PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» NEOfire - artystyczne biokominki


Marka NEOfire funkcjonuje w Polsce od 2010 roku. Biokominki NEOfire to sztuka. Projektowane są przez artystów inspirowanych neoplastycyzmem. Do produkcji używamy tylko wysokojakościowych materiałów i dbamy z najwyższą, bezkompromisową starannością o szczegóły. Biokominki nie znają ograniczeń stawianych przed tradycyjnymi kominkami, nie emitują dymu, a jedynie dwutlenek węgla w ilości podobnej do tej wydychanej przez człowieka oraz parę wodną, dlatego nie wymagają instalacji kominowej i dodatkowo spełniają funkcję nawilżacza powietrza. Połączenie tych czynników powoduje powstanie unikatowego produktu o wysokiej jakości, który jest oferowany przez markę NEOfire.

www: http://www.neofire.pl/

[Broken Link?]


» Kowalstwo artystyczne


Kuźnia artystyczna w Zaborowie. Wyroby w mojej kuźni są tworzone w sposób tradycyjny, czego rezultatem jest wyrób oryginalny i unikatowy. W kuźni wykuwam wyroby codziennego użytku: skrzynki pocztowe, wieszaki na ubrania, noże, gwoździe, okucia na bramy, topory, itp. W mojej ofercie znajdziesz elementy wyposażenia wnętrz: krzyże, świeczniki, kinkiety, róże, zestawy kolędowe. Broń białą. Wyroby kute są ładnym i wyszukanym elementem wyposażenia pomieszczeń, bardzo dobrze sprawdzą się jako nadzwyczajny i unikalny prezent dla bliskich osób.

www: http://kuzniazaborowo.pl/

[Broken Link?]


» Agencja Fotograficzna POZYTYW - Artur Tkaczyk


Agencja Fotograficzna Pozytyw. Artur Tkaczyk. Profesjonalne usługi fotograficzne. Kompleksowa obsługa fotograficzna uroczystości ślubnych: artystyczne sesje plenerowe, ceremonie, przyjęcia weselne. Fotografia okolicznościowa: chrzty, komunie, studniówki. Współpraca z firmami: obsługa targów, konferencji, bankietów. Fotografia produktowa. Doświadczenie, zaangażowanie, otwartość na życzenia klienta.

www: http://www.arturtkaczyk.pl/

[Broken Link?]


» Kowalstwo artystyczne


ARTMET Kowalstwo Artystyczne to przedsiębiorstwo zajmujące się świadczeniem usług z zakresu projektowania i wykonywania wyrobów metalowych takich jak bramy, ogrodzenia, balustrady, barierki, kraty, siarka ogrodzeniowa oraz inne akcesoria metalowe. Kowalstwo Artystyczne zajmuje się również montażem wysokiej jakości napędów do bram. Wszystkie nasze usługi i nasze wyroby wykonujemy profesjonalnie, szybko i fachowo. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

www: http://artmet.org.pl/

[Broken Link?]


» Nauka rysowania


Zapraszamy gorąco wszystkich do odwiedzenia naszego Salwatorskiego studio artystycznego gdzie możecie pogłębić swoją wiedzę na temat rysunku. Dzięki zajęciom artystycznym prowadzonym w naszym studio, poznasz całkiem nowe interesujące techniki rysowania oraz poznasz innych miłośników sztuki podobnych do Ciebie! Szkoła rysunku kierowana jest zwłaszcza dla młodych, którzy chcą się dostać na studia wyższe ASP. Nasza pracownia jest zlokalizowana pod adresem ul. Ukryta 29 w Krakowie. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty nauki rysunku, dzięki czemu zaczniesz profesjonalnie operować ołówkiem oraz pędzlem. Dowiesz się jak przenosić na płutno akty, martwą naturę oraz jak operować światłem i cieniem. Do zobaczenia!

www: http://www.rysunek.edu.pl/

[Broken Link?]


» Kowalstwo artystyczne i metaloplastyka, marmur, granit - KRAK PLAST


Firma KRAK PLAST specjalizuje się w kowalstwie artystycznym i metaloplastyce. W ofercie znaleźć można szereg wyrobów ze stali, kamienia oraz niezawodną i renomowaną automatykę do bram. Oferowane wyroby ze stali takie jak: przęsła kute, bramy przesuwne, furtki, ogrodzenia, balustrady (zewnętrzne i wewnętrzne), kraty, świeczniki, charakteryzują się wysoką starannością wykonania, co gwarantuje satysfakcję z ich użytkowania. Oferowana automatyka do bram (bramy przesuwne i bramy skrzydłowe) charakteryzuje się solidnością wykonania i funkcjonalnością. Bezawaryjność zapewniona jest poprzez stosowanie sprawdzonych mechanizmów renomowanych firm. Ponadto w oferowany jest pełen wachlarz wyrobów z kamienia. KRAK PLAST zajmuje się okładaniem kominków (marmur, aglomarmur ), wykończeniem schodów z granitu oraz produkcją z kamienia: parapety wewnętrzne, blaty kuchenne, posadzki. Zapraszamy

www: http://www.krak-plast.pl/

[Broken Link?]


» Agencja Promocji AVM - atrakcje dla dzieci


Działamy od 19989 r. Zajmujemy się realizacją imprez artystycznych, kulturalnych, oświatowych, promocyjno-reklamowych itp. W ramach naszej działalności zorganizowaliśmy całą gamę przedsięwzięć artystycznych - od występów zespołów muzycznych wraz z profesjonalną obsługą konferansjerską, kameralne imprezy dla dorosłej i dziecięcej publiczności po rozbudowane spektakle teatralne, działania happeningowe, kabaretony, teatralne improwizacje plenerowe dzienne i nocne, korowody uliczne, widowiska artystyczne. Pikniki rodzinne, festyny pracownicze, imprezy integracyjne, imprezy i teatrzyki dla dzieci nie mają przed nami żadnych tajemnic. W naszej ofercie znajduje się kilka unikalnych produktów naszego autorstwa takich jak Fabryka Niespodzianek, Miasteczko Szkoły Klaunów.

www: http://www.apavm.pl/

[Broken Link?]


» Aerografia pokój dziecięcy artystyczne malowanie ścian obrazy | Poznań Wrocław Warszawa Szczecin


W zakres usług AeroPaint wchodzi malowanie ścian, artystyczne malowanie, malowanie pokoi dla dzieci, dekoracje ścian, aerografia na ścianę i inne.Malarstwo artystyczne jest obecnie jednym z najprostszych sposobów na wyrażenie siebie, na bycie oryginalnym. Pragniesz wejść w posiadanie stylowo pomalowanego samochodu. Chcesz mieć oryginalne wnętrze swojego domu. Sprawić swoim dzieciom radość zmieniając ich pokój w bajkową krainę. A może chcesz zabłysnąć wyjątkową i przyciągającą wzrok reklamą swojej firmy.

www: http://www.aeropaint.pl/

[Broken Link?]


» Warsztaty Fotograficzne


Warsztaty Fotografii Artystycznej w Gliczarowie Górnym koło Zakopanego koncentrują się na propagowaniu zasad świadomej fotografii. Warsztaty odsłaniają przed uczestnikami zasady kreacji fotograficznej, jak i pomagają w poszukiwaniu własnego stylu w fotografii. Zajęcia są prowadzone przez młodych i cenionych artystów fotografików z dużym dorobkiem artystycznym. Warsztaty obejmują zagadnienia fotografii aktu, portretu, krajobrazu, fotografii mody i reklamowej oraz ślubnej. Tematyką warsztatów jest filmowanie lustrzankami cyfrowymi i postprodukcja w programach graficznych. Atutem warsztatów jest luźna atmosfera, piękne plenery oraz ciekawi prowadzący i goście.

www: http://www.fotowarsztaty.net/

[Broken Link?]


» Meble autorskie


Artysta rzeźbiarz Piotr Maciejuk wytwarza meble artystyczne zarówno do przestrzeni użyteczności publicznej, jak i prywatnych. Unikatowe, drewniane dzieła nie są kolorowane – gamę barw tworzą różne gatunki drewna. Naturalność, prostota i piękno tych autorskich mebli łączy się z ich praktycznością. Realizacje artysty do obejrzenia w galerii maciejowe.pl. Żeby skontaktować się z twórcą w kwestii zlecenia sztuki użytkowej, trzeba kliknąć na zakładkę Kontakt.

www: http://www.maciejowe.pl/

[Broken Link?]


» Bodypainting - Bodywriting - Graffiti - Make up


Firma Kazim.pl oferuje kompleksowe usługi w zakresie artystycznego malowania ciała oraz malowania ściennego na terenie całego kraju oraz za granicą. Jest to nowoczesna i najskuteczniejsza forma promocji firmy oraz wspaniała zabawa. Pracujemy na produktach najwyższej jakości, a malowanie to nasza pasja! Wysoka jakość naszych usług jest wspierana przez profesjonalnych fotografów, grafików komputerowych, grupy taneczne, wizażystki, wspaniałe modelki oraz wielu innych artystów.

www: http://www.kazim.pl/

[Broken Link?]


» Keramos - Keramos


Oferujemy Państwu wszystko co potrzebne do tworzenia ceramiki artystycznej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania sie z całą naszą ofertą. U nas znajdą Państwo: masy ceramiczne piece do ceramiki, koła garncarskie, angoby, szkliwa, glinę oraz wiele innych materiałów dla ceramiki. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych sklepów w Twoich okolicach. Mamy swoje siedziby w takich miastach jak Warszawa, Bielsko-Biała, Kraków, Wrocław i Sopot. Organizujemy również kursy ceramiki artystycznej 1-wszego, 2-giego i 3-ciego stopnia. Zapraszamy.

www: http://keramos.pl/

[Broken Link?]


» Schody drewniane gięte


Schody drewniane to idealny element wykończenia domu – są praktyczne, wytrzymałe i piękne. Firma Ergo-Drew od lat wykonuje wysokiej jakości schody z drewna krajowego i egzotycznego z możliwością ozdobienia ich kamieniem oraz metalem. Przedsiębiorstwo wykonuje także nietypowe elementy stolarki drewnianej oraz zajmuje się doradztwem projektowym. Ergo-Drew to uznany na rynku i doświadczony producent schodów, który realizuje indywidualne zamówienia na m.in: schody gięte i artystyczne.

www: http://www.ergodrew.pl/

[Broken Link?]


» Artpasja - Galeria artystyczna


Oferujemy unikalne wyroby artystyczne wykonane różnymi technikami przez twórców artystów z całego kraju. W Galerii dostępne są wyroby o bogatym profilu artystycznym,poczynając od unikatowej biżuterii ręcznie wykonanej,niebanalnych dekoracji domu,dodatków galanteryjnych nigdzie indziej nie spotykanych. Prestiż Galerii podnoszą oferowane dzieła artystyczne sztuki użytkowej w postaci rzeżb,malarstwa,stolarstwa i ceramiki. Portal Artpasja oferuje tak że twórczość artystyczną w postaci fotografii ,witrażownictwa i innym szeroko pojętym rękodziełem. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy.

www: http://www.artpasja.pl/

[Broken Link?]


» Kluby Katowice


Old Timers Garage to unikatowy mariaż klubu muzycznego w Katowicach z wystawą pięknych, zabytkowych pojazdów. Odbywają się tutaj przeróżne koncerty, rockowe, jazzowe, bluesowe, a także inne wydarzenia artystyczne, takie jak spektakle teatralne, ekspozycje, imprezy alternatywne i performance.

www: http://www.old-timers.pl/

[Broken Link?]


» :: CEZAR :: Kowalstwo Artystyczne


Firma CEZAR świadczy usługi w zakresie produkcji, handlu oraz montażu wyrobów kowalstwa artystycznego. Oferujemy m.in.: bramy (dwuskrzydłowe, samonośne) furtki płoty balustrady (zewnętrzne, wewnętrzne, schodowe, tarasowe, balkonowe) kraty (drzwiowe, zabezpieczające okna i otwory) ozdobne elementy stalowe i elementy wyposażenia wnętrz (wieszaki, meble) oraz elementy małej architektury. CENY UZGADNIAMY INDYWIDUALNIE Z KAŻDYM KLIENTEM. ZAJMUJEMY SIĘ DOSTARCZANIEM ELEMENTÓW DO ZLECENIODAWCY JAK RÓWNIEŻ ICH MONTAŻEM

www: http://cezar-kowalstwo.eu/

[Broken Link?]


» Wyroby kute


Poprzez witrynę można zapoznać się z wyrobami kowalstwa artystycznego, oferowanymi przez firmę Croll-Art. Wśród bogatej oferty firmy znajdziemy stylowe meble, zestawy ogrodowe i elementy wyposażenia wnętrz: ozdoby, świeczniki, itp. Croll-Art zajmuje się także wytwarzaniem ogrodzeń, bram wjazdowych i furtek, jak również barierek i balustrad. Wyroby firmy cechuje bogate i eleganckie wzornictwo oraz wykorzystanie wyłącznie tradycyjnych technik kowalskich.

www: http://www.croll-art.pl/

[Broken Link?]


» marmur


Jesteśmy liderem w projektowaniu indywidualnym produktów z kamienia naturalnego jak marmur, granit, wapień, piaskowiec oraz wiele innych. Specjalizujemy się w tworzeniu projektów na indywidualne zamówienie. Należymy do jednych z nielicznych firm realizujących usługę kompleksowej obsługi klienta w zakresie doradztwa jak i projektowania. Lata doświadczenia są gwarancją jakości produktów oferowanych przez nas dla każdego klienta. Nasz zespół projektowy artystów, grafików komputerowych czy rzeźbiarzy realizuje projekty dające gwarancję perfekcji artystycznej. Firma zajmuje się także budową luksusowych domów dając klientom gwarancję najwyższej jakości wykonania, a na życzenie luksusu i posiadania nietuzinkowych nieruchomości oraz know-how, którym dzielimy się z naszymi klientami. Zapraszamy wszystkich pt. klientów do obejrzenia przykładowych produktów oferowanych przez naszą firmę a będących wyposażeniem domów już zrealizowanych.

www: http://www.stoneo.pl/

[Broken Link?]


» Sklep dla artystów plastyków maluje.pl


Sklep dla artystów plastyków, farby artystyczne, sztalugi, podobrazia, pędzle, ceramika, glina, pastele, winsor&newton, colorobbia Jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem angielskich farb marki WINSOR&NEWTON, REEVES i SNAZAROO . W 2008 roku wprowadziliśmy do swojej oferty produkty renomowanej niemieckiej firmy LEUCHTTURM. Teraz wprowadzamy na rynek polski profesjonalne produkty dla ceramików włoskiej firmy Colorobbia : szkliwa, angoby, farby naszkliwne, masy ceramiczne, piece do wypalania ceramiki, koła garncarskie i inne elementy wyposażenia pracowni ceramicznej.

www: http://www.maluje.pl/

[Broken Link?]


» Artystyczne malowanie ścian - Deco Inspiracje


Prezentujemy Państwu bogatą ofertę artystyczną z zakresu sztuki dekoracyjnej oraz użytkowej. Znajdują się tutaj oferty min. artystycznej dekoracji wnętrz, rękodzieła artystycznego, materiałów dekoracyjnych, malarstwa oraz komunikacji międzyludzkiej opartej na sztuce, które podnoszą estetykę otaczającego nas świata i są jednocześnie nośnikiem informacji lub wyrazem naszych zainteresowań oraz bogatego wnętrza... Przyświeca nam idea, żeby wyroby naszych rąk były nie tyko dekoracją lub nośnikiem informacji ale żeby wyrażały coś więcej ponieważ... liczy się wnętrze · dekoracja i aranżacja wnętrz · artystyczne malowanie ścian · stylizowany wystrój wnętrz · malowidła w pokojach dziecięcych · malarstwo na płótnie · grafika warsztatowa · grafika użytkowa (ulotki, zaproszenia, plakaty, loga itp.) · reklama malowana · artystyczne strony www

www: http://www.decoinspiracje.com/

[Broken Link?]


» Muzyczne Centrum - udane wesele i ślub


Muzyczne Centrum jest organizatorem oprawy muzycznej wesel i ślubów. Na naszej stronie znajdziesz zespoły muzyczne oraz wokalistów, chóry na ceremonie ślubne. Proponujemy także Prezenty Artystyczne jako oryginalną formę składania życzeń. Zapraszamy... Szczegóły: Organizujemy profesjonalną, kompleksową oprawę muzyczną ślubów i wesel z udziałem sprawdzonych zespołów, wokalistów i muzyków związanych z najbardziej renomowanymi instytucjami muzycznymi Krakowa. Proponujemy zespoły wykonujące repertuar tradycyjny lub bardziej ambitny - w tym swing, jazz, pop, rocka. Zajrzyj do naszego soczystego menu.

www: http://www.muzycznecentrum.pl/

[Broken Link?]


» obrusy świąteczne


Eurotex - obrusy świąteczne. Szeroka gama kolorów, bogate wzornictwo, szybka realizacja, niskie ceny Artystyczne, ekskluzywne wzornictwo, ręcznie zaprojektowane przez uznanych projektantów, wyłącznie dla naszej firmy. Wykorzystujemy nowoczesne technologie z zastosowaniem produktów do sitodruku oraz naniesienia dużej ilości brokatu. Odbiorcami naszego towaru są hurtownie i sklepy w całej Polsce ,współpracujemy również z firmami zaopatrującymi rynki zagraniczne. Co roku nowe kolekcje wielkanocne i bożonarodzeniowe ,dla zainteresowanych firm handlowych są do wglądu po uprzednim kontakcie e-mailowym lub telefonicznym

www: http://www.obrus.net/

[Broken Link?]


» Imagine House - reklama dla biznesu


Profesjonalna reklama dla Twojej firmy: projekty i realizacje stron internetowych, identyfikacja graficzna, poligrafia, prace artystyczne, fotografia. Rzetelnie i sprawnie realizujemy zamówienia! Posiadamy wiedzę popartą wykształceniem! W Imagine House wiemy jak sprostać Twoim wymaganiom. Jesteśmy również konkurencyjni cenowo! Sprawdź nas!

www: http://www.imaginehouse.pl/

[Broken Link?]


» GramMax & Fonowizja - dzwiꫠto nasza pasja


Dzwiek jest niewidocznym towarzyszem czlowieka. Otacza nas każdego dnia, dociera do nas w kazdej minucie. Towarzysza mu rozne, niejednokrotnie skrajne emocje. Zwiazany jest z najwazniejszymi wydarzeniami naszego zycia, oraz drobnymi epizodami dnia codziennego. Misja Agencji Artystycznej Grammax jest utrwalenie 'muzyki swiata'. Dzwiek jest nasza pasja. Istniejemy, aby perfekcyjnie zaspokajac potrzeby naszych klientów w kazdej dziedzinie zwiazanej z muzyka. Zajmujemy sie rejestracja dzwieku i technika estradowa. serdecznie zapraszam

www: http://www.grammax.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki