PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Pracownia psychoedukacji i terapii - kursy, treningi, terapia


Programy szkoleń, treningów i propozycji związanych z kreatywnym rozwojem młodzieży i dorosłych powstały w oparciu o podstawy teoretyczne i własną praktykę zawodową prowadzących. Wychodzimy z założenia, iż wiarygodne i skuteczne mogą być tylko działania powstałe na bazie własnych efektywnych doświadczeń, poprzedzonych gruntownym przygotowaniem teoretycznym i własnym rozwojem osobistym. Uczestnicy prowadzonych przez nas kursów otrzymują stosowne zaświadczenia oraz mają możliwość starania się o uzyskanie certyfikatu trenera Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwenci kursów mogą korzystać z naszych superwizji, bywa też tak , iż nawiązujemy dalszą współpracę. Specjalność pracowni: psychoedukacja, terapia, arteterapia i psychoterapia. Prowadzi kursy, treningi i szkolenia psychologiczne - zakres: arteterapia, diagnoza psychologiczna i komunikacja interpersonalna.

www: http://www.ppit.pl/

[Broken Link?]


» Wychowanie dzieci Edukacja dzieci autystycznych


Nasza strona dostarczy Ci wielu ciekawych informacji na temat edukacji oraz wychowania dzieci niepełnosprawnych, autystycznych oraz zupełnie zdrowych. Serdecznie zapraszamy więc do czytania, jesteśmy przekonani że dostarczymy Wam cennych informacji. Serdecznie zapraszamy rodziców oraz nauczycieli.

www: http://www.rozwojintelektualnydziecka.pl/

[Broken Link?]


» Ogłoszenia Nowy Sącz | Darmowe ogłoszenia drobne dla Nowego Sącza i okolic


Ogłoszenia Nowy Sącz. Darmowe ogłoszenia drobne dla Nowego Sącza i okolic na www.nowysacz.biz | W naszym serwisie ogłoszeniowym znajdziesz wiele kategorii m.in: Biznes, Biżuteria, Zegarki, Budownictwo, Edukacja, Internet, Kupię lub Sprzedam, Motoryzacja, Muzyka, Nauka, inne, Nieruchomości, Praca, Różne, Towarzyskie, Usługi. Serdecznie zapraszamy do zamieszczania darmowych jak i promowanych (płatnych) ogłoszeń w naszym serwisie. Pamiętaj, rejestracja jest bezpłatna.

www: http://www.nowysacz.biz/

[Broken Link?]


» The Lemon Tree - bo edukacja dzieci jest najważniejsza


The Lemon Tree prowadzi kursy językowe dla klientów indywidualnych (dzieci, młodzież i dorośli) oraz instytucjonalnych. Profesjonalna kadra lektorska oraz maksymalnie 4 osobowe grupy zapewniają doskonałe dopasowanie poziomu oraz tematyki zajęć do potrzeb słuchaczy. W swojej ofercie mamy zarówno kursy języka ogólnego (General English) jak i kursy specjalistyczne (Business and Professional English). Wszystkie szkolenia mają na celu rozwijanie umiejętności skutecznego porozumiewania się w danym języku. Cel ten osiągamy przez wykorzystanie komunikatywnej metody nauczania. W TLT koncentrujemy się na słuchaczu oraz elementach sprzyjających efektywnemu kształceniu. Stosujemy zasadę learner-centered teaching, i ograniczamy do niezbędnego minimum ćwiczenia oparte na prezentacji nauczyciela.

www: http://www.tlt.com.pl/

[Broken Link?]


» wyposażenie sklepów


Firma POP Time zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy artykułów reklamowych. Naszą specjalnością są rozwiązania POP i POS, wykorzystywane przy organizacji półek sklepowych oraz do budowania systemów ekspozycyjnych. Przy realizacji pomysłów naszych Klientów wykorzystujemy nie tylko produkty z naszych katalogów, ale również tworzone na ich potrzeby rozwiązania indywidualne. Oferujemy m.in. wyposażenie sklepów, stojaki reklamowe, plexi, materiały reklamowe, akcesoria POS, stojaki na ulotki, regały sklepowe oraz systemy prezentacyjne. Jesteśmy partnerem programu Solidni w Biznesie, prowadzonego przez GJC Inter Media, organizatora targów RemaDays. Nasza firma również wspiera edukację przyszłych Visual Merchendiserów, szkolonych przez VM Studio.

www: http://www.poptime.pl/

[Broken Link?]


» Kursy nieruchomości


Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń dla profesjonalistów branży nieruchomości. Prowadzone przez nas zajęcia obejmują zagadnienia z zakresu zagadnień technicznych, prawnych, marketingowych, podatkowych, a także praktycznej sprzedaży nieruchomości. Zapraszamy na naszą stronę www.

www: http://www.edukacja-nieruchomosci.pl/

[Broken Link?]


» Kuźnia Kultury -rycerstwo, historia, szermierka, fechtunek historyczny, sztuka, edukacja


Kuźnia Kultury zajmuje się działalnością kulturalną, sportową, artystyczną oraz edukacją w zakresie historii, ruchu rycerskiego, starożytności, nauki walki białą bronią, fechtunku historycznego. Oferuje: pokazy walk rycerskich, żywe lekcje historii, naukę walki białą bronią, strzelanie z łuku historycznego, naukę tańca dawnego, warsztaty plastyczne duchu historii

www: http://kuzniakultury.com/

[Broken Link?]


» Rolnicze strony www


Zostań nowym klientem, a zrobimy dla Ciebie profesjonalną stronę www. Strony www przyjazne dla użytkowników i wyszukiwarek. Zlecając projektowanie stron internetowych naszej firmie mogą Państwo mieć pewność, że oprócz wykonania na wysokim poziomie wizualnym i programistycznym zadbamy o Państwa edukację w zakresie promocji stron w internecie, by przynosiły Wam zyski.

www: http://www.agrostrony.pl/

[Broken Link?]


» Szkoły Policealne - Liceum dla Dorosłych - AP Edukacja - AP Edukacja


Szkoły Policealne AP Edukacja AP Edukacja to ogólnopolska sieć szkół i placówek oświatowych, w ramach której prowadzone są szkoły policealne, licea ogólnokształcące, gimnazja i kursy. Nauka odbywa się zaocznie lub wieczorowo. Szczególnie polecamy: szkoły policealne (studium policealne) Szkoła policealna to w tej chwili najlepsza z możliwych alternatyw dla studiów wyższych. W ramach szkół, które nazywano do niedawna studium policealne, można w tej chwili obecnej nabyć wiedzę, umiejętności i tytuł zawodowy technika, który umożliwia absolwentom lepszy start na rynku pracy. Osobom nieco starszym pozwala ona na przekwalifikowanie się zgodnie z wymogami rynku lub uzupełnienie edukacji dla już pracujących w zawodzie. Tak więc, szkoła policealna to edukacja zawodowa skierowana do każdej grupy wiekowej. Za szkołą policealną przemawiają również niskie opłaty czesnego lub nauka za darmo*.

www: http://www.apedukacja.pl/

[Broken Link?]


» Prawo i edukacja


Oferujemy usługi edukacyjne i prawnicze, w tym korepetycje z języka angielskiego, matematyki, prawa, WOSu; pomoc prawną dla cudzoziemców, pisanie pozwów, pism urzędowych, odwołań od decyzji administracyjnych, wniosków o ponowne rozpatrzenie sprawy. Wykonujemy także tłumaczenia tekstów prawnych i technicznych.

www: http://www.wschody.com/

[Broken Link?]


» Szkoły policealne


W obecnych czasach pogoń za informacją jest niezwykle duża, ludzie za wszelką cenę chcą łaknąć wiedzy i informacji, lecz niestety nie zawsze jest gdzie. EdukacjawPolsce.pl wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy pragną zaspokoić wszelki głód wiedzy edukacyjnej, dostarczając potrzebnych informacji – co, gdzie i jak .

www: http://www.edukacjawpolsce.pl/

[Broken Link?]


» Prywatne liceum w Krakowie


Prywatne Liceum Ogólnokształcące oraz Gimnazjum nr 14 mają uprawnienia szkoły publicznej. W liceum realizowany jest program matury mięynarodowej. Zapraszamy! matura międzynarodowa, mięynarodowa matura, international baccalaureate, IB, ib, liceum, prywatne liceum, liceum nr , gimnazjum nr 14, szkoła, gimnazjum, edukacja, szkoła niepubliczna, Kraków , małopolska, małopolskie

www: http://www.ke.edu.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki