PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Tania apteka internetowa, Leki bez recepty, kosmetyki. Całodobowa apteka internetowa iLek.pl


Apteka internetowa działająca w ramach tradycyjnej apteki. Znajdziesz tu tanie leki bez recepty, suplementy diety, kosmetyki, kremy (drogeria). Czynna całą dobę!!! W asortymencie posiadamy ponad 8 tysięcy produktów . Szeroka gama kosmetyków i suplementów diet pozwoli każdemu wybrać zadowalający go produkt w korzystnej cenie. Ogromny asortyment leków pozwala na komfort robienia zakupów nie wychodząc z domu o każdej porze dnia i nocy. Dostawa towaru w ciągu 24h.

www: http://ilek.pl/

[Broken Link?]


» Meble do aptek


Meble do apteki do idealny środek na unowocześnienie przestrzeni i zdobycie zaufania klientów. Projektowanie aptek w wykonaniu KonceptFarm to gwarancja stworzenia atrakcyjnego wnętrza, z utrzymaniem jego praktycznej roli. Niezawodne surowce i realizacja we własnym parku maszynowym pozwala na najlepszą obsługę zleceniodawców. Firma zapewnia korzystne ceny i szybką realizację na obszarze całego kraju.

www: http://www.konceptfarm.pl/

[Broken Link?]


» Apteki internetowe


Zastanawiasz się nad kupowaniem leków przez Internet? Apteki internetowe zyskują w naszym kraju coraz większą popularność. Coraz bardziej doceniamy ich zalety, czyli niskie ceny, szeroki asortyment i możliwość spokojnego porównania ofert. Warto przy tym pamiętać, że nie każda apteka internetowa oferuje równie atrakcyjne warunki - przed dokonaniem zakupu warto sprawdzić, czy gdzie indziej nie kupimy taniej, wygodniej i bezpieczniej. Zapraszamy do naszego internetowego przewodnika po aptekach internetowych.

www: http://www.aptekiinternetowe.info/

[Broken Link?]


» Apteka internetowa


Apteka Gemini jest internetowym odziałem gdańskiej apteki działającej od wielu lat i specjalizującej się w sprzedaży kosmetyków oraz leków bez recepty. Za pośrednictwem naszej apteki internetowej możecie Państwo składać zamówienia online dwadzieścia cztery godziny na dobę. Gwarantujemy szybką dostawę.

www: http://www.aptekagemini.com.pl/

[Broken Link?]


» Apteki Gliwice


"Apteka Medyczna" powstała aby pomóc polskim aptekom w skutecznej konkurencji z największymi graczami na rynku. Od samego początku naszym najważniejszym celem jest zapewnienie dla Pacjenta najlepszych cen wszystkich preparatów, przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższej marżowości dla apteki.

www: http://aptekimedyczne.pl/

[Broken Link?]


» Apteka


Tanie-leczenie.pl apteka internetowa. Oferujemy najszerszy wybór lekarstw i kosmetyków w przystępnych cenach. Apteka tanie-leczenie.pl umożliwia szybkie i łatwe dokonywanie zakupu dowolnego środka farmaceutycznego online. Dodatkowymi zaletami naszej apteki są szybka dostawa zakupionego produktu oraz liczne promocje.

www: http://www.tanie-leczenie.pl/

[Broken Link?]


» KenayAG - suplementy diety, Spirulina-Resveratrol-Diosminin


Firma KenayAG zajmuje się importem suplementów diety, mające działanie przeciwstarzeniowe i chemoprewencyjne. Importujemy je z Kanady, Hawajów. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która zarejestrowała czysty Resveratrol w kapsułkach (zwany pigułką długowieczności) .Zaopatrujemy apteki, sklepy zielarskie oraz hurtownie farmaceutyczne w Polsce. Dbaj o zdrowie: Spirulina-Suplementy diety-Diosminin.

www: http://www.kenayag.com.pl/

[Broken Link?]


» Apteka Aker


Oferujemy leki gotowe, recepturowe i parafarmaceutyki - pełen asortyment. Realizujemy także indywidualne zamówienia i apteczki dla firm. Gwarantujemy najniższe ceny w Warszawie. Promocje obejmują ponad 500 pozycji. Szereg leków dostępnych jest za 1 grosz. Istnieje możliwość negocjacji cen oraz otrzymania kart rabatowych: "Stałego Klienta", "VIP" i "Inwalidy Wojennego".Adres apteki: Al. Jerozolimskich 113/115 /vis a vis Warta Tower/.Godz. otwarcia: Pon. - Pt. 8.00 – 20.00; Sob. 9.00 – 14.00. OSZCZĘDZAJ Z NAMI! ZAPRASZAMY!"

www: http://www.apteka-aker.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki