PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Ciekawe książki, ebooki, audiobooki, bestsellery


Spośród wielu ciekawych książek wybrano tylko te najciekawsze, do których zostały napisane recenzje oraz wrażenia po ich przeczytaniu. Publikacje zamieszczone na stronie nawiązują do niezależności finansowej, motywacji, samodoskonalenia, jak i innych aspektów związanych z egzystencją człowieka. Pozycje poruszają problemy współczesnych ludzi i jednocześnie dają odpowiedzi na trapiące pytania. Głównym atutem zamieszczonych ebooków są zawarte w nich duże ilości przykładów, co sprawia, że książki są „lekkie” w czytaniu i doskonale obrazują problemy, z którymi zmagali się autorzy opisujący swoje zdarzenia. Osoby zainteresowane taką tematyką na pewno nie będą rozczarowane, a prezentowane książki ukażą nowe możliwości i skłonią do działania, czy choćby nawet do sprawdzenia zawartej wiedzy.

www: http://zlote-mysli-ksiazki.pl/

[Broken Link?]


» MLM


To sklep internetowy, w którym można kupić książki - zarówno te tradycyjne jak i audiobooki i ebooki, a także materiały szkoleniowe, płyty DVD i wszelkie materiały edukacyjne, które pomogą rozwinąć cechy niezbędne do osiągnięcia sukcesu w branży MLM. Wszystkie produkty w naszym sklepie są starannie wyselekcjonowane przez wybitnych ekspertów, zatem żadna pozycja nie znalazła się tu przypadkowo. Są tu zarówno tytuły ściśle związane z prowadzeniem biznesu w marketingu sieciowym bądź sprzedaży bezpośredniej, ale także takie, które pomogą rozwinąć osobowość, pomogą rozwinąć skrzydła. To sklep dla przedsiębiorczych.

www: http://www.lidersklep.pl/

[Broken Link?]


» Audiobooki do nauki angielskiego


Zapraszamy do internetowego poradnika poświęconego nauce języka angielskiego oraz innych języków obcych. Na naszej stronie znajdziesz przydatne wskazówki, które pomogą Ci robić regularne postępy w nauce. Skorzystaj ze zbioru doskonałych e-booków oraz audiobooków do nauki angielskiego. Sprawdź już dzisiaj, jak szybka i prosta może być nauka języków obcych!

www: http://www.mp3-angielski.pl/

[Broken Link?]


» Księgarnia internetowa


Nasza księgarnia internetowa oferuje bogatą ofertę produktów. Książki dla dzieci, książki psychologiczne aż po książki ekonomiczne i akademickie. Oferujemy szybką wysyłkę i niskie ceny. Może zainteresują Cię audiobooki? Nie wiesz co to jest? Sprawdź teraz. Skorzystaj z wyszukiwarki na naszej stronie lub ze spisu kategorii.

www: http://www.twojawiedza.net/

[Broken Link?]


» Księgarnia internetowa, audiobooki - Audionova


Audionova.pl jest serwisem łączącym dwa moduły. W pierwszym udostępniamy za darmo nagrania lektorskie, o różnej tematyce, tworzone w Studiu 8Pestek. Pojedyńcze nagranie nosi nazwę "Pestka". W drugim funkcjonuje sklep z audiobookami. Masz możliwość ściągnania nagrań na swój komputer po zarejestrowaniau i zalogowaniu się w serwisie Audionova.pl. Rejestracja jest darmowa i wymaga kliknięcia na odnośnik "załóż swoje konto" widoczny na górze okna przeglądarki pod polami do logowania, a następnie wypełnienia wymaganych pól. Witryna umożliwia komentowanie i ocenianie nagrań, w pięciostopniowej skali. Jest to możliwe po aktywacji konta użytkownika. Od razu po zarejestrowaniu w serwisie na podane konto e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, po jego kliknięciu zyskujesz dostęp do komentowania.

www: http://audionova.pl/

[Broken Link?]


» E-Boks - e-książki, e-prasa, audiobooki


E-BOKS.PL - Centrum Cyfrowych Publikacji. Znajdziesz tutaj e-książki, e-prasę, czasopisma, gazety, publikacje w formie cyfrowej w formacie Zinio oraz PDF. Dostępna także prenumerata ulubionych tytułów. Możliwość pobrania darmowych wydań ulubionych czasopism. Wejdź i sprawdź sam!! Satysfakcja gwarantowana!!

www: http://e-boks.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki