PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Ogrody Zimowe, Stolarka Aluminiowa, Garaże Blaszane | P.W. PRZYBYLSKI


Firma PRZYBYLSKI oferuje swoje usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji - od projektowania poprzez produkcję i montaż , ogrody zimowe, stolarka aluminiowa Firma PRZYBYLSKI powstała w końcu lat 80-tych. Od początku zajmowała się montażem stolarki budowlanej. Na początku lat 90-tych firma zaczęła produkować stolarkę aluminiową w oparciu o różne systemy. Obecna produkcja oparta jest na systemach: ALUPROF oraz ALUMIL. Oferujemy swoje usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji - od projektowania poprzez produkcję i montaż: - okien, - drzwi, - witryn, - fasad, - balustrad, - świetlików, - ogrodów zimowych.

www: http://www.przybylski.net.pl/

[Broken Link?]


» Spectrum kompozyty - deski z kompozytu, zabudowy międzyosiowe


Jako jedna z nielicznych firm w Polsce produkujemy deski budowlane z włókna szlanego - deski z kompozytu. Deski te posiadają doskonałe właściwości użytkowe oraz nadają się do wielokrotnego użytku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele innowacyjnych produktów takich jak: zabudowy międzyosiowe będace obudowami poprawiającymi właściwości aerodynamiczne, rowery wodne, łopata piaskówka ergonomiczną i lekką. Wszystkie nasze produkty pozwolą Państwu zaoczszędzić czas i pieniądze.

www: http://www.spectrum-kompozyty.pl/

[Broken Link?]


» Szkło laminowane


Mamy całkiem sporą hurtownię szkła w mieście Łódź. Jesteśmy jednocześnie dużym producentem najróżniejszego rodzaju szkła - produkujemy między innymi: szkło laminowane, szyby zespolone, szkło hartowane, szkło budowlane. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zakupów Naszych elementów. Charakteryzują się one ewidentnie bardzo wysoką jakością. Utrzymujemy sprzedaż nie tylko na terenie kraju, ale także na terenie całej Europy. Każdy Nasz pracownik jest naprawdę wykwalifikowanym specjalistą. Dla stałych klientów przewidujemy małe rabaty.

www: http://www.rezal.pl/

[Broken Link?]


» Biuro Rachunkowe A. M. Pakuła


Przedmiotem działalności naszego Biura jest kompleksowa obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do przedsiębiorców samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą. Obecnie obsługujemy szereg firm z różnych części województwa śląskiego. Klientami naszego biura rachunkowego są zarówno małe jednoosobowe firmy jak również spółki prawa handlowego. Nasze biuro posiada odpowiednie ubezpieczenie OC, przez co interesy naszych Klientów są w pełni zabezpieczone. Właścicielem firmy jest mgr Anita Pakuła, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ponadto posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego w firmach z branży budowlanej, produkcyjno-handlowej i medialnej. Kwalifikacje te zostały potwierdzone przez Ministra Finansów Certyfikatem Księgowym.

www: http://www. biuropodatki.com.pl/

[Broken Link?]


» PBH MAXBUD s.c.


Firma PBH MAXBUD s.c. działa na rynku od 2006 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu stolarki budowlanej, w szczególności okien, drzwi i bram garażowych. Zdobyte doświadczenie, fachowa wiedza i wykwalifikowani pracownicy pozwalają nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Swoim klientom oferujemy doradztwo techniczne oraz miłą i profesjonalną obsługę. Celem firmy jest dbanie o wysoką jakość oferowanych usług oraz utrwalenie wizerunku zaufanego partnera. Ofertę swoją kierujemy zarówno do klienta indywidualnego jak i instytucjonalnego. Zapraszamy do współpracy.

www: http://pbhmaxbud.pl/

[Broken Link?]


» Wiaty ogrodowe


Wiaty ogrodowe to nie tylko dobrze znane konstrukcje drewniane, ale również stalowe oraz żelbetowe. Projektowanie konstrukcji budowlanych wiat wymaga od projektanta znajomości metod wymiarowania konstrukcji, elementów z poszczególnych materiałów. Jednak jak się okazuje, większość przygotowanych projektów to projekty typowe, które nie wymagają osobnego projektu budowlanego - w ich przypadku istotne jest oszacowanie odpowiednich przekrojów elementów.

www: http://www.wiaty.info/

[Broken Link?]


» a2studio Pracownia Architektury i Reklamy Aranżacja wnętrz, Nowoczesne wnetrza, Architekt, Projektant wnętrz


a2studio Pracownia Architektoniczna to zespół projektantów wnętrz. Jako projektanci poszukujemy ciekawych kompozycji, kreujemy funkcjonalne a zarazem oryginalne przestrzenie. Przygotowujemy aranżacje wnętrz mieszkań prywatnych, domów jednorodzinnych i rezydencji, a także biur i obiektów użyteczności publicznej. Obszarem, na którym najczęściej realizujemy nasze projekty są Tarnowskie Góry. Projektowanie wnętrz to nasza pasja! Specjalnie dla Ciebie wykreujemy piękne i niepowtarzalne wnętrze. Nasi profesjonalni architekci wnętrz oferują zarówno projekty wnętrz jak i realizacje projektów „pod klucz” (od kompleksowego projektu, poprzez prace budowlane i wykończeniowe, po wykonanie i montaż autorskich mebli). Zapraszamy

www: http://www.a2studio.com.pl/

[Broken Link?]


» Szczeciński Portal Budowlany


Infobudek to Szczeciński Portal Budowlany. Portal Budowlany Infobudek to katalog firm budowlanych ze Szczecina i okolic a także baza materiałów budowlanych ze Szczecina i okolic tworzona przez wszystkie dodane do katalogu firmy. Każda firma budowlana dodana do katalogu będzie odnaleziona przy pomocy dostępnej na stronach serwisu wyszukiwarki na podstawie oferowanego przez nie asortymentu. Na stronach Szczecińskiego Portalu budowlanego znajduje się także szereg bezpłatnych aplikacji dostępnych dla każdego użytkownika. Są nimi: forum budowlane ze Szczecina a także giełda zleceń budowlanych. Portal Budowlany infobudek to również możliwość przeglądania i bezpłatnego dodawania fotografii do galerii z systemem ocen każdej fotografii.

www: http://www.infobudek.pl/

[Broken Link?]


» ARMET-śruby, nakrętki, podkładki, gwoździe, łaczniki do drewna


Jesteśmy firmą handlową działającą na polskim rynku od 1990 r. Od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży elementów złącznych oraz techniki zamocowań. Wieloletnie doświadczenie w branży elementów złącznych, pozwala nam na zapewnienie Państwu jak najlepszych warunków współpracy. Zaopatrujemy kompleksowo różnej wielkości zakłady produkcyjne, firmy wykonawcze i budowlane, a także hurtownie i sklepy metalowe.

www: http://www.armet-poznan.com.pl/

[Broken Link?]


» AgnesArt Kuchnie i Meble na wymiar


Firma AgnesArt specjalizuje się w kompleksowym wykańczaniu wnętrz. Produkujemy kuchnie i meble na wymiar. Projektujemy wnętrza i wizualizacje w oprogramowaniu CAD. Zajmujemy się dekoratorstwem wnętrz. Wykonujemy remonty budowlane. Mamy za sobą wiele lat doświadczeń. Współpracujemy z liderami na rynku akcesoriów dla meblarstwa. Zapraszamy do skorzystania na naszych usług. AgnesArt Tychy

www: http://www.agnesart.pl/

[Broken Link?]


» Usługi remontowo budowlane, Piotr Sikora


Firma zajmująca się usługami Remontowo Budowlanymi na terenie Śląska, Tych, Zabrza, Podhala, Białki Tatrzańskiej, Bukowiny, i Zakopanego. Oferujemy szeroki zakres usług, od budowania góralskich domków drewnianych, po usługi transportowe, i roboty ziemne. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Firma powstała na początku lat 90 tych, przez długi czas zajmując się przede wszystkim produkcją stolarki i szeroko pojętym budownictem w drewnie, czerpiąc z góralskiej sztuki ciesielskiej.

www: http://urbsikora.com.pl/

[Broken Link?]


» Budtrade - Pasaż z Materiałami Budowlanymi


Budtrade to sklep internetowy z materiałami budowlanymi prosto od hurtowników. Oferujemy rozbudowaną bazę produktów, oszczędność czasu, pomocne informacje, niskie ceny z możliwością porównywania. Dysponujemy artykułami z zakresu chemii budowlanej (farby, lakiery, tynki, kleje, itp), materiałów wykończeniowych i konstrukcyjnych (ścianki, płytki, tapety, posadzki, itd), różnego typu instalacje, wyposażenie domu i ogrodu, sprzęt budowlany, artykuły BHP. Podsumowując, u nas kupisz wszystko czego szukasz. Zapraszamy.

www: http://www.budtrade.pl/

[Broken Link?]


» IZART Sp. z o.o.


IZART świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi technicznej przedsiębiorstw, fabryk oraz linii produkcyjnych. W zakres naszych kompetencji wchodzi kompleksowa informatyka, elektryka napięć niskich oraz wysokich (sieci wewnętrzne i zewnętrzne), montaż i serwis systemów transportu wewnętrznego, podłączenia, modernizacja oraz zabudowa maszyn zgodnie z normami unijnymi, prace remontowo-budowlane, prace ślusarskie, montaż, renowacja i demontaż konstrukcji stalowych, jak również instalacja i modyfikacja systemów klimatyzacji oraz wentylacji. Jesteśmy producentem barierek, ogrodzeń i osłon, dystrybuujemy ogrodzenia systemowe na terenie całego kraju. Łódź, Pomorska 342E

www: http://www.izart.pl/

[Broken Link?]


» Poradnik dla remontujących mieszkanie


Zapraszamy do korzystania z naszej strony gdzie motywem dominującym są kwestie związane z przeprowadzaniem remontów mieszkań. Internauci odnajdą tu garść ciekawych artykułów o remontach, surowcach budowlanych, urządzeniach, itd. Ponad to dowiesz się o nowościach i trendach obecnie panujących w dziedzinie budowlanej. Przeczytasz także o wykończeniach wnętrz ich aranżacji, organizowaniu powierzchni w taki sposób by przebywanie w naszym domu było przyjemne i komfortowe. Dzięki tej stronie przeczytacie się jak samodzielnie tego dokonać.

www: http://remont-domu.wroclaw.pl/

[Broken Link?]


» ELEKTRYKA, REMONTY, WYKAŃCZANIE WNĘTRZ


Zakres działania firmy obejmuje szeroko rozumiane usługi elektryczne i remontowo-budowlane. Instalacje elektryczne wykonujemy głównie bez użycia górnych puszek łączeniowych co zwiększa estetykę wyglądu domu czy mieszkania. Zajmujmy się także instalacjami w inteligentnym systemie EIB, którego komfort obsługi i możliwości techniczne znacznie przewyższają instalacje tradycyjne. Konsultacje, jakich udzielamy już na etapie projektu w dużym stopniu podnoszą standard korzystania z inteligentnego domu. Usługi remontowo - budowlane obejmują kompleksowe wykończenie lub remont domu (mieszkania). Kuchnia, łazienka lub pokój nie stanowią dla mojej firmy żadnego problemu.

www: http://jarekelektryk.pl/

[Broken Link?]


» Modernsteel serdecznie witamy!


MODERNSTEEL jest spółką powstałą w oparciu o polski kapitał. Podstawą działalności firmy jest handel hurtowy wyrobami hutniczymi. Specjalizujemy się w sprzedaży prętów żebrowanych głównie dzięki współpracy z polskimi producentami i dystrybutorami wyrobów stalowych. Siedziba spółki mieści się w Krakowie. Naszymi klientami są zakłady produkcyjne oraz składy budowlane znajdujące się na obszarze całej polski. Dbając o należytą jakość świadczonych usług spełniamy wysokie wymagania naszych odbiorców. Wraz ze stale zdobywanym doświadczeniem Modernsteel stara się rozszerzyć zakres swojej działalności o rynki zagraniczne.

www: http://modernsteel.eu/

[Broken Link?]


» Koparko-ładowarki


W ofercie naszej firmy znajdują się zarówno koparki własnej produkcji, jak również koparki i koparko-ładowarki marki HIDROMEK, ładowarki kołowe LIUGONG, miniładowarki WAY INDUSTRY oraz maszyny do przeładunku TEREX FUCHS. Uzupełnieniem oferty maszyn budowlanych są urządzenia i narzędzia specjalistyczne firmy POQUTEC (młoty wyburzeniowe, szczęki krusząco-tnące) oraz wózki widłowe BAOLI. Zarówno nowe, jak również używane maszyny budowlane zapewniają użytkownikom doskonałe warunki pracy. Jednak ich prawidłowe funkcjonowanie często wiąże się z zastosowaniem najwyższej jakości części zamiennych, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo także pełen asortyment materiałów eksploatacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.warynski-trade.com.pl/

[Broken Link?]


» Usługi Remontowo Budowlane B R G


Zajmujemy się remontami mieszkań, domów, firm i innych obiektów w pełnym zakresie wykonywania usług remontowo budowlanych. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową i adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu uciążliwych usterek.. Realizujemy również całościowo obiekty sklepowe i biurowe. Posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie na rynku Warszawskim. Wykonywane przez nas remonty mieszkań i domów charakteryzują się dużą dokładnością i pomysłowością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe gwarantują profesjonalizm i terminowość oferowanych przez naszą firmę usług. Bezpieczeństwo i wygodę zagwarantuje Państwu rzetelnie sporządzona umowa na prace remontowe , budowlane oraz możliwość wystawienia przez nas faktur VAT za usługi remontowe i wykończenia wnętrz.

www: http://www.remontowe.warszawa.pl/

[Broken Link?]


» Stefania sp.j. pustaki szklane, luksfery, dyle szklane, pilkington profilit, konvortec


Firma nasza posiada w sprzedaży najtańsze pustaki szklane o ognioodporności EI 30 i EI 60 Jako jedyna firma w Polsce posiadamy klasyfikację ogniową Instytutu Techniki Budowlanej Pustaki szklane ognioodporne posiadają strukturę o wysokiej odporności na działanie i rozprzestrzenianie się ognia oraz dymu i ciepła Ze względu na swoją wytrzymałość, pustaki szklane ognioodporne stosuje się w budynkach przeznaczonych do użytku publicznego ( hotele, szkoły, domy opieki, restauracje, kina, itp.) oraz w budynkach, w których łatwopalne lub palne materiały są przechowywane lub przetwarzane, gdzie muszą być podjęte wszelkie środki ostrożności w celu zapewnienia szybkiej ewakuacji ludzi w przypadku pożaru.

www: http://www.stefania.pl/

[Broken Link?]


» Działki Budowlane


Sprzedaż działek budowlanych pod domki jednorodzinne, oraz działki komercyjne. Proponujemy działki o różnej powierzchni i w różnej cenie.Działki położone są w woj. dolnośląskim, gm. Międzybórz. Dojazd z drogi asfaltowej drogą utwardzoną. Tereny czystoekologiczne, pomiędzy lasami po obu stronach drogi.

www: http://www.budowlana-dzialka.pl/

[Broken Link?]


» Nieruchomości


Serwis tuznajdziesz.pl to najobszerniejsza na rynku baza wiedzy o nieruchomościach, firmach i produktach z branży budowlanej, instalacyjnej i wyposażeniowej. Znajdziesz tu bazę zawierającą m.in. ogłoszenia nieruchomości, poradniki budowlane, szczegółowe opisy produktów oraz firm. Zapraszamy do skorzystania z naszej nowoczesnej wyszukiwarki. Dla wygody użytkowników naszych serwisów połączyliśmy dwa banki informacji o produktach: bank serwisu muratordom.pl i bank serwisu muratorplus.pl w jedną, nowoczesną, obszerną i funkcjonalną bazę informacji i porad w nowej domenie tuznajdziesz.pl.

www: http://tuznajdziesz.pl/

[Broken Link?]


» Super okna pcv i alu. Remonty kompleksowo


2002r. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu stolarki budowlanej. Wykonujemy zlecenia dla dużych firm, fabryk, spółdzielni mieszkaniowych oraz dla indywidualnych klientów. Naszą misją jest zadowolenie klienta, dlatego też starannie dobieramy dostawców okien i drzwi oraz stawiamy im wysokie wymagania co do niezawodności i terminowości dostaw. Dbając o funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę wykonania, wyrobiliśmy sobie pozytywną opinię wśród naszych klientów. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz asortymentu oraz wszechstronność naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

www: http://www.onka-interprofil.pl/

[Broken Link?]


» Salony Hoff drzwi, farby, łazienki, podłogi


Nasze salony posiadają ogromny wybór materiałów budowlanych najlepszych firm. U nas znajdziecie wszystko czego trzeba by wykończyć dom, łazienki, podłogi. Mamy najlepsze farby, płytki ceramiczne i materiały budowlane. Specjalizujemy się w wybieraniu i dostarczaniu najlepszych materiałów budowlanych dostępnych na rynku. Obsługujemy budowy domów na terenie całej Małopolski (w takich miastach jak Kraków, Bochnia itd.). Klienci doceniają nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Dostarczamy materiały nie tylko na budowy jedno i wielorodzinnych domów, ale także dla dużo większych inwestycji (np. Sanktuarium w Łagiewnikach). Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, nasze usługi stoją na najwyższym poziomie.

www: http://www.salonyhoff.pl/

[Broken Link?]


» Inwestycje budowlane


Archiwum-inwestycji.pl jest portalem zajmującym się tematyką lokowania kapitału w przeróżne branże. Serwis posiada informację o dokonywanych lub planowanych inwestycjach na terenie całego kraju. Informacje inwestycyjne dotyczą różnych branż - od inwestycji budowlanych, infrastruktury drogowej przez zamieszczanie ogłoszonych przetargów. Portal nasz jest bankiem wiedzy na temat wszelkich prowadzonych inwestycji w całym kraju.

www: http://www.archiwum-inwestycji.pl/

[Broken Link?]


» Drewno kominkowe, kostka granitowa, brykiet dębowe, leszno, lubuskie, materiały budowlane


Nasz skład jest prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Lasocicach k/Leszna. Tam dbamy o to aby produkty trafiające do naszych klientów były jak najlepszej jakości co zapewnia nam odpowiednią renomę. Dzięki długoletniej praktyce i dużym stanom magazynowym, potrafimy zaspokoić potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Dzięki połączeniu własnej produkcji,sieci sprzedaży i transportu oprócz fachowości potrafimy również zapewnić konkurencyjną cenę naszych wyrobów. W naszej ofercie: * Drewno kominkowe * Brykiet dębowy * Kostka granitowa *Grysy *Niesort *Kamienie ozdobne I WIELE INNYCH WYROBÓW Z KAMIENIA

www: http://www.granitleszno.pl/

[Broken Link?]


» 4Design Architekci i Inżynierowie


4Design Architekci i Inżynierowie w Łodzi. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji z zakresu projektu architektoniczno budowlanego. Wykonujemy projekty budynków mieszkalnych i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, biurowców i budownictwa przemysłowego. Wykonujemy aranżacje i projekty wnętrz wraz z nadzorem autorskim. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania projektu oraz profesjonalną obsługę procesu budowy.

www: http://www.fourdesign.pl/

[Broken Link?]


» Projekty Domów


Nasze propozycje są i dla zamożnych Polaków, jak i dla tych, co cenią sobie oszczędność, również przy budowie domu. Dla tych, co jeszcze nie mają wybranych wytycznych, proponujemy przejrzeć wszystkie projekty budowlane. Pracownie projektowe bardzo się starają, żeby z każdym rokiem projekty były lepsze. Nasz serwis jest dla każdego inwestora. I dla marzyciela i dla realisty włącznie. W naszym serwisie mamy ich bardzo dużo, tak, że i małe domy, duże, średnie, w zabudowie bliźniaczej czy z wjazdem od południa. Doradzamy wam zatem, jak wybierać projekt, czym się kierować przy jego wyborze. Już od dawna potrzebny był nam taki serwis, w którym będą się skupiać najlepsze i najbardziej popularne projekty domów w Polsce.

www: http://twoje-projekty-domow.pl/

[Broken Link?]


» Materiały budowlane


Materiały budowlane są bardzo potrzebne, a wraz z upływem czasu modernizują się. Stal konstrukcyjna jest nieustannie modernizowana w celu polepszenia jej wytrzymałości i stateczności. Sprzedaż stali i sprzedaż aluminium to teraz często spotykany interes. Informacje o nim znajdziecie na naszej stronie internetowej.

www: http://www.cdland.pl/

[Broken Link?]


» Inwestycje, budownictwo mieszkaniowe, firmy budowlane


Muratorplus.pl koncentruje się na tematach bezpośrednio związanych z branżą budowlaną oraz rynkiem producentów materiałów dla budownictwa, ma ambicje stać się medium informacyjno-opiniotwórczym. Oznacza to dostarczanie informacji o najnowszych produktach i technologiach, inwestycjach - planowanych, realizowanych i oddanych do użytku, najważniejszych wydarzeniach i regulacjach prawnych odnoszących się do szeroko rozumianego budownictwa. Ważną kwestią było położenie nacisku na indywidualizację osób i firm - konkretnych, nie anonimowych animatorów branży budowlanej.

www: http://www.muratorplus.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki