PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» VISIBILITY - Agencja marketingu internetowego


Agencja marketingu internetowego VISIBILITY specjalizuje się przede wszystkim SEO oraz ORM (zarządzanie reputacją w Internecie). Projekty optymalizacji realizowane przez naszą firmę obejmują doradztwo i audyty witryn internetowych, pozyskiwanie linków czy SEO PR. Proponujemy również prowadzenie kampanii PPC Google AdWords, Facebook.com, LinkedIn i inne. Produkt zarządzania reputacją obejmuje działania w celu podwyższenia rozpoznawalności i poprawy wizerunku marki, jej wzmocnienie i ochronę a także przeciwdziałanie zjawiskom niekorzystnie oddziaływujących na wizerunek firmy.

www: http://www.visibility.com.pl/

[Broken Link?]


» Skład opału


Topaz to hurt węgla kamiennego i nie tylko. Udostępniany jest również węgiel orzech i miał. Hurtowa sprzedaż wegla jaką się tu udostępnia to tylko jedna z usług. Oferowane jest także profesjonalne doradztwo, transport i rozładunek. Topaz to sprzedaż ekogroszku i flotokoncentratu. Rzetelność firmy potwierdzają olbrzymie kontakty handlowe. Topaz to ceniona marka na rynku paliw stałych. Biuro handlowe usytuowane jest w Wielichowie.

www: http://www.bh-topaz.pl/

[Broken Link?]


» Pościel dziecięca


DlaSpania.pl to sklep proponujący wysokiej klasy wyposażenie sypialni. Specjalnością sklepu są znane typy materaców, np. kieszeniowe oraz sprężynowe. Na asortyment sklepu składa się też pościel dziecięca. Wyroby przeciwodleżynowe i rehabilitacyjne produkowane są z myślą o chorych. Oferowane artykuły produkowane są z różnych tworzyw. Oferta obejmuje nie tylko akcesoria dla dorosłych, ale też np. materace dla dzieci. Klienci mogą liczyć na wszechstronne doradztwo przy wyborze artykułów. Na wybrane towary z omawianej oferty obowiązuje gratisowa dostawa.

www: http://www.dlaspania.pl/

[Broken Link?]


» Turbosprężarki


Firma Tarkom została założona w 1988 roku. Jest to firma rodzinna gdzie współzałożycielem był inżynier Wacław Kozik - który dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas długoletniej pracy w Zakładach Azotowych w Tarnowie-Mościcach stał się mistrzem w swoim fachu. Przedmiotem działalności firmy jest naprawa turbosprężarek wszelkich typów, do wszystkich rodzajów silników, diagnozowanie usterek turbosprężarek, doradztwo techniczne w zakresie prawidłowej eksploatacji turbosprężarek. Wszyscy nasi pracownicy mają duże doświadczenie w dziedzinie napraw, diagnozowania i eksploatacji turbosprężarek. Zapraszamy!

www: http://tarkom.eu/

[Broken Link?]


» Baterie do notebooków


Firma Energy4U proponuje niezwykle duży wybór zasilaczy do urządzeń przenośnych. Produkujemy wysokiej jakości zamienniki pasujące do większości typów laptopów. Nasze baterie do notebooków poddawane są testom sprawności i wyróżniają się bardzo długą trwałością. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru zasilaczy adekwatnych z Państwa laptopem. W naszej ofercie mieszczą się też torby na laptopy. Sprzedajemy baterie w konkurencyjnych cenach. Dokładny wykaz produktów zamieszczony został na naszej witrynie internetowej.

www: http://www.energy4u.pl/

[Broken Link?]


» Portal Gospodarczy Powiatu Kraśnickiego


Zachęcam gorąco do nawiązywania kontaktów gospodarczych i handlowych z przedsiębiorcami działającymi w naszym powiecie.Samorządy naszego powiatu oferują tereny inwestycyjne na bardzo atrakcyjnych warunkach. Dla tych, którzy zaproponują długookresowe projekty inwestycyjne przewidziane są zwolnienia i ulgi podatkowe. Oferujemy doradztwo w realizowaniu projektów oraz pomoc w znalezieniu wykształconych i wartościowych pracowników. Informacje o warunkach zakladania i prowadzenia dzialalnosci gospodarczej, zródlach dofinansowania, oferty inwestycyjne dla inwestorów,

www: http://www.powiatkrasnicki.eu/

[Broken Link?]


» Windykacja, porady prawne - Kancelaria


Jeżeli chcesz odzyskać dług i skutecznie ściągnąć należność od swojego dłużnika to dobrze trafiłeś. Windykacja należności, porady prawne, monitoring płatności, doradztwo w zakresie windykacji należności miękkiej i twardej, wywiad gospodarczy, raporty handlowe, oddłużanie firm i osób fizycznych, ustalanie majątku, wyszukiwanie sposobów egzekucyjnych, monitorowania egzekucji komorniczej i spraw umorzonych, raporty handlowe i wiele innych czynności wykonamy dla Ciebie. Pomagamy w rozwoju Twojej firmy! Bez opłat wstępnych.

www: http://kancelariaultima.pl/

[Broken Link?]


» Kancelaria Adwokacka Andrzej Świąder


Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych. Jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii jest doradztwo prawne we wszystkich kwestiach mających związek z postępowaniem upadłościowym i naprawczym, a także upadłością konsumencką. Świadczymy pomoc prawną zarówno na etapie poprzedzającym ogłoszenie upadłości jak i na etapie postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości oraz właściwego postępowania upadłościowego. Adwokat Andrzej Świąder posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie sądowego postępowania egzekucyjnego oraz prawa egzekucyjnego w administracji, które zdobywał w trakcie praktyki adwokackiej oraz podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora. Umożliwia mu to świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata.

www: http://www.kancelaria-swiader.pl/

[Broken Link?]


» Doradztwo strategiczne


Firma Arena Consulting Group Sp. z o. o. oferuje przedsiębiorstwom znajdującym się w różnych cyklach funkcjonowania realizacje w rodzaju doradztwo finansowe dla firm. Ważnym zagadnieniem z dziedziny planowanie strategiczne jest strategia pozyskiwania środków pieniężnych na dalsze zrównoważone funkcjonowanie i ekspansję firmy. Doradcy z Arena Consulting Group oferują profesjonalny audyt kredytowy oraz opracowanie strategii działania z obszarutakiego jakoptymalizacja kosztów.

www: http://www.arena-consulting.pl/

[Broken Link?]


» Kancelaria Adwokacka - Adwokat Tomasz Makowski


Kancelaria Adwokacka adwokata Tomasza Makowskiego prowadzi obsługę prawną Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. W zależności od potrzeb, Kancelaria służy Klientom swoim czasem zarówno w swojej siedzibie, jak i w miejscu działalności Klienta. Pomoc prawna jest świadczona na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego. Mimo, iż kancelaria jest firmą nowoczesną, to świadczy usługi obejmujące tradycyjne obszary praktyki adwokackiej, a w szczególności zastępstwo procesowe w sprawach sądowych, zastępstwo w postępowaniach administracyjnych i podatkowych, udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, stałe doradztwo prawne, prowadzenie negocjacji przedsądowych, dochodzenie roszczeń majątkowych oraz ich egzekucję, przygotowywanie projektów umów, statutów, a także pism procesowych, w tym apelacji, zażaleń, odwołań, skarg i innych środków zaskarżenia.

www: http://adwokat-makowski.pl/

[Broken Link?]


» PBH MAXBUD s.c.


Firma PBH MAXBUD s.c. działa na rynku od 2006 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu stolarki budowlanej, w szczególności okien, drzwi i bram garażowych. Zdobyte doświadczenie, fachowa wiedza i wykwalifikowani pracownicy pozwalają nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Swoim klientom oferujemy doradztwo techniczne oraz miłą i profesjonalną obsługę. Celem firmy jest dbanie o wysoką jakość oferowanych usług oraz utrwalenie wizerunku zaufanego partnera. Ofertę swoją kierujemy zarówno do klienta indywidualnego jak i instytucjonalnego. Zapraszamy do współpracy.

www: http://pbhmaxbud.pl/

[Broken Link?]


» RAFBHP P.H.U. - O FIRMIE


DORADZTWO – SZKOLENIA BHP - DOKUMENTACJE BHP-SZKOLENIA P.POŻ- NADZÓR BHP I P.POŻ-ODZIEŻ ROBOCZA Witam Państwa serdecznie na stronie Firmy RAFBHP P.H.U. Firma została utworzona na początku 2010 roku i zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie bhp oraz ochrony przeciwpożarowej (P-poż), jak również wsparciem klientów indywidualnych oraz firm w zakresie artykułów bhp (odzież robocza,sprzęt bhp) Proponuje Państwu stałą współpracę na zasadzie outsourcingu, lub realizację pojedynczych zleceń w zakresie działalności firmy. Misją firmy jest wszechstronne wspieranie klientów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz w zakresie artykułów bhp i ppoż. Szkolenia prowadzę w miejscu pracy- dojeżdżam do klienta lub też w formie samokształcenia kierowanego.

www: http://www.rafbhp.org.pl/

[Broken Link?]


» Akumulatory trakcyjne


Przedsiębiorstwo Alex zajmuje się dystrybuowaniem i handlem ogniwami galwanicznymi, wśród których szczególne miejsce zajmują baterie trakcyjne, akumulatory trakcyjne bądź akumulatory żelowe. Oprócz tego w ofercie znajdują się prostowniki marek zarówno czeskich, jak i niemieckich, cenionych za poziom jakości. Jeśli Twoja bateria trakcyjna albo akumulator trakcyjny nie działają tak jak trzeba - nie wszystko stracone! Oferujemy także serwis baterii i akumulatorów w skład którego wchodzą kontrola stanu baterii i prostowników, usuwanie usterek, konserwacja i doradztwo w zakresie określenia właściwych technologii elektrycznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.fhualex.pl/

[Broken Link?]


» DS Fokus - Agencja ochrony osób i mienia


Firma D.S. FOKUS Sp. z o.o. jest koncesjonowaną firmą świadczącą usługi z zakresu profesjonalnej ochrony obiektów handlowych, przemysłowych, firm i biur, a także osiedli mieszkaniowych. Firma posiada również ogromne doświadczenie w ochronie imprez masowych w tym imprez sportowych oraz imprez o podwyższonym stopniu ryzyka. W dobie szeroko pasmowego Internetu oraz ogromnego postępu techniki w ofercie znajduję się także najnowocześniejsza forma ochrony „e-ochrona” zapewniająca jedną z najbardziej niezawodnych form nadzoru. Kompleksowo zajmuje się także projektowaniem, montażem oraz konserwacją systemów: telewizji dozorowej, systemów sygnalizacji napadu i włamania, systemu kontroli dostępu, systemów kontroli i nadzoru pracy. W ofercie znajdziecie Państwo wiele innych usług, które wykonuje na życzenie klienta takich jak ochrona VIP, doradztwo z zakresu prawa gospodarczego i inne.

www: http://dsfokus.pl/

[Broken Link?]


» Balustrady szklane


Nasza firma istnieje od 2005r., specjalizuje się w kompleksowych realizacjach szklanych elementów budowlanych, szeroko stosowanych w nowoczesnej architekturze, takich jak daszki szklane, czy balustrady całoszklane, mocowane punktowo i liniowo. Wychodząc na przeciw najnowszym trendom wykonujemy wszelkie zlecenia z zastosowaniem szkła hartowanego i klejonego w technologii bezramowej. W związku z dynamicznym rozwojem, ciągle poszerzana oferta firmy pozwala na realizację najbardziej wyszukanych projektów. Oferujemy profesjonalne doradztwo, pomiar, projekt, obliczenia statyczne, produkcję, dostawę i montaż. Skuteczne, nowatorskie rozwiązania dostosowane są zawsze do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Na przestrzeni lat nasze daszki szklane, balustrady szklane, dachy szklane ciepłe zyskały renomę produktu z najwyższej półki, co może potwierdzić wiele zadowolonych klientów.

www: http://www.novaglas-rozmus.pl/

[Broken Link?]


» Kominki, Jotul, piece kaflowe oraz obudowy kominkowe | Flamma.com.pl


Firma Flamma od wielu lat zajmuje się sprzedażą oraz kompleksową realizacją kominków oraz saun. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, indywidualne projekty, ogromny wybór wzorów. W bogatej ofercie firmy znajdują się piece grzewcze, kominki dekoracyjne i kominki elektryczne światowych liderów takich firm jak: Austroflamm, Brunner, Burley, CTM, Fondis, MCZ, Jotul, Romotop, Schmid, Spartherm, Tarnava i Turbo Fonte. W szerokim asortymencie firmy znaleźć można również sauny (sauna tradycyjna oraz sauna infrared) oraz piece elektryczne i opalane drewnem.

www: http://www.flamma.com.pl/

[Broken Link?]


» Studia w Niemczech


W naszej ofercie znajdą Państwo pomoc przy rekrutacji na studia w Niemczech oraz kompetente i rzeczowe doradztwo studenckie w tym zakresie. Wszystkie informacje o studiowaniu są w zasięgu ręki. Z nami rekrutacja na studia niemieckie nie będzie już taka skomplikowana. Prowdzimy również biuro tłumaczeń z języka niemieckiego. Potrzebujesz szybkiego tłumaczenia z niemieckiego na polski lub odwrotnie? Jesteśmy profesjonalistami w tym zakresie! Pisanie prac domowych, referatów, prac magisterskich, tłumaczenie stron internetowych, tłumaczenie fachowych instrukcji i wiele innych!

www: http://www.de-student.pl/

[Broken Link?]


» Silniki elektryczne i falowniki | Qnisz ING – Krzysztof Kunisz


Istniejemy od 2003 roku. W tym okresie, dzięki swym umiejętnościom i doświadczeniu, przy wykorzystaniu wiedzy związanej z tematem doboru napędów i projektowaniem systemów kontroli parametrów energii elektrycznej, zjednaliśmy sobie rzeszę zwolenników. Jesteśmy innowacyjni i elastyczni. Naszym wiodącym produktem w sprzedaży są falowniki. Ponadto oferujemy: reduktory, elektrowibratory, silniki elektryczne, motoreduktory, koła pasowe i inne, znanych polskich jak i światowych producentów. Są wśród nich: LG, Besel, Tamel, Chiaravlli, Motovario, Indukta, Italvibras, DFME, HFinverter i inne. Gwarantujemy doradztwo i serwis - na zakupione u nas produkty.

www: http://qnisz.pl/

[Broken Link?]


» Adwokat-Kalejta.pl - Porady Prawne w Warszawie


Kancelaria prawnicza Mariusza Kalejty Warszawa oferuje doradztwo prawne, które jest adresowane zarówno do osób indywidualnych, jak również do dużych firm. Adwokat od wielu lat zajmuje się sprawami związanymi z: prawem budowlanym oraz mieszkaniowym, przeprowadza rozwody, separacje, podziały majątku, a także sprawy o przyznanie alimentów i ustalenie ojcostwa. W zakresie specjalizacji leży także prawo karne oraz administracyjne. Poza tym przyjmujemy zlecenia na opinie prawne oraz przeprowadzamy negocjacje. Porady prawne udzielane są w siedzibie kancelarii albo jeżeli zachodzi taka potrzeba w najwygodniejszym dla Klienta miejscu.

www: http://www.adwokat-kalejta.pl/

[Broken Link?]


» Prowent. Doradztwo, rachunkowość, kadry. Wrocław.


Jeśli poszukują Państwo księgowości we Wrocławu, to Biuro Rachunkowe Prowent stanowi najlepsze rozwązanie. Szeroka paleta usług dostosowana do klienta. Prowadzenie Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów (PKPiR), obługę kadrowo-płacową, czy pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej to jedynie mały wyrywek z oferowanych usług. Dodatkowymi atutami są poufność i bezpieczeństwo powierzonych informacji oraz dokumentów w trakcie, jak i po ustaniu współpracy. Wszystkich prowadzących dziłalność gospodarczą na terenie miasta Wrocławia serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Biura Rachunkowego Prowent!

www: http://brprowent.wroclaw.pl/

[Broken Link?]


» Kultura organizacji


Pomoc w zakresie szkoleń biznesowych dla firm, zarządzania zmianą, doradztwa strategicznego a także kultury organizacji udzielana przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Indywidualna pomoc i konsultacje w takich dziedzinach jak doradztwo strategiczne, kultura organizacji, szkolenia biznesowe dla firm oraz zarządzanie zmianą. Diagnoza problemów i wspólne ich rozwiązywanie przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

www: http://businessdoctors.pl/

[Broken Link?]


» Szkolenia BHP, obsługa i nadzór BHP, szkolenie bhp


Pracodawca zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami jest obowiązany przeszkolić pracownika w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przed rozpoczęciem przez niego pracy, a także powinien organizować okresowe szkolenia bhp. Należy także zaznaczyć, że za stan bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy odpowiada pracodawca, który powinien chronić zdrowie i życie pracowników przy odpowiednim wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki. BHP-Expert to firma szkoleniowo doradcza organizująca szkolenia wstępne oraz szkolenia okresowe z zakresu bhp, sporządza dokumentacje powypadkową, ocenę ryzyka zawodowego, także w ramach stałej obsługi BHP i PPOŻ zapewnia nadzór i doradztwo.

www: http://bhpexpert.com.pl/

[Broken Link?]


» TJ Auto ::


Firma TJ Auto zajmuje się profesjonalnym wyposażeniem serwisów samochodowych, w szczególności serwisów zajmujących się klimatyzacją. Dysponujemy pełną gamą urządzeń, narzędzi i środków umożliwiającą wykonanie profesjonalnego serwisu klimatyzacji w każdym aucie. W ofercie znajdują się również inne urządzenia, jak podnośniki, narzędzia ręczne czy sprzęt do geometrii kół. Zapewniamy doradztwo techniczne oraz pełny serwis na terenie całego kraju.

www: http://www.tjauto.pl/

[Broken Link?]


» Abażury szyte na miarę


Abażury wszelkiego rodzaju rozmiarów, wykonywane ręcznie z materiałów tekstylnych.Firma powstała w 1989 roku w Warszawie. Renowacja i rekonstrukcja abażurów nawet ze zdjęć i szkiców.Doradztwo co do stylów, jakości,kolorystyki.Własne projekty jak i klientów wdrażamy do realizacji we wnętrzach.Elektryfikacja lamp ,kinkietów i żyrandoli. Wszystkie abażury które wykonujemy staramy się konsultować z klientem kształt,kolorystykę i styl. Wykonujemy z najlepszych gatunków materiałów i taśm dekoracyjnych.

www: http://www.abazury.net/

[Broken Link?]


» Części samochodowe - Bemerauto.pl, części zamienne do wszystkich marek i modeli samochodów osobowych, największy wybór - niskie ceny


Motoryzacyjny sklep internetowy czynny całą dobę. Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo i bezpieczne zakupy w rozsądnej cenie. Wysyłka już w 24 godziny, dostawa gratis lub odbiór osobisty. W sklepie on-line kupisz oryginalne części lub markowe zamienniki, a także akcesoria, oleje i akumulatory. Jest też możliwość zamontowania zakupionych części na miejscu. Mamy największy wybór w ofercie części samochodowych, ponad półtora miliona referencji.

www: http://iautoparts.pl/

[Broken Link?]


» Kredyt


muratorfinanse.pl to serwis niezależnych doradców finansowych. Oferujemy bezpłatne doradztwo i pośrednictwo kredytowe w zakresie kredytów hipotecznych, kredytów gotówkowych i samochodowych. Jesteśmy niezależni finansowo i nie powiązani kapitałowo z żadną instytucją finansową. Naszą ofertę szczególnie polecamy wszystkim, którzy planują zaciągnięcie kredytu hipotecznego ale też tym z Państwa, którzy mają już zobowiązania a teraz myślą o ich konsolidacji. Wybierz kredyt razem z Murator Finanse - postaw na doświadczenie.

www: http://www.muratorfinanse.pl/

[Broken Link?]


» VERITAS Kancelaria Prawna


Kancelaria działa pod nadzorem doświadczonego Radcy Prawnego. Świadczymy kompleksowe usługi prawne, zarówno mające na celu ochronę przedsiębiorców oraz świadczenie pomocy prawnej dla osób prywatnych. Oferujemy sporządzanie projektów umów, przygotowywanie opinii prawnych, wniosków o wpis do odpowiednich rejestrów oraz doradztwo prawne. Zajmujemy się rozwiązywaniem sporów sądowych, prowadzeniem spraw m.in. w postępowaniu gospodarczym, cywilnym, egzekucyjnym, rejestrowym i upadłościowym. Sporządzamy wszelkie pisma procesowe i wnioski, tj.: pozwy, wnioski o wpis w KRS, sprzeciwy od nakazów zapłaty, apelacje, wnioski o zgłoszenie wierzytelności w postępowaniu upadłościowym, wnioski o wszczęcie postępowania egzekucyjnego. Usługi prawne staramy się świadczyć z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej staranności i wiedzy. Nie zapominamy jednak o indywidualnym podejściu do każdego klienta.

www: http://www.veritas-kancelariaprawna.pl/

[Broken Link?]


» KT Services: Biura Rachunkowe Bydgoszcz, Księgowość Piła


KT Services - Biuro Rachunkowe Bydgoszcz. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym świadczącym usługi zarówno dla firm jednoosobowych jak i przedsiębiorstw. Cechuje nas profesjonalizm, elastyczność, komunikatywność i wysoka jakość świadczonych usług. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje tak aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy usługi w zakresie: - obsługa księgowa - kadry i płace - usługi z zakresu rejestracji nowej działalności - doradztwo podatkowe - doradztwo finansowe - doradztwo leasingowe - doradztwo BHP

www: http://www.ktservices.pl/

[Broken Link?]


» Obuwie medyczne


W naszej ofercie znajdziecie Państwo odzież roboczą np.ubranie antyelektrostatyczne,ubranie spawalnicze,ubranie dla pilarza,odzież ochronną, obuwie robocze, obuwie medyczne, posiadamy kompletne wyposażenie BHP i PPOŻ, a także dużo innych produktów związanych z ochroną pracownika. Najważniejszą dewizą naszej firmy jest zadowolenie naszych klientów z proponowanych przez nas produktów. Każdy kontrahent traktowany jest indywidualnie dzięki czemu jakość świadczonych przez nas usług jest na bardzo wysokim poziomie. Nasze atuty to: wysoka jakość produktów, korzystne warunki płatności, atrakcyjne ceny, rozbudowana sieć przedstawicieli, dowóz towaru do klienta, miła i fachowa obsługa, doradztwo i konsultacje. Hurtownia Polwex - Świat BHP

www: http://www.polwex.pl/

[Broken Link?]


» Monitoring, kamery, rejestratory, instalacja, doradztwo.


Monitoring, dawniej nazywany telewizją przemysłową, ostatnio coraz częściej określany jako CCTV (od ang. closed-circuit television) - system przekazywania obrazu (rzadziej w połączeniu z dźwiękiem) z określonych pomieszczeń, służący do nadzoru oraz zwiększenia bezpieczeństwa pomieszczeń lub przestrzeni monitorowanych. Telewizja przemysłowa staje się powoli integralną częścią naszego życia w społeczeństwie. Kamery przemysłowe obserwują nas na każdym kroku: tunele, ulice, skrzyżowania, perony, przystanki, parki i wiele innych miejsc użyteczności publicznej. CCTV coraz częściej gości również w prywatnych domach, posesjach, firmach. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest udokumentowany spadek przestępczości, wzrost poczucia bezpieczeństwa społeczeństwa, poprawa jakości pracy wykonywanej przez pracowników.

www: http://www.kamulti.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki