PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Place zabaw dla dzieci


Sprawdzona firma Buglo wykonuje ponadprzeciętne place zabaw dla maluchów. Oferowane place zabaw są wybudowane z materiałów najwyższej klasy. Metalowe place zabaw są miejscem, w którym dziecko może bawić się wspólnie z innymi dziećmi, a mama może bezproblemowo wypocząć lub nawiązać rozmowę z innymi rodzicami. Plac zabaw jest miejscem, w którym dziecko rozwija się fizycznie, a różnego rodzaju sprzęty mu w tym pomagają. Zespół Buglo to bardzo dobrze eksperci z wielu dyscyplin, potrafią oni sprostać najbardziej skomplikowanym wyzwaniom. Firma z dużą przyjemnością służy pomocą w problemach dotyczących zaaranżowania terenów zielonych i modyfikacji urządzeń zabawowych. Istnieje możliwość zdobycia porady – jak otrzymać pieniądze na stworzenie placu zabaw. Specjalizacją firmy są zarówno niewielkie inwestycje, jak i duże. Tworzone przez zespół Buglo place zabaw są na terytorium Polski, jak i za granicą.

www: http://www.buglo.pl/

[Broken Link?]


» Świat Banków - Kredyty, Lokaty, Inwestycje, Wiadomości bankowe


Nasza strona zawiera najnowsze i najciekawsze artykuły dotyczące świata giełdy, finansów. Z nami zawsze będziesz na bieżąco z nowymi promocjami pojawiającymi się w polskich bankach i nie tylko. Doradzimy Ci gdzie najlepiej wziąć kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy, jak również podpowiemy Ci gdzie najlepiej zainwestować swoje oszczedności. Z nami świat finansów i banków będzie dużo ciekawszy.

www: http://swiat-bankow.pl/

[Broken Link?]


» Dotacje Unijne - Fundusze Unijne - Marta Klimas Haczkowska


Prowadzę działalność gospodarczą, mieszkam na terenie województwa łódzkiego. Opracowywanie wniosków o uzyskanie dotacji unijnej: opracowujemy wnioski o otrzymanie dofinansowania unijnego: na założenie działalności gospodarczej, dla małych firm, na inwestycje dla średnich przedsiębiorstw. Oferujmy nadzorowanie prowadzonej działalności oraz konsultacje z zakresu ochrony środowiska oraz sporządzanie raportów (oddziaływanie inwestycji na środowisko). Gospodarka odpadami - prowadzenie ewidencji odpadów. Opłata produktowa - sporządzanie rocznych sprawozdań. Naliczanie opłat środowiskowych oraz sporządzanie sprawozdań. Obecnie nastawienie jesteśmy przede wszystkim na opracowywanie wniosków o przyznanie dotacji unijnej dla małych przedsiębiorstw. Niedawno rozpoczął się (ostatni na terenie województwa łódzkiego) konkurs III.6 - konkurs dla mikro i małych przesiębiorstw (zatrudniających do 49 osób).

www: http://www.bhphaczkowska.pl/

[Broken Link?]


» Almanach Inwestora czyli Lepsza Strona Inwestycji | AlmanachInwestora.pl


Almanach Inwestora to serwis poświęcony propagowaniu wiedzy na temat inwestycji. Kładziemy nacisk na inwestycje w akcje oraz na rynku walutowym. Strona posiada szeroką bazę analizy technicznej. Oprócz stałych kategorii takich jak: Analiza Techniczna, Analiza Fundamentalna na stronie pojawiają się analizy spółek giełdowych, walut oraz indeksów. Jest to zatem poradnik dla każdego inwestora.

www: http://www.almanachinwestora.pl/

[Broken Link?]


» Szukam inwestora


Szukam inwestora to nowy serwis ogłoszeniowy. Portal należy do grupy www.InwestycjewInnowacje.pl Misją Szukam inwestora jest zlikwidowanie barier hamujących łączenie inwestorów z podmiotami (firmami i osobami fizycznymi) poszukującymi kapitału. Dodatkowo, na łamach serwisu, znajdują się oferty dotyczące sprzedaży nieruchomości komercyjnych, sprzedaży domen internetowych oraz rynku pracy (oferty kandydatów oraz oferty pracy). Oferty umieszczane w naszym serwisie są codziennie sprawdzane i moderowane przez administratora. Zapraszamy do zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń.

www: http://www.szukaminwestora.net/

[Broken Link?]


» Inwestycje w innowacje


Inwestycje w Innowacje jest nowoczesną platformą internetową. Naszą misją jest promocja Przedsiębiorczości, innowacyjności o raz kreatywności. Głównym celem naszej platformy jest łączenie inwestorów z podmiotami (osobami fizycznymi lub firmami) poszukującymi kapitału. Jeżeli należysz do grupy poszukującej finansowania, to przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość zaprezentowania swoich pomysłów poprzez publikację ogłoszeń. Natomiast, dla inwestorów i instytucji finansowych, przygotowaliśmy specjalny katalog, w ramach którego mogą zaprezentować swoją ofertę. Publikujemy aktualności oraz artykuły związane z innowacjami oraz inwestycjami. Oferujemy także forum poświęcone tematyce portalu. Jeżeli szukasz inwestora, ciekawej inwestycji lub zamierzasz kupić/ sprzedać firmę, to nasza platforma spełni wszystkie twoje oczekiwania.

www: http://www.inwestycjewinnowacje.pl/

[Broken Link?]


» Mieszkania Bielsko-Biała


Szukasz ciekawej nieruchomości na terenie Bielska – Białej w ramach inwestycji. Zajrzyj na stronę internetową biura nieruchomości „Południe”. U nas domy, mieszkania na sprzedaż i wynajem. Również nieruchomości przeznaczone na inwestycje kapitałowe. Działki i grunty świetnie usytuowane, uzbrojone, z przeznaczeniem po inwestycje. Wszystkie oferty pewne. Wszystkie transakcje w naszym biurze są bezpieczne. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad wszystkim.

www: http://www.biuropoludnie.pl/

[Broken Link?]


» KREDYTY LOKATY KONTA


Strona przedstawia oferty banków: kredyty konsumpcyjne, kredyty hipoteczne, lokaty bankowe, darmowe konta osobiste, oszczędnościowe i studenckie, karty kredytowe, inwestycje w fundusze i inne oferty: ubezpieczenia i leasing. Na portalu można też spotkać podpowiedzi w kwestii dokonywania wyboru najlepszych usług bankowych. Które czynniki wziąć pod uwagę przy wybieraniu oferty kredytowej, rachunku czy karty płatniczej? Nadto w witrynie prezentujemy informacje finansowe i gospodarcze.

www: http://www.kredyty-lokaty-konta.pl/

[Broken Link?]


» Kraków


Krakowski portal internetowy - wiadomości z miasta Krakowa dla mieszkańców, inwestycje w mieście, kalendarz wydarzeń kulturalnych, utrudnienia na dogach, komunikacja w mieście, gród Kraka nie ma przed nami tajemnic. Oferujemy również newsy na temat lotniska Balice, jego statystyki. Dadatkowo dzięki nam zaplanujesz podróż autosotpem do/z Krakowa.

www: http://www.kraker.pl/

[Broken Link?]


» Inwestycje budowlane


Archiwum-inwestycji.pl jest portalem zajmującym się tematyką lokowania kapitału w przeróżne branże. Serwis posiada informację o dokonywanych lub planowanych inwestycjach na terenie całego kraju. Informacje inwestycyjne dotyczą różnych branż - od inwestycji budowlanych, infrastruktury drogowej przez zamieszczanie ogłoszonych przetargów. Portal nasz jest bankiem wiedzy na temat wszelkich prowadzonych inwestycji w całym kraju.

www: http://www.archiwum-inwestycji.pl/

[Broken Link?]


» Inwestycje, budownictwo mieszkaniowe, firmy budowlane


Muratorplus.pl koncentruje się na tematach bezpośrednio związanych z branżą budowlaną oraz rynkiem producentów materiałów dla budownictwa, ma ambicje stać się medium informacyjno-opiniotwórczym. Oznacza to dostarczanie informacji o najnowszych produktach i technologiach, inwestycjach - planowanych, realizowanych i oddanych do użytku, najważniejszych wydarzeniach i regulacjach prawnych odnoszących się do szeroko rozumianego budownictwa. Ważną kwestią było położenie nacisku na indywidualizację osób i firm - konkretnych, nie anonimowych animatorów branży budowlanej.

www: http://www.muratorplus.pl/

[Broken Link?]


» Trawertyn


W naszych domach można coraz częściej znaleźć wyroby kamieniarskie. Urządzając własne mieszkanie warto zastanowić się nad elementami, których budulcem jest marmur czy granit. Wysokiej jakości produktów od kilkunastu lat dostarcza zakład kamieniarski Rogala. Wśród oferowanych przez przedsiębiorstwo materiałów odnaleźć można także niezbyt jeszcze popularny na naszym rynku trawertyn. Ze względu na wysoką jakość może w najbliższym czasie stać się bardziej popularny. Zakład zaopatruje nie tylko prywatnych inwestorów ale i duże inwestycje.

www: http://www.rogala.com.pl/

[Broken Link?]


» Aktywa


BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. działa na polskim rynku kapitałowym od 1998 roku. BPH TFI należy do grupy General Electric Company – jednej z największych pod względem kapitalizacji rynkowej korporacji na świecie, która od ponad stu lat jest notowana na nowojorskiej giełdzie. Na stronie Towarzystwa znajdziecie Państwo bogatą ofertę funduszy inwestycyjnych, programów oszczędnościowych i emerytalnych (IKE) oraz ich opisy. Ponadto porady jak inwestować, jak zdywersyfikować swoją inwestycje, karty funduszy, komentarze rynkowe, wideo komentarze oraz zestaw narzędzi służących do analizy wyników inwestycyjnych funduszy.

www: http://www.bphtfi.pl/

[Broken Link?]


» Ubezpieczenia Allianz


Ubezpieczenia Allianz to największy wybór ubezpieczeń na rynku jednakże, Allianz to nie tylko ubezpieczenia, inwestycje i emerytura. Teraz także bankowość na najwyższym poziomie! Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług ubezpieczeniowych oraz doradztwa. Agencja Optima - Izabela i Marcin Sterenga serdecznie zapraszamy.

www: http://www.ubezpieczeniasterenga.pl/

[Broken Link?]


» Dotacje UE i kredyty na finansowanie inwestycji z Master Marketing


Firma Master Marketing oferuje usługi doradztwa gospodarczego dla przedsiębiorstw w zakresie zarządzania, marketingu i finansów. Dewizą firmy jest skuteczność, rzetelność i zaangażowanie we wszelkie czynności podejmowane w celu wsparcia działań rozwojowych klientów. Misją firmy jest pomoc w stymulowaniu procesu rozwoju przedsiębiorstw poprzez opracowywanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań w celu podniesienia efektywności funkcjonowania firmy zarówno od strony organizacyjnej jak również marketingowej i finansowej. W szczególności firma Master Marketing specjalizuje się w takich obszarach jak: - PLANOWANIE STRATEGICZNE, - MARKETING, - INWESTYCJE, - FINANSOWANIE ROZWOJU, - DOTACJE, - SYSTEMY ZARZĄDZANIA.

www: http://www.master-marketing.pl/

[Broken Link?]


» Portal o budownictwie


Hurtownia oferująca materiały budowlane i wykończeniowe. Duży wybór artykułów potrzebnych do budowy domów, od dachu, poprzez elewacje na izolacji kończąc. Specjalista od prowadzenia inwestycji budowlanych. Wykonuje szereg usług, dostarcza ekspertyzy i projekty budowlane.Strona oferuje sprzedaż materiałów budowlanych. Spółka Invest Plus prowadzi inwestycje budowlane i realizuje duże projekty na terenie kraju. Wykonuje działalność w zakresie projektowania obiektów, sieci instalacyjnych. Wystawia ekspertyzy inżynierskie, przygotowuje przetargi w branży budowlanej.

www: http://www.invest-emarket.pl/

[Broken Link?]


» Mieszkania Ochota


Ochota to ustronna dzielnica, w której powstają nowe inwestycje mieszkaniowe, reazlizowane przez deweloperów takich jak DevelopRes Sp. z o.o.. Promujemy serwis internetowy mieszkaniowy, który opisuje aktualne inwestycje, skorzystaj z wyszukiwarki. Jeśli szukasz dzielnicy z rozbudowaną infrastrukturą wybierz Ochotę, nowoczesne mieszkania oraz bliskość liceów, muzeum oraz kino stanowią o atrakcyjności tej dzielnicy.

www: http://www.mieszkaniaochota.info/

[Broken Link?]


» Forex Waluty Online,cool forex.pl,forex forum, forex demo


Forex Waluty i CFD Inwestycje na rynku . Oferta jednego z największych światowych brokerów GFT (Global Forex Trading), platforma walutowa dealbook360. Możliwość założenia darmowego rachunku demonstracyjnego.(konto forex demo forex.pl). Obsługa i pomoc w języku polskim. Inwestycje m.in. w: waluty, akcje, indeksy.obligacje, towary, złoto, stopy procentowe. Otwarcie rachunku rzeczywistego na Forex Waluty i CFD już od 200 USD. Na stronie udostępnione materiały edukacyjne. Dzięki współpracy z nami dowiesz się jak rozpocząć inwestycje na rynku Forex i CFD.Coolforex.pl jest projektem, w którym zgromadziliśmy wiedzę oraz umiejętności zdobyte podczas korzystania z usług GFT Global Markets(CFD i Spot Forex.pl).

www: http://www.coolforex.pl/

[Broken Link?]


» Nieruchomości Trójmiasto


Znakomicie jest wiedzieć wszystko o kupnie domu. Wiele wnikliwych artykułów branżowych pojawia się co chwila na naszej stronie www. Fenomenalne grunty w okolicach Trójmiasta oraz nie tylko. Najwspanialsze inwestycje realizowane są na obrzeżach sporych miast. Interesują Cię przetestowane agencje nieruchomości ?

www: http://www.nieruchomoscitrojmiasto.info/

[Broken Link?]


» EuroPG - pozyskiwanie funduszy europejskich, dotacje, doradztwo, inwestycje, kredyty, consulting, ochrona środowiska


EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy: 1) Pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, venture capital); 2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, marketing); 3) Doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy). Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.europg.pl/

[Broken Link?]


» Klimatyzacja Wroclaw


Nasze długoletnie doświadczenie, pozwala nam wykonać każde zadanie w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji, w każdym obiekcie indywidualnym, w dużych zakładach przemysłowych, budynkach użyteczności publicznej, czy obiektach gastronomicznych. Na przestrzeni lat daliśmy się poznać inwestorom jako ich partnerzy realizując wspólne inwestycje po optymalnych kosztach, a zarazem świadcząc wysoką jakość usług. Przedstawiając naszą firmę oferujemy profesjonalizm z zapewnieniem solidnej realizacji. Mamy nadzieję że oferta nasza i jakość proponowanych usług w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania i pozwoli na nawiązanie korzystnej współpracy na dogodnych warunkach handlowych.

www: http://www.klimatsc.com.pl/

[Broken Link?]


» Forex - gielda - rynek walutowy - inwestycje parkietforex.pl


U nas dowiesz się jak inwestować pieniądze. Pogłębisz swoją wiedze o tajniki forexu, giełdy walutowej. Naszym światem jest forex oraz giełda walutowa. Czujemy się tam jak ryby w wodzie. Wszystko co musisz wiedzieć o forexie znajdziesz u nas. Pamiętaj tylko u nas najświeższe i najbardziej wartościowe informacje jakie są Ci potrzebne. Zapraszamy do naszego portalu.

www: http://parkietforex.pl/

[Broken Link?]


» Najtansze kredyty konsolidacyjne gotowkowe i hipoteczne


Kredyty - oferty kredytowe wszystkich bankow. Kredyty hipoteczne, samochodowe, konsolidacyjne, doradztwo klienta karty debetowe kredytowe obsluga klienta kredyty niskich kwot bez poreczycieli dobre warunki pieniadze waluta banki dobre banki dobre inwestycje spradzony bank super oferta finansowa kampanie finansowe

www: http://www.mbank-polska.com/

[Broken Link?]


» DomOferty.eu - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości


Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości - ogłoszenia z całej Polski. Aktualne oferty. Kilkaset tysięcy ogłoszeń agencji nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Oferty sprzedaży, wynajmu, kupna mieszkań, domów, działek, lokali, biur. Serwis dla pośredników nieruchomości. DomOferty.eu - nieruchomości, działki, mieszkania, do wynajęcia, inwestycje, warszawa, nad morzem, nowe, domy, lokale, wynajem, biura, sprzedaż.

www: http://domoferty.eu/

[Broken Link?]


» E-SEZAM - Konta, Kredyty, Lokaty, Inwestycje


Oferta produktów bankowych i finansowych na jednej stronie! Na tej stronie możesz zapoznać sie ze szczegółowymi opisami produktów, a także skorzystać z produktu. Wystarczy wypełnić i wysłać wniosek, następnie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku który odpowie na wszelkie pytania, także uruchomi procedurę bankową.

www: http://www.e-sezam.pl/

[Broken Link?]


» Aranżacje wnętrz, projektowanie mebli, architekt wnętrz Warszawa


Autorska Pracownia Architektury Wnętrz oferuje: aranżacje wnętrz, projektowanie mebli, architektura wnętrz, modernizacja wnętrz, meble na zamówienie. Architekt wnętrz Warszawa, Konstancin Jeziorna. Projektujemy przestrzenie użyteczności publicznej – restauracje, kawiarnie, hotele, sklepy, biura - oraz inwestycje przestrzeni prywatnych – mieszkania, apartamenty, domy z projektami elewacji, przebudowami obiektów nowych oraz tych, które wymagają rewitalizacji.

www: http://www.apaw.pl/

[Broken Link?]


» Inwestycje Konstancin


Budizol S.A. - deweloper komercyjny i mieszkaniowy. Przedmiotem działalności spółki jest realizacja w systemie deweloperskim, generalne wykonawstwo, produkcja własna. Firma jest znanym deweloperem na rynku budownictwa mieszkaniowego, oddaje do użytku ekskluzywne mieszkania, apartamenty, nowoczesne domy w takich miastach jak Warszawa, Konstancin, Bydgoszcz, Łódź, Włocławek.

www: http://www.budizol.com.pl/

[Broken Link?]


» Developer Poznań


Developer Poznań - firma Jakś-Bud. Kompleksowe realizacje i inwestycje budowlane. Domy szeregowe, domy jednorodzinne wielkopolskie, osiedle Batorego, mieszkania Poznań. Developer zaprasza - budynek wielorodzinny, mieszkania oraz nowy dom Poznań. Developer Poznań - firma Jakś-Bud. Kompleksowe realizacje i inwestycje budowlane. Domy szeregowe, domy jednorodzinne wielkopolskie, osiedle Batorego, mieszkania Poznań. Developer zaprasza - budynek wielorodzinny, mieszkania oraz nowy dom Poznań.

www: http://www.jaks-bud.pl/

[Broken Link?]


» iBiznes inwestycje


Serwis o finansach, biznesie i nie tylko. Serwis iBiznes zawiera informacje z branży biznesowej, polityki, gospodarki. Można u nas znaleźć także porady jak rozkręcić biznes jak dobrze inwestować i jak przeprowadzać skuteczne kampanie reklamowe i zakresu public realtions, dotyczące miedzy innymi kreowania wizerunku organizacji czy firmy.

www: http://www.ibiznes.katowice.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki