PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Butelki ze spryskiwaczem


Oferta wyrobów WAMA opakowania adresowana jest do dystrybutorów opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych, dla przykładu butelki z atomizerem, nasadki i nakrętki, pojemniki z nakrętkami, koszyczki na kostki WC i inne. Opakowania z asortymentu firmy WAMA mogą mieć różne przeznaczenie w branżach takich jak budownictwo, przemysł spożywczy, farmaceutyka oraz inne. Przykładowo, kanister 1l i kanister o połowę mniejszy może przydać się jako opakowanie na ketchup, a butelka 100ml jako opakowanie na kosmetyki czy lekarstwa.

www: http://www.wama-opakowania.eu/

[Broken Link?]


» Budownictwo w Drewnie - domy z bali, domki z drewna.


BudownictwoGruszka jest firmą, której główną specjalnością jest budownictwo w drewnie. Budujemy domki z drewna oraz domy z bali drewnianych jak również domy mieszkalne, domy letniskowe, altany, restauracje. Zajmujemy się również więżbą dachową, deską podłogową czy wykończeniami. Wykorzystujemy długoletnie doświadczenie zawodowe. Stosujemy najlepsze materiały. Działamy szybko i sprawnie. Udzielamy wieloletniej gwarancji na nasze domy. Odpowiedni dobór drewna w naszym zakładzie produkcyjnym, profesjonalizm ekipy montażowej, stały nadzór nad zleconymi naszej firmie pracami, gwarantują, że będziecie państwo zadowoleni z naszej firmy.

www: http://www.budownictwogruszka.pl/

[Broken Link?]


» Inwestycje, budownictwo mieszkaniowe, firmy budowlane


Muratorplus.pl koncentruje się na tematach bezpośrednio związanych z branżą budowlaną oraz rynkiem producentów materiałów dla budownictwa, ma ambicje stać się medium informacyjno-opiniotwórczym. Oznacza to dostarczanie informacji o najnowszych produktach i technologiach, inwestycjach - planowanych, realizowanych i oddanych do użytku, najważniejszych wydarzeniach i regulacjach prawnych odnoszących się do szeroko rozumianego budownictwa. Ważną kwestią było położenie nacisku na indywidualizację osób i firm - konkretnych, nie anonimowych animatorów branży budowlanej.

www: http://www.muratorplus.pl/

[Broken Link?]


» Xplus systemy dla budownictwa


Świadczymy usługi consultingowe i informatyczne dla branży budowlanej. Oferujemy systemy dla budownictwa, które usprawniają takie procesy jak budżetowanie czy elektroniczny obieg dokumentów. Mamy status Gold Certified Partner firmy Microsoft. Dzięki systemowi ERP mogą Państwo znacznie usprawnić funkcjonowanie firmy. Głównym obszarem naszego działania jest budownictwo. Świadczymy usługi consultingowe dla firm budowlanych, drogowych, kolejowych, deweloperów, zarządców nieruchomości, dystrybutorów … Działamy na rynku już od 2002 roku. Mamy na koncie mnóstwo zadowolonych klientów. Od 2008 roku jesteśmy na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Posiadamy również najwyższy status partnera firmy Microsoft – Gold Certified Partner. Przeprowadziliśmy już wiele udanych wdrożeń aplikacji Microsoft Dynamics AX.

www: http://www.xplus.pl/

[Broken Link?]


» Ogłoszenia Nowy Sącz | Darmowe ogłoszenia drobne dla Nowego Sącza i okolic


Ogłoszenia Nowy Sącz. Darmowe ogłoszenia drobne dla Nowego Sącza i okolic na www.nowysacz.biz | W naszym serwisie ogłoszeniowym znajdziesz wiele kategorii m.in: Biznes, Biżuteria, Zegarki, Budownictwo, Edukacja, Internet, Kupię lub Sprzedam, Motoryzacja, Muzyka, Nauka, inne, Nieruchomości, Praca, Różne, Towarzyskie, Usługi. Serdecznie zapraszamy do zamieszczania darmowych jak i promowanych (płatnych) ogłoszeń w naszym serwisie. Pamiętaj, rejestracja jest bezpłatna.

www: http://www.nowysacz.biz/

[Broken Link?]


» Wiązary Szczecin


Profesjonalna firma budowlana - Galena, oferuje Państwu budowę takich obiektów jak: domy z drewna, domy kanadyjskie, szkieletowe, altanki, oraz wiązary. Szczecin i okolice. W obecnym czasie budownictwo szkieletowe wiedzie prym w budownictwie nowoczesnym. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

www: http://www.galenapolice.pl/

[Broken Link?]


» 2M Budownictwo-projektowanie konstrukcji budowlanych, ekspertyzy budowlane, orzeczenia techniczne, kontrola budynków


Usługi projektowe w zakresie : -budownictwa przemysłowego -budownictwa ogólnego (budownictwo mieszkaniowe) -projektów budowlanych -konstrukcji wsporczych dla różnego rodzaju urządzeń przemysłowych, a w szczególności do celów eksploatacji urządzeń transportu bliskiego -fundamentów -posadzek przemysłowych -ekspertyz konstrukcji budowlanych -orzeczeń budowlanych -kontroli stanu technicznego obiektu -inwentaryzacji konstrukcji i obiektów -obliczeń statycznych i wytrzymałościowych -konstrukcji cięgnowych

www: http://www.2mbudownictwo.com.pl/

[Broken Link?]


» Elewacje


Jesteśmy firmą z branży budowlanej. Realizujemy indywidualne zlecenia na budowy domów i innych obiektów oraz kompleksowe roboty wykończeniowe, zajmującą się ocieplaniem i docieplaniem domów i mieszkań oraz wykonujemy elewacje, montażem okładzin kamiennych. Posiadamy własną mieszalnię farb oraz tynków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. budowlane.

www: http://www.asbud-budownictwo.pl/

[Broken Link?]


» Hale magazynowe


W ofercie promowanej firmy znajdują się hale magazynowe a także hale stalowe, których Art Budownictwo jest licencjonowanym przedstawicielem. Wszystkie konstrukcje wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością surowców, a także solidnością wykonania. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową.

www: http://www.artbudownictwo.pl/

[Broken Link?]


» INBUD BIELSKO Sp. z .o.o., Nowe mieszkania bielsko, deweloper, budownictwo, nadzory budowlane


INBUD BIELSKO Sp. z o.o., Nowe mieszkania na sprzedaż. Profesjonalne wykonawstwo. Hale w systemie Lindab-Astron. Działki budowlane. Inwestorstwo zastępcze. Nadzory budowlane.INBUD BIELSKO Sp. z o.o., Nowe mieszkania na sprzedaż. Profesjonalne wykonawstwo. Hale w systemie Lindab-Astron. Działki budowlane. Inwestorstwo zastępcze. Nadzory budowlane.

www: http://www.inbud.bielsko.pl/

[Broken Link?]


» Hale stalowe


Firma Alstal Budownictwo oferuje kompleksowe usługi w zakresie budowy, dostawy oraz montażu hal stalowych przenaczonych na obiekty handlowe, magazyny oraz hale przemysłowe. Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowym. Posiadamy centrum logistyczne produktów hutniczych. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, projektowania, prefabrykacji i montażu konstrukcji.

www: http://www.alstal.eu/

[Broken Link?]


» Energooszczędne budownictwo | projekty domów energooszczędnych


Firma Ciepły Dom to firma zajmująca się systemami energooszczędnymi dla domów, energooszczędnym budownictwem a także termodernizacją. Posiadają w swojej ofercie projekty domów energooszczędnych, domy pasywne, materiały dociepleniowe. Na życzenie klienta oferują audyt energetyczny, docieplanie domów i wiele innych usług związanych z ciepłem w Twoim domu. Polecam serdecznie!

www: http://www.cieplydomdlaciebie.pl/

[Broken Link?]


» firma budowlana Śląsk


Firma Universal Trading istnieje od 1999r. i jest kontynuacją tradycji rodzinnej. Budownictwo Śląsk. Jest firmą działającą na rynku śląskim, która podejmuje wyzwania pozwalające na rozwój i modernizację posiadanego zaplecza technicznego. Posiada niezbędną infrastrukturę techniczną oraz kadrę fachowców, pozwalającą świadczyć usługi na wysokim poziomie. Firma budowlana Śląsk. Realizujemy projekty klienta i własne, przedstawiamy kosztorys i plany realizacji. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz usług budowlano - remontowych budynków przemysłowych dla osób indywidualnych oraz użyteczności publicznej.

www: http://www.universaltrading.pl/

[Broken Link?]


» Firma budowlana WADYL - budownictwo, remonty - budowa i remonty domów, garaże, ogrodzenia - Porąba WielkaMszana - Małopolska


Firma budowlana WADYL - budownictwo, remonty, przebudowy. Budowa domów metodą tradycyjną (domy w technologii murowanej), obiektów gospodarstwa domowego (garaże, ogrodzenia), budowa domów z drewna, z bali, budowa basenów. Usługi ogólnobudowlane budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Poręba Wielka, Mszana Dolna, Limanowa, Małopolska

www: http://www.wadyl.pl/

[Broken Link?]


» G.P.P. UNI-System, kontenery, budownictwo modułowe


Produkcja i montaż kontenerów, biurowych, sanitarnych, mieszkalnych i technicznych, które mogą występować w dowolnych konfiguracjach ( budynki modułowe). Produkowane przez nas kontenery charakteryzuje, wysoka funkcjonalność i estetyka. Nasza produkcja jest dostosowana do indywidualnych wymagań, które są uzgadniane i na bieżąco konsultowane przez naszych specjalistów.

www: http://www.gppunisystem.pl/

[Broken Link?]


» LM Praca, Agencja Pracy we Francji i w Polsce, Wrocław, Praca Tymczasowa, Budownictwo, Hotelarstwo...


Agencja pracy oferty praca we francji szukam pracy we francji praca we Francji dla murarzy stolarzy monterów płyt k g malarzy regipsiarzy kafelkarzy tynkarzy hydraulików dekarzy blacharzy monterów konstrukcji stalowych elektryków zbrojarzy pokojówek recepcjonistek kelnerek obsługi hotelu ogrodników legalna praca za granicą we francji kelnerzy sprzątaczki budowa btp travail en france ouvriers batiment Interim pologne agence travail temporaire

www: http://www.lmpraca.com/

[Broken Link?]


» Rusztowania, drabiny, wciągarki, zawiesia, wciągniki - OROME


OROME jest przedsiębiorstwem kompleksowej obsługi takich sektorów jak: budownictwo oraz przemysł. Firma poleca bogatą ofertę wysokiej jakości sprzętu budowlanego m.in rusztowania, drabiny, wciągarki, zawiesia, wciągniki. Produkty, które oferuje firma cechuje: bezpieczeństwo, funkcjonalność, wysoka jakość oraz konkurencyjna cena. Duży wybór, fachowa obsługa. Zapraszamy.

www: http://orome.pl/

[Broken Link?]


» G.P.P.UNI-System :: Kontenery, budownictwo modułowe


Produkcja i montaż kontenerów, biurowych, sanitarnych, mieszkalnych i technicznych, które mogą występować w dowolnych konfiguracjach ( budynki modułowe). Produkowane przez nas kontenery charakteryzuje, wysoka funkcjonalność i estetyka. Nasza produkcja jest dostosowana do indywidualnych wymagań, które są uzgadniane i na bieżąco konsultowane przez naszych specjalistów

www: http://www.gppuni-system.pl/

[Broken Link?]


» Mieszkanie Wrocław


Portal nieruchomości Wrocław - domy, mieszkania, lokale, obiekty komercyjne, grunty, z rynek pierwotny i wtórny, a także fachowe informacje prawne i finansowe oraz oferty kredytów. Najwięcej ofert z Wrocławia i okolic. Zapraszamy do naszego portalu nieruchomości we Wrocławiu i okolicach: są tu informacje kto i gdzie buduje nowe mieszkania, apartamenty i domy, jakie lokale są do kupienia i wynajęcia, co oferują biura pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Jest też bezpłatna giełda ogłoszeń nieruchomości i oferta kredytów. Polecamy również fachowe teksty z dziedziny nieruchomości, budownictwo i finansów. Oferty obejmują Wrocław i okolice.

www: http://www.nieruchomosci.com.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki