PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Inspektor nadzoru prac w terenach zieleni


Leczenie, wycinka i pielęgnacja drzew. Wykonujemy ekspertyzy dendrologiczne, inwentaryzacje zieleni, rewitalizacje parków zabytkowych, konserwacja pomników przyrody. Posiadamy odpoziwdnie kwalifikacje, uprawnienia i doświadczenie do pracy przy starodrzewiu. Zajmujemy się kompleksowych przygotowywaniem terenów zadrzewionych pod zabudowę (zabezpieczanie drzew przed uszkodzeniami, wytyczanie tras przejazdu na terenie placu budowy, raporty i opinie dendrologiczne, gospodarka zielenią).

www: http://www.treel.pl/

[Broken Link?]


» Dotacje Unijne - Fundusze Unijne - Marta Klimas Haczkowska


Prowadzę działalność gospodarczą, mieszkam na terenie województwa łódzkiego. Opracowywanie wniosków o uzyskanie dotacji unijnej: opracowujemy wnioski o otrzymanie dofinansowania unijnego: na założenie działalności gospodarczej, dla małych firm, na inwestycje dla średnich przedsiębiorstw. Oferujmy nadzorowanie prowadzonej działalności oraz konsultacje z zakresu ochrony środowiska oraz sporządzanie raportów (oddziaływanie inwestycji na środowisko). Gospodarka odpadami - prowadzenie ewidencji odpadów. Opłata produktowa - sporządzanie rocznych sprawozdań. Naliczanie opłat środowiskowych oraz sporządzanie sprawozdań. Obecnie nastawienie jesteśmy przede wszystkim na opracowywanie wniosków o przyznanie dotacji unijnej dla małych przedsiębiorstw. Niedawno rozpoczął się (ostatni na terenie województwa łódzkiego) konkurs III.6 - konkurs dla mikro i małych przesiębiorstw (zatrudniających do 49 osób).

www: http://www.bhphaczkowska.pl/

[Broken Link?]


» PCPZ Danmed


Terapia aparatem Bicom znajduje zastosowanie między innymi w alergii, gdzie wykonujemy zarówno testy alergiczne, jak i odczulania. Działamy wspomagająco w przypadkach bólów kręgosłupa i stawów, egzemach i innych chorobach skóry oraz astmie oskrzelowej. Terapia biorezonansowa działa korzystnie również w stanach osłabienia układu odpornościowego, chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wpływa pozytywnie na gospodarkę hormonalną. Urządzenie znajduje rónież zastosowanie w stanach obniżonego nastroju, depresji oraz nerwicy. Ponadto aparat Bicom oddziałuje bardzo skutecznie w sytuacji walki z nałogami, zwłaszcza dobre efekty związane są z uzależnieniem od nikotyny pozwalając efektywnie walczyć z głodem nikotynowym w organizmie.

www: http://www.danmed.pl/

[Broken Link?]


» Samowycena.pl - zrób wycenę nieruchomości w 5 minut


Samowycena.pl to serwis, który pomaga w automatycznej wycenie nieruchomości. System wylicza rynkową wartość danej nieruchomości porównując ją z sąsiadującymi nieruchomościami o zbliżonych parametrach. Użytkownik może dzięki temu dowiedzieć się, jaka jest wartość praktycznie każdej nieruchomości w kraju. Serwis jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach programu Innowacyjna Gospodarka.

www: http://www.samowycena.pl/

[Broken Link?]


» Wiadomości sportowe


Hot-news24 to serwis z najświeższymi wiadomościami z Polski oraz z całego świata. Dzięki działom: gospodarka, technologia, sport, muzyka i motoryzacja - odnajdziesz interesujące cię informacje w mgnieniu oka. Regularne wizyty na naszej stronie zapewnią stały dostęp do najistotniejszych newsów.

www: http://www.hot-news24.eu/

[Broken Link?]


» Dotacje unijne


Szukasz dofinansowania dla swojej firmy? Na www.dotacje-dla-firm.pl odnajdziesz wiadomości na temat możliwości Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka POIG oferowanych w Twoim województwie, sposobów ubiegania się o nie, terminów składania wniosków i kryteriów jakie musi spełniać Twoja firma aby otrzymać dotacje unijne. Dowiesz się również które firmy consultingowe mają kwalifikacje by Ci skutecznie pomóc w uzyskaniu dofinansowania dla Twojej firmy.

www: http://www.dotacje-dla-firm.pl/

[Broken Link?]


» System Zarzdzania Produkcją


Oferujemy: * autorski system do zarządzania produkcją i gospodarką magazynową * systemy ERP * administrowanie siecią komputerową * oprogramowanie na zamówienie Firma działa od 1992r.Oferujemy firmom i instytucjom kompleksowe wsparcie informatyczne i programistyczne.W ramach umowy o współpracy przejmujemy odpowiedzialność za sprawne działanie urządzeń i sieci IT naszego klienta. Nasi specjaliści zajmą się serwisowaniem urządzeń,instalacją i konfiguracją oprogramowania,pomogą zdalnie w usunięciu bieżących problemów,przygotują ofertę na sprzęt,oprogramowanie,zaopatrzą w materiały eksploatacyjne i sprzęt,położą okablowanie,zapewnią administrację siecią komputerową.

www: http://www.system-erp.pl/

[Broken Link?]


» inkubatory przedsiębiorczości Białystok


Polska gospodarka bardzo cię potrzebuje młody, kreatywny człowieku! AIP umożliwiają kreatywnym i wykształconym młodym ludziom poniżej 30. roku życia założenie własnych firm, dzięki którym mogą oni zarobić na utrzymanie i dalsze kształcenie. AIP to największa sieć akademickich inkubatorów przedsiębiorczości w Europie, świadczących usługi proinnowacyjne.

www: http://www.aipbialystok.pl/

[Broken Link?]


» Aktualności - Finanse - Portal finansowy - finanse, gospodarka, giełda i ekonomia


Aktualności. Finanse.Najnowsze i najbardziej aktualne wiadomości ze świata,finanse, gospodarka, biznes i handel.Komentarze,raporty,notowania finansowe.Najnowsze artykuły z rynku zebrane w jednym miejscu!.Opinie ekonomistów o rynku pieniądza w kraju i zagranicą.Serwis jest wortalem informacyjnym zbierającym informacje ze świata finansów i ekonomii. Publikujemy kilkadziesiąt nowych informacji dziennie z odnośnikami do źródłowych serwisów.

www: http://gazetafinansowa.info.pl/

[Broken Link?]


» Wiadomości - wortal informacyjny


Najnowsze informacje z kraju i ze świata. Polska polityka i gospodarka. Sport. Filmy. Plotki. Forum dyskusyjne. Wortal informacyjny, znajdziesz tu wszystkie interesujące Cię wiadomości z kraju i ze świata, bardzo przejrzysty sposób prezentacji i i bardzo dobrze skatalogowane informacje sprawią że korzystanie z serwisu metrofakty będzie codzienną przyjemnością.

www: http://www.metrofakty.pl/

[Broken Link?]


» WIMAR maszyny szwalnicze, cz�ci zamienne, Brother, Juki


WIMAR, maszyny szwalnicze, części zamienne: brother, juki, naprawa maszyn do szycia. Oprogramowanie dla szwalni, rozliczanie produkcji, akordu, gospodarka magazynowa. Programy do projektowania haftów, oprogramowanie dla hafciarni. Drukarka odzieżowa Brother B-541. Usługowe toczenie, frezowanie, wiercenie

www: http://www.wimar.net.pl/

[Broken Link?]


» Dobry Biznes Informacje


Serwis jest swojego rodzaju monitorem prasy internetowej. Zawiera on informacje z popularnych portali internetowych z dziedziny biznesu, ekonomi gospodarki finansów, a także polityki oraz marketingu promocji i public relations. Ogólne informacje oraz aktulaności: Biznes, Finanse, Gospodarka, Marketing.

www: http://www.dobrybizness.ovh.org/

[Broken Link?]


» Biznes Promocja


Serwis o biznesie, promocji marketingu internetowy i tego typu tematach. Serwis umożliwia także pisanie własnych artykułów oraz komentowania artykułów innych. Wystarczy się zarejestrować. Serwis jest prowadzony w formie bloga o tematyce: biznes, reklama promocja i marketing oraz finanse i gospodarka. W serwisie również znajduje się baza ofert firm i ogłoszenia.

www: http://arty.waw.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki