PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Odśnieżanie dachów


Odśnieżamy dachy głównie na terenie województwa śląskiego. Trudnimy się tym zajęciem od 2005 roku. Posiadamy sprzęt: do bezpośredniego usuwania śniegu i zabezpieczający pracowników przed wypadkami. Nasi specjaliści ds. pracy na wysokości tworzą stanowiska pracy w sposób profesjonalny. Chętnie udzielamy bezpłatnych porad dotyczących odśnieżania. Na śląsku zawsze dojeżdżamy do klienta.

www: http://odsniez.eu/

[Broken Link?]


» .: Dachy z trzciny


Firma STRZECH-MAG działa na rynku już od 1998 roku i oferuje pokrycia dachowe wykonane z trzciny. Proponujemy Państwu pokrycia trzciną: - budynków mieszkalnych - obiektów gastronomicznych i turystycznych - zabudowań gospodarczych, garaży - altan ogrodowych - parasoli ogrodowych - skansenów, obiektów muzealnych, dworków - innych obiektów. Posiadamy wieloletnią tradycję i od kilkunastu lat zajmujemy się uprawą, koszeniem i przetwórstwem trzciny. Udzielamy 5cio letniej gwarancji na wykonywane przez nas dachy trzcinowe.

www: http://www.strzech-mag.pl/

[Broken Link?]


» Balustrady szklane


Nasza firma istnieje od 2005r., specjalizuje się w kompleksowych realizacjach szklanych elementów budowlanych, szeroko stosowanych w nowoczesnej architekturze, takich jak daszki szklane, czy balustrady całoszklane, mocowane punktowo i liniowo. Wychodząc na przeciw najnowszym trendom wykonujemy wszelkie zlecenia z zastosowaniem szkła hartowanego i klejonego w technologii bezramowej. W związku z dynamicznym rozwojem, ciągle poszerzana oferta firmy pozwala na realizację najbardziej wyszukanych projektów. Oferujemy profesjonalne doradztwo, pomiar, projekt, obliczenia statyczne, produkcję, dostawę i montaż. Skuteczne, nowatorskie rozwiązania dostosowane są zawsze do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Na przestrzeni lat nasze daszki szklane, balustrady szklane, dachy szklane ciepłe zyskały renomę produktu z najwyższej półki, co może potwierdzić wiele zadowolonych klientów.

www: http://www.novaglas-rozmus.pl/

[Broken Link?]


» Dachy


Cembrit produkuje duży wybór włókno-cementowych materiałów budowlanych - system dachowy Eurofala, płytki płaskie dachowe Quadra, Diamond i Bobrovka oraz płyty elewacyjne. Nasze produkty są używane do budowy i wykończenia dachów, elewacji oraz ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Produkty te są tak zaprojektowane, by zaspokoić indywidualne wymagania klientów w zakresie trwałości oraz atrakcyjnej ceny. Używane są one wszędzie – bez względu na rodzaj budynków. Rozwiązania, które są indywidualnie dostosowane do potrzeb powodują, iż rozpiętość zastosowań sięga od sakralnych, przez budynki mieszkalne do przemysłowych.

www: http://www.cembrit.pl/

[Broken Link?]


» .: Dachy


Firma DOMAX zajmuje się działalnością handlowo-usługową od 1995 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie i doskonała znajomość branży pozwoliły firmie wyspecjalizować się w dziedzinie pokryć dachowych i innych materiałów wykończeniowych do budowy i remontu domu. W ofercie firmy szeroki wybór wzorów i kolorów pokryć dachowych, dachy i rynny oraz okna dachowe o najwyższych parametrach technicznych. DOMAX jest importerem produktów firm Creaton, Plannja. Firma wykonuje i wykańcza również kompletne dachy, rynny i pokrycia dachowe. Ponadto służy fachowym doradztwem oraz profesjonalną obsługą.

www: http://www.dachydomax.pl/

[Broken Link?]


» Rynny dachowe


Nowoczesne i sprawdzone metalowe systemy rynnowe Struga. Potwierdzeniem jakości elementów systemu orynnowania Struga jest technologia produkcji oparta na wiedzy i doświadczeniu ekspertów z firmy Bratex Dachy, lidera produkcji pokryć dachowych z blachy. Do produkcji systemów orynnowania firma Bratex Dachy używa tych samych, wysokiej jakości stali SSAB i powłok ochronnych co do produkcji blach trapezowych. Rynny metalowe Struga cechują się dużą żywotnością, wytrzymałością i walorami estetycznymi.

www: http://www.struga-rynny.pl/

[Broken Link?]


» AUTO-SZYBY I WULKANIZACJA 24H, Grzegorz Gajek Katowice, Slask


Firma Auto-Szyby i Wulkanizacja oferuje uslugi w zakresie: Naprawa szyb samochodowych, Szyberdachy, Szyby do samochodow, Opony nowe i uzywane, wymiana opon, wulkanizacja, przechowywanie opon i pompowanie azotem. Dzialamy na terenie Slaska, dokladniej w Katowicach. Zaklad czynny 24H. Zapraszam Grzegorz Gajek.

www: http://autoszyby.katowice.pl/

[Broken Link?]


» Dachy


Bratex to jeden z czołowych producentów blach w Polsce. Jakość swoich dachów zawdzięcza doskonałym materiałom, precyzji wykonania i wieloletniemu doświadczeniu w branży. Ponadto Bratex jest producentem systemów orynnowania i okuć dachów. Bratex umożliwia również zamówienie specjalistycznych usług takich jak cięcie blachy na rządaną długość czy kosztorysowanie. Systemy orynnowania Bratex odznaczają się na tle tego typu produktów innych producentów trwałościa i precyzją wykonania.

www: http://www.bratex.pl/

[Broken Link?]


» .:Domax-Bis::dachy, rynny i pokrycia dachowe Creaton


Pokrycia dachowe (dachówki i blachy dachowe) firmy Creaton; Firma Domax-Bis świadczy profesjonalne usługi wykonawcze i wykończeniowe pokryć dachowych, instalacji systemów odprowadzania wody, m. in.: Plannja Siba: oferujemy dachy i pokrycia dachowe firmy Creaton, rynny i systemy odprowadzania wody Plannja, dachówki Creaton, Braas i innych znanych producentów z kraju i Europy

www: http://www.domaxbis.pl/

[Broken Link?]


» Dachowy.pl - pokrycia dachowe


Proponujemy dachy i pokrycia dachowe. Portal dla dekarzy i hurtownie. Oferujemy materiały na dach – blachodachówka, <a href="http://www.dachowy.pl/pokryciaceramiczne" title="Dachówki">dachówka</a> i akcesoria budowlane – rynny, okna, ocieplenia. Portal dachowy.pl to kopalnia wiedzy o dachach, pokryciach dachowych, materiałach budowlanych a także źródło kontaktu z dekarzami, hurtowniami budowlanymi. To również forum opinii o budownictwie i sklep z materiałami budowlanymi.

www: http://www.dachowy.pl/

[Broken Link?]


» Instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, klimatyzacja, remonty, roboty budowlano-montazowe – traczyk.pl


Wykonujemy: instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe, pomiary elektryczne i oswietlenia, klimatyzacja, wentylacja, kurtyny powietrza, kosztorysowanie, nadzory, sufity podwieszane termatex, scianki GK i Al., malowanie, wykladziny podlogowe, wykończenie wnerz, dachy papa termozgrzewalna, uslugi inwestycyjne, remonty, konserwacja, utrzymanie obiektów i ruchu firm

www: http://www.traczyk.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki