PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Windykacja, porady prawne - Kancelaria


Jeżeli chcesz odzyskać dług i skutecznie ściągnąć należność od swojego dłużnika to dobrze trafiłeś. Windykacja należności, porady prawne, monitoring płatności, doradztwo w zakresie windykacji należności miękkiej i twardej, wywiad gospodarczy, raporty handlowe, oddłużanie firm i osób fizycznych, ustalanie majątku, wyszukiwanie sposobów egzekucyjnych, monitorowania egzekucji komorniczej i spraw umorzonych, raporty handlowe i wiele innych czynności wykonamy dla Ciebie. Pomagamy w rozwoju Twojej firmy! Bez opłat wstępnych.

www: http://kancelariaultima.pl/

[Broken Link?]


» Kancelaria Adwokacka Andrzej Świąder


Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców i osób indywidualnych. Jednym z zasadniczych obszarów działalności Kancelarii jest doradztwo prawne we wszystkich kwestiach mających związek z postępowaniem upadłościowym i naprawczym, a także upadłością konsumencką. Świadczymy pomoc prawną zarówno na etapie poprzedzającym ogłoszenie upadłości jak i na etapie postępowania w przedmiocie ogłoszenia upadłości oraz właściwego postępowania upadłościowego. Adwokat Andrzej Świąder posiada również bogate doświadczenie w dziedzinie sądowego postępowania egzekucyjnego oraz prawa egzekucyjnego w administracji, które zdobywał w trakcie praktyki adwokackiej oraz podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora. Umożliwia mu to świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata.

www: http://www.kancelaria-swiader.pl/

[Broken Link?]


» Kancelaria Adwokacka - Adwokat Tomasz Makowski


Kancelaria Adwokacka adwokata Tomasza Makowskiego prowadzi obsługę prawną Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. W zależności od potrzeb, Kancelaria służy Klientom swoim czasem zarówno w swojej siedzibie, jak i w miejscu działalności Klienta. Pomoc prawna jest świadczona na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego. Mimo, iż kancelaria jest firmą nowoczesną, to świadczy usługi obejmujące tradycyjne obszary praktyki adwokackiej, a w szczególności zastępstwo procesowe w sprawach sądowych, zastępstwo w postępowaniach administracyjnych i podatkowych, udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, stałe doradztwo prawne, prowadzenie negocjacji przedsądowych, dochodzenie roszczeń majątkowych oraz ich egzekucję, przygotowywanie projektów umów, statutów, a także pism procesowych, w tym apelacji, zażaleń, odwołań, skarg i innych środków zaskarżenia.

www: http://adwokat-makowski.pl/

[Broken Link?]


» Adwokat-Kalejta.pl - Porady Prawne w Warszawie


Kancelaria prawnicza Mariusza Kalejty Warszawa oferuje doradztwo prawne, które jest adresowane zarówno do osób indywidualnych, jak również do dużych firm. Adwokat od wielu lat zajmuje się sprawami związanymi z: prawem budowlanym oraz mieszkaniowym, przeprowadza rozwody, separacje, podziały majątku, a także sprawy o przyznanie alimentów i ustalenie ojcostwa. W zakresie specjalizacji leży także prawo karne oraz administracyjne. Poza tym przyjmujemy zlecenia na opinie prawne oraz przeprowadzamy negocjacje. Porady prawne udzielane są w siedzibie kancelarii albo jeżeli zachodzi taka potrzeba w najwygodniejszym dla Klienta miejscu.

www: http://www.adwokat-kalejta.pl/

[Broken Link?]


» VERITAS Kancelaria Prawna


Kancelaria działa pod nadzorem doświadczonego Radcy Prawnego. Świadczymy kompleksowe usługi prawne, zarówno mające na celu ochronę przedsiębiorców oraz świadczenie pomocy prawnej dla osób prywatnych. Oferujemy sporządzanie projektów umów, przygotowywanie opinii prawnych, wniosków o wpis do odpowiednich rejestrów oraz doradztwo prawne. Zajmujemy się rozwiązywaniem sporów sądowych, prowadzeniem spraw m.in. w postępowaniu gospodarczym, cywilnym, egzekucyjnym, rejestrowym i upadłościowym. Sporządzamy wszelkie pisma procesowe i wnioski, tj.: pozwy, wnioski o wpis w KRS, sprzeciwy od nakazów zapłaty, apelacje, wnioski o zgłoszenie wierzytelności w postępowaniu upadłościowym, wnioski o wszczęcie postępowania egzekucyjnego. Usługi prawne staramy się świadczyć z zachowaniem najwyższych standardów zawodowej staranności i wiedzy. Nie zapominamy jednak o indywidualnym podejściu do każdego klienta.

www: http://www.veritas-kancelariaprawna.pl/

[Broken Link?]


» Embayment.Com - doradztwo prawne i ubezpieczeniowe


Usługi doradztwa prawnego i ubezpieczeniowego, prawnej reprezentacji w organach administracji państwowej w sprawach z zakresu prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa pracy, prawa o cudzoziemcach. Kompleksowe usługi dla nowych firm, MSP, eksporterów, cudzoziemców. Ubezpieczenia dla firm i osób fizycznych.

www: http://www.embayment.com/

[Broken Link?]


» Ochrona patentowa


Strona kancelarii prawno – patentowej Anna Bełz, której specjalizuje się głównie w kwestiach własności przemysłowej. Kompletna oferta reklamowanej kancelarii, zamieszczona na stronie, obejmuje różne usługi prawne, takie jak ochrona patentowa czy doradztwo prawne. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

www: http://www.annabelz.pl/

[Broken Link?]


» kredytyinfo.com


Serwis finansowy, aktualności, notowania, banki, konta, finanse, praca, pożyczki, lokaty, biznes, internet, publikacje, doradztwo inwestycyjne, doradztwo kredytowe, doradztwo prawne, fundusze ,kalkulatory, notowania. Czyli wszystko co pomoże Ci rozpoczęcie i rozwijanie się w kwestiach finansowych poprzez zakładanie kont bankowych, lokat bankowych, kont inwestycyjnych; wniosków o kredyty mieszkaniowe, samochodowe, firmowe oraz wniosków o przyznanie kart kredytowych.

www: http://kredytyinfo.com/

[Broken Link?]


» Kancelaria Prawna - Kornat - rozwód kościelny, unieważnienie małżeństwa, porady prawne, kanoniczne


Kancelaria prawna Kornat pomoże w rozwodach oraz w unieważnieniach małżeństw Obsługa prawna: rozwód i rozwód kościelny Poza reprezentacją klientów przed sądami kościelnymi oferuję również inne usługi prawnicze związane z rozwodem, w postaci bieżącej obsługi prawnej, udzielania porad prawnych, przygotowywania opinii prawnych, projektów pozwów rozwodowych, przygotowywania dokumentów prawnych w zakresie prawa rodzinnego, doradztwo i reprezentowania w sprawach cywilnych, prowadzimy doradztwo prawne i ogólne konsultacje.

www: http://www.kancelariaprawna-kornat.pl/

[Broken Link?]


» Tłumaczenia pisemne, ustne i przysięgłe - Glosator


Biuro tłumaczeń Glosator oferuje fachowe i sprawne tłumaczenia ustne, tłumaczenia pisemne oraz tłumaczenia przysięgłe. Gwarantujemy rzetelność i terminowość oraz zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie tłumaczeń. Tłumaczenia to nasza pasja. To nie tylko działalność, której miarą jest zysk. Sukces mierzymy zadowoleniem naszego Klienta. Nagroda w postaci telefonu lub emaila z podziękowaniami za fachowe i sprawne tłumaczenie to więcej, niż kilka dodatkowych cyfr na koncie bankowym. Na rynku tłumaczeniowym pojawiliśmy się w 1999 roku. Na przestrzeni 7 lat obserwujemy ten rynek, który stawia coraz wyższe poprzeczki. Poprzez ciągłe doskonalenie merytoryczne i sprzętowe staramy się dostosować do zmieniających się wymagań ze strony Klientów. Podobnie sprawa ma się z tłumaczami - są jak wino: im starsi, tym lepsi.

www: http://glosator.eu/

[Broken Link?]


» BHP : Tarbonus Sp. z o.o. - Szkolenia BHP, Wydawnictwo, Doradztwo bhp


Tarbonus to firma oferująca usługi w zakresie specjalistycznych wydawnictw i szkoleń związanych z szeroko rozumianą tematyką BHP, ochrony ppoż., środowiska, prawnej ochrony pracy. W ofercie posiadamy: specjalistyczne wydawnictwa w formie tradycyjnych książek oraz na płytach CD usługi doradcze: w zakresie bhp, oraz doradztwo gospodarcze usługi szkoleniowe: szkolenia obowiązkowe i uzupełniające, szkolenia menadżerskie, szkolenia zawodowe

www: http://www.tarbonus.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki