PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Magazyny


Wysokiej klasy magazyny wysokiego składowania to jedynie wybrana oferta Jartom. Firma gwarantuje na wynajem czy sprzedaż także specjalistyczne hale przemysłowe. Każda propozycja jest dopasowywana po rozpoznaniu potrzeb klientów. Dzięki temu, że Jartom Warehouse ma wypracowane kontakty biznesowe i kompleksowo wykwalifikowanych pracowników może zaproponować swoim klientom nie tylko kompetentną obsługę ale też atrakcyjne warunki umów.

www: http://www.warehouse.com.pl/

[Broken Link?]


» Hale namiotowe


Firma best-pol.pl produkuje plandeki do naczep, przyczep, a także kontenerów przeznaczonych aż do transportu drogowego oraz kolejowego. W naszej ofercie posiadamy plandeki zwykłe oraz celne. Wykonujemy również poszycia dla namiotów handlowo-magazynowych, pawilonów wystawienniczych a także namiotów targowych. Zachęcamy wszystkich także do odwiedzenia strony, na której znajduje się nasza pełna oferta.

www: http://www.best-pol.pl/

[Broken Link?]


» Hale magazynowe


Pośrednik Nieruchomości Magazynowych Jartom to szeroka baza danych różnego rodzaju hal. Hale stalowe, magazynowe i przemysłowe w różnych technologiach do sprzedaży i wynajęcia. Wysoka jakość wykonania hal. Hale zlokalizowane w najbardziej rozwiniętych gospodarczo regionach Polski. Hale dostosowane do wysokiego składowania, magazynowania i logistyki. Fachowa pomoc w inwestycjach, od pmysłu do momentu wykończenia.

www: http://www.hale.net.pl/

[Broken Link?]


» Hale magazynowe


Duże doświadczenie w branży nieruchomości magazynowych sprawia, że Jartom to lider w tej branży w Polsce. Jartom to sprzedaż, najem, budowa różnego typu hal produkcyjnych. W naszej ofercie hale stalowe i przemysłowe z przeznaczeniem na działalność logistyczno – dystrybucyjną. Nasi doradcy to doświadczeni fachowcy, posiadający szeroką wiedzę w aspekcie rynku obrotu halami przemysłowymi. Jartom pomaga w negocjacjach stawek czynszu.

www: http://www.jartom.biz.pl/

[Broken Link?]


» Magazyny do wynajęcia, powierzchnie magazynowe na wynajem - Colliers International


Powierzchnie magazynowe z najwyższej półki. Firma Colliers oferuje hale i magazyny do wynajęcia w pełni wyposażone w odpowiednie elementy. Magazyny panattoni, prologis oraz segro znajdujące się na terenie Polski. Bardzo ważnym elementem w wyborze hal i magazynów jest odpowiednia firma pośrednicząca w wynajmie takich obiektów. Hale przemysłowe to dosyć duży wydatek nawet dla największych firm, nawet im większe przedsiębiorstwo tym większe koszty magazynowania przedmiotów. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie podejście do tematu oraz wybór magazynów na wynajem. Colliers International oferuje obiekty o wysokim standardzie wykończenia oraz wyposażenia.

www: http://www.warehouses.pl/

[Broken Link?]


» Hale stalowe


Budujemy oraz remontujemy najwyższej jakości hale stalowe. Bamix to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, pomoże ci wznieść lub wyremontować już istniejące hale przemysłowe. Nasza firma zajmuje się budowaniem hal, magazynów, chłodni oraz innych konstrukcji stalowych oraz żelbetowych. Wielu Klientów przekonało się o naszej solidności, przekonaj się i Ty. Na stronie znajdziecie Państwo więcej szczegółowych informacji o firmie Bamix oraz o jej ofercie. Jeśli hale stalowe to tylko z Bamix.

www: http://www.bamix.pl/

[Broken Link?]


» Hale stalowe


Firma Trasko-Inwest sp. z o.o. działa na rynku od 1999 roku. Specjalizuje się w generalnym wykonawstwie hal stalowych. Obiekty zaprojektowane i wybudowane przez Trasko-Inwest sp. z o.o. mają wszechstronne zastosowanie. Mógł być wykorzystywane jako magazyny, centra logistyczne, hale produkcyjne, hale sportowe, supermarkety.

www: http://www.trasko.pl/

[Broken Link?]


» Hale


BiB Systems Sp. z o.o. jest polską firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją, dostawami oraz montażem (pod klucz) hal stalowych. Wykonujemy zarówno hale systemowe, jak i projektowane indywidualnie. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia jak i doświadczenia naszych partnerów, każdy obiekt jest indywidualnie analizowany. W zależności od potrzeb oraz wymagań inwestora uzgodnionych wspólnie z architektem, konstruktorem i technologiem dobieramy odpowiednie parametry tak aby sprostać wymaganiom każdego klienta.

www: http://www.bibsystem.pl/

[Broken Link?]


» Hale łukowe


Strona firmy z branży przemysłowej wykonującej hale łukowe i zadaszenia do nich. Wszystkie konstrukcje mają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty zaświadczające o ich jakości. Nowoczesna technologia użytkowana w trakcie budowy zapewnia jej krótki okres.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę.

www: http://www.ptech.pl/

[Broken Link?]


» STALMONT - Blachy, Rury, Pręty, Konstrukcje stalowe


Stalmont oferuje sprzedaż wyrobów hutniczych oraz produkcję konstrukcji stalowych. Oferta handlowa obejmuje blachy, rury, pręty, kształtowniki (teowniki, dwuteowniki, ceowniki) oraz wiele innych specjalistycznych elementów, których brak jest w ofercie polskich hut. Hardox, Weldox. Produkcja konstrukcji stalowych obejmuje betoniarnie, multicyklony, kompensatory, zbiorniki, hale, bramy, ogrodzenia, rurociągi, gazociągi, elementy przemysłu energetycznego oraz wiele innych.

www: http://www.stalmont-stal.pl/

[Broken Link?]


» Hale magazynowe


W ofercie promowanej firmy znajdują się hale magazynowe a także hale stalowe, których Art Budownictwo jest licencjonowanym przedstawicielem. Wszystkie konstrukcje wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością surowców, a także solidnością wykonania. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową.

www: http://www.artbudownictwo.pl/

[Broken Link?]


» INBUD BIELSKO Sp. z .o.o., Nowe mieszkania bielsko, deweloper, budownictwo, nadzory budowlane


INBUD BIELSKO Sp. z o.o., Nowe mieszkania na sprzedaż. Profesjonalne wykonawstwo. Hale w systemie Lindab-Astron. Działki budowlane. Inwestorstwo zastępcze. Nadzory budowlane.INBUD BIELSKO Sp. z o.o., Nowe mieszkania na sprzedaż. Profesjonalne wykonawstwo. Hale w systemie Lindab-Astron. Działki budowlane. Inwestorstwo zastępcze. Nadzory budowlane.

www: http://www.inbud.bielsko.pl/

[Broken Link?]


» Sprzątanie Bydgoszcz, usługi porzadkowe, firmy sprzątające - Time Work Cleaning


Firma sprzątająca TIME WORK Cleaning oferuje sprzątanie biur, pełną paletę usług w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego, a także utrzymania zieleni i odśnieżania. Utrzymujemy w czystości wszystkie rodzaje obiektów: hipermarkety, sklepy, fabryki, biura, banki, salony samochodowe, hale magazynowe i produkcyjne, placówki zdrowia, osiedla mieszkaniowe etc.

www: http://www.timeworkcleaning.pl/

[Broken Link?]


» Projekty i budowa hal stalowych


Commercecon - projektowanie i realizacja hal stalowych oraz dostawa i montaż innych konstrukcji stalowych. W ofercie hale i konstrukcje stalowe dla przemysłu (hale produkcyjne, hale magazynowe, hale handlowe). Konstrukcja stalowa hali to opłacalne rozwiązanie i szybkość realizacji. Projektowanie oraz realizacja hal stalowych, dostawa i montaż konstrukcji stalowych. Hale i konstrukcje stalowe to sprawdzone rozwiązanie rzemyśle i handlu (hale produkcyjne, hale magazynowe…).

www: http://www.commercecon.pl/

[Broken Link?]


» Hale stalowe


Firma Alstal Budownictwo oferuje kompleksowe usługi w zakresie budowy, dostawy oraz montażu hal stalowych przenaczonych na obiekty handlowe, magazyny oraz hale przemysłowe. Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowym. Posiadamy centrum logistyczne produktów hutniczych. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, projektowania, prefabrykacji i montażu konstrukcji.

www: http://www.alstal.eu/

[Broken Link?]


» Namioty weselne imprezowe hale namiotowe magazynowe Namioty Halowe wynajem


Plan-System, zajmuje sie wynajmem namiotów, hal namiotowych na imprezy plenerowe. Dzięki bogatej ofercie jesteśmy w stanie stworzyć kompleksowo idealne zaplecze imprezy plenerowej. Wyróżnia nas profesjonalizm, estetyka namiotów oraz duże doświadczenie. Posiadamy hale namiotowe o szerokości 8m, 10m, 15m oraz 25m. Dzięki dużej ilości sprzętu możemy zadaszyć powierzchnię od 16m2, zapewniamy organizację imprezy pod namiotem dla 4000 osób. Zapewniamy namioty, wynajem, namioty wystawowe, magazynowe, wesela , komunie , wyposażenie, dekoracje, podłoga, hale namiotowe

www: http://www.plansystem.pl/

[Broken Link?]


» Generalne wykonawstwo - Ocmer Sp. z o.o.


Projektowanie i budowa hal przemysłowych w konstrukcji lekkiej stalowej Remco, generalne wykonawstwo inwestycji. Oferowane hale stalowe wykorzystywane są jako: hale produkcyjne, magazyny, hale logistyczne, hale handlowe, hale sportowe, stacje obsługi samochodów oraz sortownie odpadów. Projektowanie i budowa hal przemysłowych w konstrukcji lekkiej stalowej Remco, generalne wykonawstwo inwestycji. Oferowane hale stalowe wykorzystywane są jako: hale produkcyjne, magazyny, hale logistyczne, hale handlowe, hale sportowe, stacje obsługi samochodów oraz sortownie odpadów.

www: http://www.ocmer.com.pl/

[Broken Link?]


» Koncerty muzyczne


Nieomal wszystkie gatunki muzyczne (od drum and bass'u po death metal), wielkie widowiska oraz skromne występy, tłumy ludzi, hale wypełnione po brzegi oraz mniejsze widownie i sale, wielkie światowe gwiazdy oraz gwiazdki rodzinnego rynku muzycznego ze swoimi przebojami - to wszystko zawiera serwis terra.pl.

www: http://www.terra.pl/

[Broken Link?]


» hala stalowa, hale stalowe, stalowa hala, stalowe hale, hal stalowych


Trasko-Stal - projektowanie, prefabrykacja i montaż nowoczesnych konstrukcji stalowych wraz z obudową. Oferujemy hale stalowe, magazyny, obiekty handlowe, hale przemysłowe, wiaty stalowe, budynki inwentarskie oraz konstrukcje wsporcze dla przemysłu i drogownictwa. Wykonujemy również dwuteowniki spawane (blachownice). Posiadamy własne biuro projektowe i wytwórnię konstrukcji stalowych. Wytwarzamy zgodnie z obowiązującymi normami i najwyższymi standardami.

www: http://www.trasko-stal.pl/

[Broken Link?]


» Działki


Agencja Meritum - nieruchomości Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie. W ofercie domy, hale, magazyny, domy, kamienice, biura, działki, lokale handlowe i użytkowe, mieszkania Bydgoszcz. W ofercie też kredyty mieszkaniowe i kredyty hipoteczne. Wycena, zarządzanie i doradztwo na rynku nieruchomości Agencja Meritum - nieruchomości Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie. W ofercie domy, hale, magazyny, domy, kamienice, biura, działki, lokale handlowe i użytkowe, mieszkania Bydgoszcz. W ofercie też kredyty mieszkaniowe i kredyty hipoteczne. Wycena, zarządzanie i doradztwo na rynku nieruchomości Agencja Meritum - nieruchomości Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie. W ofercie domy, hale, magazyny, domy, kamienice, biura, działki, lokale handlowe i użytkowe, mieszkania Bydgoszcz. W ofercie też kredyty mieszkaniowe i kredyty hipoteczne. Wycena, zarządzanie i doradztwo na rynku nieruchomości

www: http://www.meritum.nieruchomosci.pl/

[Broken Link?]


» hale sportowe


Hale stalowe Gdańsk. Firma Summit Polska - Systemy halowe Sp. z o.o. Gdańsk, woj. pomorskie, wyłączny, autoryzowany dystrybutor firmy Cover-All Building Inc. W ofercie: hale sportowe, hale rekreacyjne, hale przemysłowe, rolnicze oraz wojskowe. Hale, magazyny ze stali. Sprzedaż hal szybkiego montażu.

www: http://www.summitpolska.pl/

[Broken Link?]


» projektowanie hali stalowej


Hale stalowe firma Llentab - Gdańsk, woj. pomorskie - projektowanie, produkcja oraz montaż hal stalowych. W ofercie hale, magazyny oraz inne konstrukcje ze stali. Zastosowanie: hale systemowe, logistyczne, hangary, hale sportowe, magazynowe i przemysłowe. Budynki ze stali - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

www: http://www.llentab.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki