PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Nat-Com - sprzęt drukarski i poligraficzny


Spółka z o. o. Nat-com działa na rynku od ponad 10 lat. Zainteresowanym osobom Nat-Com proponuje swoje umiejętności i czas w zakresie usług IT. Zadaniem firmy jest udostępnienie takich rozwiązań technicznych, które będą działać przez dłuższy czas oraz które bez dużych nakładów można będzie w przyszłości unowocześniać i rozwijać. Obecnie w Nat-com można kupić sprzęt takich popularnych na rynku marek, jak Xerox, Epson, Canon, HP i innych. Propozycja jest kierowana przede wszystkim do wydawnictw, firm reklamowych, poligraficznych, drukarni, dużych i mniejszych przedsiębiorstw.

www: http://www.nat-com.pl/

[Broken Link?]


» BlackCat Tonery - materiały do drukarek


BlackCat Tonery Małgorzata Pilsak - producent tonerów do drukarek laserowych. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości alternatywne jak i oryginalne tonery i tusze do drukarek znanych marek tj. HP, Canon, Lexmark, Samsung, OKI, które w znaczący sposób pozwalają obniżyć koszty eksploatacji przy zachowaniu wysokiej jakości wydruku. Nasza firma stawia na jakość produktów, profesjonalną obsługę oraz szybką i terminową dostawę towaru.

www: http://blackcat-tonery.pl/

[Broken Link?]


» Autoryzowany serwis aparat�w fotograficznych i kamer wideo.


Autoryzowany serwis sprzętu foto i wideo marki Canon. Profesjonalne naprawy Casio, Olympus, Sony, Samsung, Nikon i wielu innych.. Bezpłatny kosztorys, punkty kolektorskie w całym kraju. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Serwis aparatów fotograficznych, serwis kamer wideo, naprawa skanerów i innego sprzętu elektronicznego - serwis Canon, serwis Olympus, serwis Panasonic, serwis Sony, serwis Nikon, serwis Fujifilm, serwis Tokina, serwis Tamron i wielu innych. Autoryzacja, bezpłatny kosztorys, punkty w całym kraju.

www: http://www.foto-tronik.eu/

[Broken Link?]


» Samsung


Sklep internetowy oferuje tonery, tusze, papier, folie, etykiety do komputerów i drukarek HP, Brother, Canon, Epson, Lexmark, Minolta, OKI, Xerox, Samsung, Kyocera, Panasonic także akcesoria komputerowe myszki, klawiatury, kamery web, pamięci flash, pendrive i programy Eset Smart Security, Norton Internet Security

www: http://www.dodrukarki.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki