PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Sztukateria elewacyjna i wewnętrzna Decor System


Sztukateria budowlana DECOR SYSTEM. Elewacje z wyobraźnią to Twój kreatywny pomysł z Naszą realizacją! W ofercie profile elewacyjne i fasadowe, listwy styropianowe, opaski okienne. Produkujemy nasze wyroby z użyciem zaawansowanej technologii i wysokiej jakości materiałów. Wybierając sztukaterię firmy Decor System, wykonaną metodą sztukatorską, macie Państwo pewność, że wybieracie trwałość i nową jakość w systemach dekoracji. Zapraszamy!

www: http://www.decorsystem.pl/

[Broken Link?]


» Portal o budownictwie


Hurtownia oferująca materiały budowlane i wykończeniowe. Duży wybór artykułów potrzebnych do budowy domów, od dachu, poprzez elewacje na izolacji kończąc. Specjalista od prowadzenia inwestycji budowlanych. Wykonuje szereg usług, dostarcza ekspertyzy i projekty budowlane.Strona oferuje sprzedaż materiałów budowlanych. Spółka Invest Plus prowadzi inwestycje budowlane i realizuje duże projekty na terenie kraju. Wykonuje działalność w zakresie projektowania obiektów, sieci instalacyjnych. Wystawia ekspertyzy inżynierskie, przygotowuje przetargi w branży budowlanej.

www: http://www.invest-emarket.pl/

[Broken Link?]


» Elewacje


Jesteśmy firmą z branży budowlanej. Realizujemy indywidualne zlecenia na budowy domów i innych obiektów oraz kompleksowe roboty wykończeniowe, zajmującą się ocieplaniem i docieplaniem domów i mieszkań oraz wykonujemy elewacje, montażem okładzin kamiennych. Posiadamy własną mieszalnię farb oraz tynków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. budowlane.

www: http://www.asbud-budownictwo.pl/

[Broken Link?]


» Zakład Kamieniarski "KAM-BIL" A.K.M. Maroszek, Nysa - obróbka kamienia, kamieniarstwo


Firma istnieje na rynku od 1965 roku. Specjalizujemy się w obróbce kamienia naturalnego. Wytwarzamy nagrobki, grobowce, schody, parapety, posadzki, elewacje, kominki, blaty kuchenne i łazienkowe oraz inne wyroby z kamienia. Wszystkie produkty wytwarzamy pod indywidualne zapotrzebowanie klienta. Zapewniamy również montaż naszych produktów. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowanych pracowników oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

www: http://www.kam-bil.pl/

[Broken Link?]


» A-Z Architektoniczne Elementy Dekoracyjne.


A-Z Architektoniczne Elementy Dekoracyjne. Jesteśmy producentem sztukaterii elewacyjnej i styropianowych elementów architektonicznych. Nasze wyroby przeznaczone są do montażu zarówno na elewacje budynków jak i wewnątrz pomieszczeń. Wykonujemy ze styropianu lub styroduru wszelkiego rodzaju napisy, loga, szyldy, monogramy, herby, litery przestrzenne, różnego rodzaju dekoracje, oraz inne elementy wykonywane na zamówienie wg projektów klienta. wszystkie elementy mogą być również pokrywane i utwardzone.co skutecznie zabezpiecza przed czynnikami atmosferycznymi jak też zwiększa ich wytrzymałość mechaniczną.

www: http://www.azdekor.pl/

[Broken Link?]


» Impala - parapety, elewacje, kamieniarstwo, piaskowiec, kamień elewacyjny


Firma Impala oferuje parapety, elewacje, kamieniarstwo, piaskowiec, kamień elewacyjny, zakład posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji elewacji, parapetów, wyrobów z kamienia naturalnego, w tym piaskowca. Wyroby firmy znalazły uznanie w kraju i zagranicą, firma wykonała wiele zleceń dla odbiorców w Warszawie, Katowicach, Tychach, Krakowie, Lublinie, Kaliszu, Gdyni a także w Niemczech, Czechach, Holandii i Norwegii.

www: http://impala.net.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki