PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» www.otomebel.pl - Giełda Mebli Używanych


otomebel.pl to Internetowa Giełda Mebli Używanych. Na portalu znaleźć można liczne oferty sprzedaży mebli używanych z całej Polski - pogrupowane według województw. Dodawanie ogłoszeń sprzedaży mebli jest całkowicie bezpłatne. Ogłoszenia są pogrupowane zgodnie z rodzajem i przeznaczeniem mebli. Występują między innymi takie kategorie jak: meble kuchenne, meble łazienkowe, kuchenne, meble antyki, dziecięce, meble używane do sklepu jak również wyposażenie wnętrz i akcesoria domowe.

www: http://otomebel.pl/

[Broken Link?]


» Giełda ładunków powrotnych


Ładunki powrotne znajdziesz na Giełdzie Trans. Każdego dnia pojawia się tu nawet 60 000 ofert wolnych frachtów. Korzystając z giełdy Trans nie musisz martwić się o puste kursy oraz niepotrzebne przestoje. Wraz z dostępem do ofert otrzymasz specjalne narzędzie do bezpłatnej komunikacji z kontrahentami. Sprawdź działanie giełdy w trakcie 30 dni bezpłatnego testu. Każdego dnia na giełdzie pojawia się ponad 100 00 ofert.

www: http://www.trans.eu/

[Broken Link?]


» Giełda Samochodowa w Radomiu


Zapraszamy na Giełdę Samochodową w Radomiu w każdą sobotę od godziny 6 rano. Giełda mieści się na parkingu za Galerią Feniks w Radomiu. Już pierwsza edycja giełdy cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko sprzedających ale i kupujących. Duża ilość samochodów oraz ich różnorodność to niewątpliwe zalety naszej Auto Giełdy. Oprócz samochodów osobowych pojawiają się również samochody dostawcze, motocykle, skutery. Szukający części samochodowych również powinni znaleźć coś dla swojego samochodu. Niewątpliwą zaletą Auto Giełdy jest jej doskonała lokalizacja przy jednej z największych ulic w Radomiu, bezkolizyjny wjazd oraz fakt, że cały teren Auto Giełdy jest utwardzony ekologiczną kostka brukową. Auto Giełda w Radomiu jest więc doskonałą alternatywą oraz uzupełnieniem funkcjonujących już w województwie mazowieckim Auto Giełd. Zapraszamy - autogielda.radom.pl.

www: http://autogielda.radom.pl/

[Broken Link?]


» Szczeciński Portal Budowlany


Infobudek to Szczeciński Portal Budowlany. Portal Budowlany Infobudek to katalog firm budowlanych ze Szczecina i okolic a także baza materiałów budowlanych ze Szczecina i okolic tworzona przez wszystkie dodane do katalogu firmy. Każda firma budowlana dodana do katalogu będzie odnaleziona przy pomocy dostępnej na stronach serwisu wyszukiwarki na podstawie oferowanego przez nie asortymentu. Na stronach Szczecińskiego Portalu budowlanego znajduje się także szereg bezpłatnych aplikacji dostępnych dla każdego użytkownika. Są nimi: forum budowlane ze Szczecina a także giełda zleceń budowlanych. Portal Budowlany infobudek to również możliwość przeglądania i bezpłatnego dodawania fotografii do galerii z systemem ocen każdej fotografii.

www: http://www.infobudek.pl/

[Broken Link?]


» Ogłoszenia motoryzacyjne


Ogłoszenia motoryzacyjne. Serwis powstał z myślą o osobach pragnących umieścić w Internecie swoje ogłoszenie dotyczące sprzedaży samochodu. Jest to swoista giełda używanych samochodów o rozbudowanych możliwościach. Każde ogłoszenie może zostać wyróżnione, każde też może znaleźć się na stronie głównej serwisu. Tu każdy może znaleźć model dopasowany do swoich indywidualnych preferencji.

www: http://autogieldapl.pl/

[Broken Link?]


» Wirtualny Data Room


Systemy VDR - udostępnij swoje dokumenty w sposób kontrolowany i bezpieczny. Virtual Data Room to efektywny sposób wymiany informacji między podmiotami. Całodobowy dostęp do dokumentów na potrzeby badań Due Diligence. Niezbędne narzędzie przy: procesach fuzji i przejęciach, restrukturyzacjach, wprowadzaniu spółek na giełdę czy sprzedaży aktywów. ProDMS - pomagamy klientom w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących inicjatyw IT odpowiednich dla ich celów biznesowych. Wykorzystanie systemów Virtual Data Room do zarządzania dokumentami i informacjami. Szybki, bezpieczny i tani sposób na udostępnienie dokumentów kontrahentom w procesach fuzji i przejęciach. Oferta skierowana dla firm które planują restrukturyzację, wprowadzenie spółki na giełdę czy sprzedaż aktywów.

www: http://www.prodms.pl/

[Broken Link?]


» Auto giełda w Twoim rejonie !


Internetowa regionalna auto giełda, Ogłoszenia motoryzacyjne z regionu kujawsko-pomorskiego, Oferty indywidualne i komisowe. Korzystanie z możliwości i usług całego serwisu jest całkowicie bezpłatne, wystawiaj swoje ogłoszenia i oferty jedynie rejestrując się. Nie chcemy żadnych poufnych danych. Zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą. Samochody wszystkich marek, nowe używane, stare i młode. Funkcjonalne i użyteczne menu portalu. Jesteśmy konkurencją niejednego wielkiego serwisu o tej samej tematyce w pełni za darmo.

www: http://kup-fure.pl/

[Broken Link?]


» Datapoint - pierwszy w Polsce wirtualny data room (VDR)


Datapoint jest pierwszą w Polsce usługą VDR (ang. Virtual Data Room) dedykowaną do obsługi procesu Due Diligence. Datapoint VDR to aplikacja dostępna przy użyciu przeglądarki internetowej, za pomocą której autoryzowani użytkownicy mają dostęp do wybranego zbioru dokumentów. Aplikacja służy do załadowania, skatalogowania i kontrolowanego udostępniania dokumentów podmiotom zaangażowanym w badanie spółek przy transakcjach kapitałowych (Due Diligence). Szczególne zastosowanie znajduje wspierając badanie Due Diligence przy transakcjach fuzji i przejęć, a także prywatyzacji, restrukturyzacji, bankructwach, czy przy wprowadzaniu spółek na giełdę i New Connect.

www: http://www.datapoint.pl/

[Broken Link?]


» Xplus systemy dla budownictwa


Świadczymy usługi consultingowe i informatyczne dla branży budowlanej. Oferujemy systemy dla budownictwa, które usprawniają takie procesy jak budżetowanie czy elektroniczny obieg dokumentów. Mamy status Gold Certified Partner firmy Microsoft. Dzięki systemowi ERP mogą Państwo znacznie usprawnić funkcjonowanie firmy. Głównym obszarem naszego działania jest budownictwo. Świadczymy usługi consultingowe dla firm budowlanych, drogowych, kolejowych, deweloperów, zarządców nieruchomości, dystrybutorów … Działamy na rynku już od 2002 roku. Mamy na koncie mnóstwo zadowolonych klientów. Od 2008 roku jesteśmy na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Posiadamy również najwyższy status partnera firmy Microsoft – Gold Certified Partner. Przeprowadziliśmy już wiele udanych wdrożeń aplikacji Microsoft Dynamics AX.

www: http://www.xplus.pl/

[Broken Link?]


» Giełda Transportowa Amicus-Transport, wolne ładunki, wolne pojazdy


Giełda transportowa on-line Amicus-Transport wolnych ładunków i wolnych pojazdów przeznaczona dla firm transportowych, spedycyjnych, produkcyjno-usługowo-handlowych. Wystarczy się tylko zarejestrować! Chcesz zwiększyć zyski swojej firmy? Szukasz wolnego ładunku lub pojazdu? Masz wolne ładunki lub pojazdy? Chcesz pozyskać nowych kontrahentów? Masz do czynienia z branżami: transport, spedycja, logistyka? Zarejestruj się na giełdzie transportowej Amicus-Transport. Giełda Transportowa Amicus-Transport to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

www: http://www.amicus-transport.pl/

[Broken Link?]


» www.florahurt.pl


W Holandii znajdują się największe na świecie giełdy kwiatów zrówno ciętych jak i doniczkowych oraz wszelkiego rodzaju dodatków florystycznych i zieleni ciętej. Ogónie jest 11 giełd kwiatowych, z nich giełda w Aalsmeer jest największą i też tam kupujemy najwięcej. Oczywiście kupujemy na wszystkich giełdach. Towar sprowadza się tam z całego Świata. Setki Tirów dziennie wysyłanych jest do wielu krajów, na dalsze kontynenty wysyłki są robione specialnymi do tego celu przystosowanymi samochodami chłodniami.

www: http://www.florahurt.pl/

[Broken Link?]


» Grupa Składów Budowlanych - mam-sklad.pl


Zapraszamy do składania darmowych zapytań ofertowych na materiały budowlane Ogólnopolskiej Grupie 51 Składów Budowlanych i niezobowiązującego porównywania ofert. Tu znajdziesz najniższe ceny materiałów budowlanych w Polsce. Dodatkowo w serwisie forum budujemy dom, komis materiałów budowlanych, wyprzedaże i promocje w sklepach budowlanych i darmowa giełda transportowa. Już 51 hurtowni budowlanych w jednym miejscu. Zapraszamy

www: http://www.mam-sklad.pl/

[Broken Link?]


» Samochody używane, Ogłoszenia motoryzacyjne | Addcar.pl


Internetowa Giełda samochodowa - ogłoszenia motoryzacyjne sprzedaży samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, jachtów oraz części samochodowych. Kup lub sprzedaj auto razem z addcar.pl . Oferty motoryzacyjne z całego kraju oraz Unii Europejskiej. Dodaj za DARMO i zobacz jak szybko sprzedasz swoje 4 kółka.

www: http://www.addcar.pl/

[Broken Link?]


» Aktualności - Finanse - Portal finansowy - finanse, gospodarka, giełda i ekonomia


Aktualności. Finanse.Najnowsze i najbardziej aktualne wiadomości ze świata,finanse, gospodarka, biznes i handel.Komentarze,raporty,notowania finansowe.Najnowsze artykuły z rynku zebrane w jednym miejscu!.Opinie ekonomistów o rynku pieniądza w kraju i zagranicą.Serwis jest wortalem informacyjnym zbierającym informacje ze świata finansów i ekonomii. Publikujemy kilkadziesiąt nowych informacji dziennie z odnośnikami do źródłowych serwisów.

www: http://gazetafinansowa.info.pl/

[Broken Link?]


» Investorsi.pl - Polski Serwis Finansowy - gie?da, akcje,wiadomo?ci,oferty bankowe,waluty, notowania,


Investorsi.pl - giełda, artykuły, wiadomości, notowania, wykresy, akcje, komentarze, kursy walut. Zestawienie najświeższych ofert bankowych: banki, kredyty, konta, lokaty, pożyczki, karty kredytowe. Materiały informacyjne i edukacyjne o rynkach kapitałowych. Ciekawostki i nowości ze świata filmu.

www: http://investorsi.pl/

[Broken Link?]


» bookandmore.pl - giełda książek, muzyki, filmów i gier


Handel online na bookandmore.pl Bookandmore nie działa na zasadach aukcji. Mogą na nim sprzedawać i kupować zarówno osoby prywatne jak i firmy, wstawiając swoje oferty zupełnie bezpłatnie. Ten wyjątkowy portal ma wiele zalet. Najważniejszą z nich jest możliwość bezpłatnego wstawiania ofert produktów na nieograniczony czas. Kup-sprzedaj nowe i używane książki, podręczniki, płyty muzyczne CD i winylowe, filmy DVD i gry komputerowe. Wyspecjalizowana giełda online bookandmore.pl Dobry e-handel !

www: http://bookandmore.pl/

[Broken Link?]


» Investorsi.pl - akcje,wykresy,komentarze,artykuły,oferty bankowe


Investorsi.pl - artykuły,wiadomości, notowania, wykresy, akcje, komentarze, kursy walut. Zestawienie najświeższych ofert bankowych: banki, kredyty, konta, lokaty,pożyczki, karty kredytowe.Materiały edukacyjne o rynkach kapitałowych.Gorące dyskusje i komentarze o aktualnej sytuacji na giełdach światowych.

www: http://www.investorsi.pl/

[Broken Link?]


» ILS NIERUCHOMOŚCI - nieruchomości SZCZECIN, POLSKA, BUŁGARIA i nie tylko... a w tym biura, mieszkania, lokale, działki, domy


ILS Nieruchomości - atrakcyjne ceny, profesjonalna i kompleksowa obsługa, tysiące ofert z Polski, słonecznej Bułgarii i … ZAPRASZAMY - w ofercie: mieszkania, działki, domy, lokale, obiekty, apartamenty, grunty i wiele innych… ILS Nieruchomości to bezpieczeństwo spełnianych marzeń, zaś Bułgaria lepsza niż giełda. www.ilspoland.pl

www: http://www.ilspoland.pl/

[Broken Link?]


» Utylizacja, zapasy zbędne, upłynnienia towarów - Giełda Zapasów Zbędnych


Odzyskaj pieniądze zamrożone w zbędnych zapasach magazynowych. Sprzedaj zalegające towary zamiast je utylizować. Znajdź nabywców na niewykorzystane półprodukty i surowce. Kup towary po okazyjnych cenach. Baza firm utylizacyjnych. Aukcje towarów przeznaczonych do utylizacji. Polska Giełda Zapasów Zbędnych jest nowo powstałym serwisem mającym na celu ułatwić polskim firmom sprzedaż zbędnych zapasów magazynowych oraz utylizacje odpadów.

www: http://gielda-zapasow.pl/

[Broken Link?]


» Forex - gielda - rynek walutowy - inwestycje parkietforex.pl


U nas dowiesz się jak inwestować pieniądze. Pogłębisz swoją wiedze o tajniki forexu, giełdy walutowej. Naszym światem jest forex oraz giełda walutowa. Czujemy się tam jak ryby w wodzie. Wszystko co musisz wiedzieć o forexie znajdziesz u nas. Pamiętaj tylko u nas najświeższe i najbardziej wartościowe informacje jakie są Ci potrzebne. Zapraszamy do naszego portalu.

www: http://parkietforex.pl/

[Broken Link?]


» forex


Forex dla początkujących. Forex - handel walutami. Giełda walutowa. ABC giełdy walutowej. ABC giełdy walutowej, forex dla początkujących. Szczerze i na temat. Jak handlować walutami, na jakie pułapki uważać, od czego zacząć giełda walutowa, handel walutami, foreks giełda walutowa, handel walutami, foreks giełda walutowa, handel walutami, foreks

www: http://www.for-ex.pl/

[Broken Link?]


» Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne


Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne. Eurokomis to internetowa autogiełda - kup samochód, sprzedam samochód. Oferujemy ogłoszenia motoryzacyjne w dobrej cenie - sprzedam auto. Wśród ogłoszeń zamieszczonych na stronie znajdą Państwo samochody i motocykle wszystkich marek. Chcesz kupić samochód? Kup samochód korzystając z ofert serwisu!

www: http://www.eurokomis.net/

[Broken Link?]


» Telegazeta


Telegazeta - Portal, za pomocą którego można szybko zakupić ogłoszenie lub fotoreklamę w jednym z wybranych mediów: Telegazeta TVP1/TVP2/TVP Polonia, Auto Giełda Dolnośląska, Auto Giełda Małopolska, Autogiełda Górnośląska. TVP, Auto, Giełda, Turystyka, Nieruchomości, Auto Giełda Dolnośląska, Ogłoszenia, Motoryzacja

www: http://www.ibo24.pl/

[Broken Link?]


» Mode111 - producenci odzieży, Odzież-obuwie, Oferty hurtowe, Producenci, Handel


- Branżowa wyszukiwarka ofert i kontrahentów B2B. - Producenci odzieży, eksporterzy, importerzy, hurtownicy, detaliści, handlowcy. - Najlepsze oferty hurtowe. - Hurtowy wortal z branży odzieżowej i obuwniczej. - Giełda hurtowych ofert B2B. - Hurtowa giełda internetowa skupiająca producentów i handlowców z branży odzieżowej i obuwniczej.

www: http://www.mode111.pl/

[Broken Link?]


» Auto giełda samochodowa. Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne.


Motooferta.pl to serwis ogłoszeń motoryzacyjnych przygotowany z myślą o wszystkich tych, którzy chcą w łatwy i szybki sposób sprzedać lub kupić samochód, motocykl bądź inny pojazd, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów związanych z reklamą. Z usług serwisu mogą korzystać zarówno osoby prywatne jak i firmy działające w branży motoryzacyjnej.

www: http://motooferta.pl/

[Broken Link?]


» SwiftTRADE Gliwice. Daytrading na giełdach akcji to nasza domena. Jeste?my najstarszym polskim biurem SwiftTrade Inc. - Home


Strona domowa biura Swift Trade Gliwice. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych grą giełdową. Trudnimy się wyszukiwaniem, szkoleniem i zatrudnianiem osób mających naszym zdaniem predyspozycje by osiągnąć spektakularny sukces na globalnych giełdach akcji. Każdy ma szansę zakwalifikować się na naszą praktykę przez co rozpocząć zawrotną karierę na rynkach kapitałowych.

www: http://swift-trade.pl/

[Broken Link?]


» Mieszkanie Wrocław


Portal nieruchomości Wrocław - domy, mieszkania, lokale, obiekty komercyjne, grunty, z rynek pierwotny i wtórny, a także fachowe informacje prawne i finansowe oraz oferty kredytów. Najwięcej ofert z Wrocławia i okolic. Zapraszamy do naszego portalu nieruchomości we Wrocławiu i okolicach: są tu informacje kto i gdzie buduje nowe mieszkania, apartamenty i domy, jakie lokale są do kupienia i wynajęcia, co oferują biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Jest też bezpłatna giełda ogłoszeń nieruchomości i oferta kredytów. Polecamy również fachowe teksty z dziedziny nieruchomości, budownictwo i finansów. Oferty obejmują Wrocław i okolice.

www: http://www.nieruchomosci.com.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki