami/akcjonariuszami są inwestorzy zagraniczni. Świadczona pomoc prawna ma na celu zaproponowanie Klientowi takich rozwiązań, które zapewnią poczucie pewności w procesie podejmowania decyzji gospodarczych, tak w zakresie propozycji ewentualnych zmian w zakresie formy prawnej wykonywanej działalności gospodarczej, jak i rozwiązań kontraktowych zabezpieczających bieżące i długoterminowe interesy.

www: http://www.pl-kancelaria.pl/

[Broken Link?]


» Lex Imprimis - Kancelaria Prawnicza w Warszawie


Kancelaria prawnicza Lex Imprimis Warszawa świadczy usługi doradcze zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Porady prawne świadczone są w ramach następujących dziedzin: logistyka, Internet oraz bazy danych, rozwody, sprawy spadkowe oraz sprawy o podział majątku. Radca prawny zajmuje się również sprawami związanymi z nieruchomościami, radzi zarządom wspólnot. Prawnik posiada również doświadczenie z zakresu doradztwa łączącego się z promocją i reklamą. Funkcjonowanie w ramach tej dziedziny wymaga dobrej znajomości prawa autorskiego, z tego względu opłaca się korzystać z porad specjalistycznych jakie świadczą najlepsze kancelarie prawne. Świadectwem profesjonalnych usług są rozliczne referencje.

www: http://www.leximprimis.pl/

[Broken Link?]


» Rechtsanwaltsteam - Kancelaria Adwokacka - PL


Jesteśmy kancelarią obsługującą klientów w języku polskim i niemieckim . Kancelaria zajmuje się dochodzeniem wszelkich odszkodowań dla osób fizycznych (pasażerów, kierowców, pieszych, rowerzystów etc.) na terenie Polski i Niemiec i innych krajów niemiecko-języcznych , niezależnie od miejsca wypadku. Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Łukaszewicz ul. Sienkiewicza 29/1 90-114 Łódź tel. 42 637-19-26 , 502-703-294

www: http://www.lukaszewicz-trocki.eu/

[Broken Link?]


» Adwokat-Kalejta.pl - Porady Prawne w Warszawie


Kancelaria prawnicza Mariusza Kalejty Warszawa oferuje doradztwo prawne, które jest adresowane zarówno do osób indywidualnych, jak również do dużych firm. Adwokat od wielu lat zajmuje się sprawami związanymi z: prawem budowlanym oraz mieszkaniowym, przeprowadza rozwody, separacje, podziały majątku, a także sprawy o przyznanie alimentów i ustalenie ojcostwa. W zakresie specjalizacji leży także prawo karne oraz administracyjne. Poza tym przyjmujemy zlecenia na opinie prawne oraz przeprowadzamy negocjacje. Porady prawne udzielane są w siedzibie kancelarii albo jeżeli zachodzi taka potrzeba w najwygodniejszym dla Klienta miejscu.

www: http://www.adwokat-kalejta.pl/

[Broken Link?]


» Kancelaria Rent Nieruchomości


Kancelaria RENT Nieruchomości jest licencjonowanym biurem oferującym kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Warszawy i okolic. Nasza działalność obejmuje pośrednictwo w kupnie, sprzedaży, najmie oraz wynajmie mieszkań, domów, lokali użytkowych i gruntów zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Zapewniamy całościową i profesjonalną obsługę.

www: http://www.rentnieruchomosci.pl/

[Broken Link?]


» Kancelaria Ursus - Radca Prawny Piotr Flatow


FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34 02-495 Warszawa tel. 501-683-319 tel. 22-823-73-15 e-mail: [email protected] FHF Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Piotra Flatow śwaidczy profesjonalne porady prawne w swojej siedzibie w dzielnicy Ursus w Warszawie. Kancelaria prowadzi postępowania sądowe oraz pozasądowe, reprezentując swoich klientów w sprawach: cywilnych (spadki, rozwody, odszkodowania, pozwy o zapłatę), administracyjnych (reprywatyzacja, odzyskiwanie nieruchomości, grunty warszawskie, zatrudnianie codzoziemców), z zakresu prawa handlowego, pracy i ubezpieczeń społecznych. FHF Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Piotra Flatow stoi na stanowisku, że profesjonalna pomoc prawna nie musi być droga, nawet w Warszawie.

www: http://www.fhfkancelariaprawna.pl/

[Broken Link?]


» VERITAS Kancelaria Prawna


Kancelaria działa pod nadzorem doświadczonego Radcy Prawnego. Świadczymy kompleksowe usługi prawne, zarówno mające na celu ochronę przedsiębiorców oraz świadczenie pomocy prawnej dla osób prywatnych. Oferujemy sporządzanie projektów umów, przygotowywanie opinii prawnych, wniosków o wpis do odpowiednich rejestrów oraz doradztwo prawne. Zajmujemy się rozwiązywaniem sporów sądowych, prowadzeniem spraw m.in. w postępowaniu gospodarczym, cywilnym, egzekucyjnym, rejestrowym i upadłościowym. Sporządzamy wszelkie pisma procesowe i wnioski, tj.: pozwy, wnioski o wpis w KRS, sprzeciwy od nakazów zapłaty, apelacje, wnioski o zgłoszenie wierzytelności w postępowaniu upadłościowym, wnioski o wszczęcie postępowania egzekucyjnego. Usługi prawne staramy się świadczyć z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej staranności i wiedzy. Nie zapominamy jednak o indywidualnym podejściu do każdego klienta.

www: http://www.veritas-kancelariaprawna.pl/

[Broken Link?]


» Kancelaria Adwokacka - Adwokat Krzysztof Dolot - Rzeszów


Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Dolot znajduje się w Rzeszowie przy ul. Ks. Jałowego 29. Mecenas Krzysztof Dolot świadczy wszelakie usługi prawne z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego (m. inn. rozwody, sprawy odszkodowawcze) gospodaczrego,prawa pracy a polegające m.in. na: udzielaniu porad prawnych; przygotowywaniu pism procesowych, np. pozwów, środków zaskarżenia; reprezentowaniu stron przed sądami, innymi organami i instytucjami; sporządzaniu opinii prawnych oraz projektów umów; prowadzeniu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, a ponadto ma możliwości składania pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym do e-sądu z siedzibą w Lublinie co znacznie przyspiesza proces wydania orzeczenia. Adwokat Krzysztof Dolot gwarantuje rzetelną realizację powierzonych zleceń oraz fachową obsługę

www: http://www.adwokatdolot.pl/

[Broken Link?]


» Duraj&Reck Kancelaria Adwokacka


Naszą misją jest świadczenie kompleksowych usług prawnych w sposób wysoce profesjonalny. Działamy na terenie Katowic i okolic. Ludzie są bez wątpienia największym atutem naszej Kancelarii. Wiedza i zaangażowanie całego zespołu przesądzają o licznych sukcesach firmy. Poszczególne sprawy prowadzą adwokaci specjalizujący się w określonej dziedzinie prawa.

www: http://durajreck.com/

[Broken Link?]


» Consilium Bonum - Kancelaria Dochodzenia Odszkodowań


Potrzebujesz pomocy w odzyskaniu należnego odszkodowania? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy Firmą, która zajmuje się świadczeniem usług z zakresu pomocy osobą poszkodowanym min. w wypadkach: - Komunikacyjnych - Przy pracy - W gospodarstwie rolnym - wyrządzonych przez zwierzęta Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych oraz nie pobieramy opłat jeżeli nie uzyskamy dla Ciebie odszkodowania. Skontaktuj się z Nami w celu uzyskania bezpłatnej informacji o możliwości uzyskania odszkodowania. Pamiętaj iż to Twoje dobro jest dla Nas najważniejsze.

www: http://consiliumbonum.eu/

[Broken Link?]


» Dotacje unijne


Kancelaria podatkowa ADEP świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi podatkowej, księgowej i kadrowej. Realizujemy projekty w zakresie doradztwa europejskiego składając wnioski o wsparcie unijne w ramach krajowych i lokalnych programów inwestycyjnych. Świadczymy także z sukcesem usługi dot. wniosków o dotacje unijne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura podatkowego.

www: http://www.adep.pl/

[Broken Link?]


» Adwokat Rzeszów


Kancelaria Adwokacka Karolina Staszczak to eksperci w dziedzinie prawa, kancelaria pomoże Ci rozwiązać wiele problemów prawa cywilnego, rodzinnego, karnego czy gospodarczego. Kancelaria podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, stara się pomóc każdemu i w każdej sprawie. Naszą domeną jest nieodmawianie klientowi. Kancelaria Prawna Karolina Staszczak ma swoją siedzibę w Rzeszowie. Zapraszamy wszystkich do osobistego kontaktu z nami na ulicy Zamkowej jak i do kontaktu telefonicznego. Więcej informacji można znaleźć na stronie adwokat-staszczak.pl

www: http://www.adwokat-staszczak.pl/

[Broken Link?]


» Adwokat Iwona Kapler Kancelaria Adwokacka Katowice


Adwokat Iwona Kapler prowadzi przede wszystkim sprawy rodzinne, spadkowe i inne związane z prawem cywilnym (jak na przykład: analiza i sporządzanie umów oraz roszczenia związane z ich niewykonaniem bądź nieprawidłowym wykonaniem, ochrona dóbr osobistych, skuteczna windykacja należności, podział majątku), a także sprawy karne, gospodarcze i zakresu prawa pracy. Mecenas Iwona Kapler zajmuje się ponadto doradztwem prawnym (sporządzanie opinii i udzielanie porad prawnych), a także sporządza pisma procesowe. Ceny usług utrzymane są na konkurencyjnym poziomie i zależą od typu i stopnia skomplikowania sprawy, są więc uzgadniane indywidualnie. Kancelaria jest czynna w dni robocze w godzinach od 9 do 17. Termin spotkania zaleca się uzgodnić uprzednio w sposób telefoniczny. Kancelaria mieści się w centrum Katowic, przy ulicy Francuskiej. W bezpośrednim jej pobliżu znajduje się Sąd Okręgowy.

www: http://www.iwonakapler.pl/

[Broken Link?]


» Adwokat Rzeszów


Kancelaria Prawna Woś & Rupar stanowi grupę adwokatów, aplikantów adwokackich i prawników którzy mają zarówno w swojej ofercie usługi prawne dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Kancelaria Prawna zajmuje się reprezentowaniem Klientów w postępowaniach sądowych ,toczących się przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i polubownymi. Doświadczeni prawnicy, adwokaci, radcy prawni, przygotowują profesjonalne projekty umów, pism procesowych, a także opinie i ekspertyzy prawne. Nasi prawnicy oferują profesjonalny zakres usług pomocy prawnej, a także - co nie mniej ważne - osobiste zaangażowanie. Dzięki temu Kancelaria Prawna Woś & Rupar precyzyjnie wypełnia oczekiwania swoich klientów. Woś i Rupar Najlepszy Adwokat Rzeszów - Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią

www: http://www.wos-rupar.eu/

[Broken Link?]


» adwokat warszawa, kancelaria adwokacka Warszawa, adwokat warszawa


Kancelaria, Adwokacka, adwokat Remigiusz Gołebiowski telefon +48 601 93 50 01 , http://WWW.golebiowski.pl Nasza Kancelaria adwokacka świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw w Polsce w szczególności w Warszawie i Łodzi, oraz z zagranicy. Zakres działania m.in.: pozasądowego rozwiązywania sporów z wykorzystaniem negocjacji i mediacji, reprezentowania Klientów w sprawach sądowych i pozasądowych, tworzenia umów

www: http://www.golebiowski.pl/

[Broken Link?]


» Pozwy


Kancelaria prawna proponuje bogatą gamę usług z obszaru doradztwa dla klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Proponujemy usługi on-line lub stacjonarne w biurze. Nasze doświadczenie mieści kilkaset sporządzonych właściwie pism i taką samą ilość spraw. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej oraz zapoznania się ze szczegółami prezentowanej oferty.

www: http://www.porady-prawne.waw.pl/

[Broken Link?]


» Kancelaria adwokacka Warszawa


Kancelaria adwokacka Warszawa trudni się różnorodnymi sprawami z obszaru prawa cywilnego, rodzinnego czy gospodarczego. Doskonale wykwalifikowani adwokaci oraz dobrze przygotowani radcy prawni pomogą nam rozwiązać nawet największy problem. Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z witryną internetową.

www: http://www.hecman.pl/

[Broken Link?]


» .:: Kancelaria Radcy Prawnego radca Tomasz Jankowski ::.


Kompleksowa obsługa prawna firmy we wszystkich aspektach działalności w sferze sądowej, pozasądowej, mediacji, negocjacji oraz arbitrażu. Obsługa prawna osób fizycznych i prawnych: prawo rodzinne, rozwody, podział majątku, władza rodzicielska, alimenty, spadki, prawo pracy, gospodarcze, cywilne, administracyjne, nieruchomości, KRS, umowy spółek, zakładanie spółek, windykacja

www: http://www.tomaszjankowski.eu/

[Broken Link?]


» Windykacja


Firma Windykacyjna Drabik Inkaso - skuteczna i szybka windykacja długów. Problemy z nieuczciwymi kontrahentami już nigdy nie będą Ciebie dotyczyć - zleć windykacje Firmie Windykacyjnej Drabik Inkaso. Profesjonalne odzyskiwanie Twoich pieniędzy. Nigdy więcej problemów z dłużnikami. Firma Windykacyjna Drabik Inkaso - odzyskamy Twoje pieniądze.

www: http://kancelariadrabik.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki