PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Pro Technology System


Firma Pro Technology System powstała 2009 r. w Olsztynie i zajmuje się sprzedażą urządzeń oraz doradztwem z zakresu ochrony i zabezpieczeń. Obsługujemy zarówno firmy instalacyjne oraz agencje ochrony jak i klientów indywidualnych. W szerokiej gamie rozwiązań firmy znajdą Państwo wiele grup produktowych, które można podzielić na: Telewizja przemysłowa: Monitoring CCTV Systemy Alarmowe: Alarmy SSWiN Systemy Domofonowe: domofony, wideodomofony, interkomy Systemy Sygnalizacji Pożaru: Oddymianie SSP Systemy Kontroli Dostępu KD ACC Systemy nagłośnieniowe i dźwiękowe systemy ostrzegawcze

www: http://www.ProTS.pl/

[Broken Link?]


» Alarmy wybudzeniowe - skuteczna metoda leczenia moczenia nocnego


Firma UCLIN jest bezpośrednim importerem nowoczesnych alarmów wybudzeniowych,stosowanych w leczeniu moczenia nocnego u dzieci i młodzieży. Jeśli moczenie nocne jest Waszym problemem - jest na to sposób. Stosowanie alarmu wybudzeniowego jest popularną i skuteczną metodą terapii moczenia nocnego u dzieci, która zapewnia wysoką skuteczność i efekt długofalowy. Alarmy wybudzeniowe poprzez regularny trening uczą świadomej samokontroli nad oddawaniem moczu w nocy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

www: http://www.uclin.pl/

[Broken Link?]


» Inteligentny budynek - Jak zbudować twierdzę - zabezpieczenia dla firmy, domu


Nowoczesne zabezpieczenia obiektów, wiedza oparta na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu przy zabezpieczaniu wszelkiego typu obiektów, również muzealnych i sakralnych. Alarmy, monitoring wizyjny. Od współczesnego instalatora i projektanta wymaga się naprawdę dużo, zwłaszcza swobodnego poruszania się w szeroko rozumianej technice komputerowej. Tak złożone zadania mogą realizować tylko dobrze wyszkoleni projektanci i instalatorzy. Złożoność systemów przekłada się na całkiem nowe problemy techniczne, z którymi muszą zmierzyć się owe zespoły.

www: http://install-secure.pl/

[Broken Link?]


» Alarmy Wybudzeniowe


Jesteśmy pierwszym w Polsce dystrybutorem produktów renomowanej angielskiej firmy Malem Medical, kierowanej przez dr-a Helala Malema, zdobywcy licznych nagród w dziedzinie leczenia moczenia nocnego. W swojej ofercie posiadamy alarmy wybudzeniowe(począwszy od prostych urządzeń podręcznych poprzez alarmy bezprzewodowe aż po alarmy-maty) jak i urządzenia określane mianem pomocniczych, np. zegarki wibracyjne czy stymulatory pęcherza.

www: http://www.alarmywybudzeniowe.pl/

[Broken Link?]


» Alarmy Poznań


Strona internetowa firmy Tech-Security z Poznania, zajmującej się projektowaniem i instalacją renomowanych i zaawansowanych instalacji alarmowych dla każdego rodzaju obiektów. Firma może poszczycić się ogromną ofertą i wieloma nowoczesnymi propozycjami w zakresie monitoringu, kontroli dostępu czy systemów biometrycznych.

www: http://www.tech-security.pl/

[Broken Link?]


» Saczel ::: Budowa domów Katowice Kraków Częstochowa


Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów z betonu komórkowego na terenie całego kraju. Zajmujemy się procesem budowlanym kompleksowo, poczynając od pomocy przy wyborze działki poprzez formalności urzędowe, wybór projektu, właściwe prace budowlane aż do odbiorów końcowych. Co w naszej ofercie budowy domu: - fachowa pomoc zanim rozpoczniesz budowę - domy pasywne U=0,15 [W/m2K] - stan surowy - stan deweloperski - stan pod klucz a dzięki współpracy z wieloma firmami również alarmy, klimatyzacje, rekuperacje, sieci internetowe i telewizyjne specjalnie zaprojektowane i wykonane pod kątem Twojego domu. Zapraszamy do budowy domu z nami !

www: http://www.domyzpianobetonu.pl/

[Broken Link?]


» GKJSYSTEM ALARMY


Firma GKJ-SYSTEM oferuje projektowanie, montaż i serwis profesjonalnych systemów alarmowych, w oparciu o sprzęt firm takich jak BOSH, DSC, GALAXY, JABLOTRON, SATEL, NAPCO. Nasza oferta skierowana jest dla każdego kto chce skutecznie zabezpieczyć swój dom, czy swoje mienie. Instalujemy zarówno proste systemy do małych sklepów, biur, czy mieszkań. Jak i rozbudowane inteligentne systemy alarmowe powiazane z automatyką budynku, kontrolą dostępu, systemem p-poż i telewizją przemysłową. Zapraszamy do zapozanania się z naszą ofertą.

www: http://www.gkjsystem.pl/

[Broken Link?]


» Profesjonalne elektroniczne systemy zabezpieczeń mienia stałego. brIntegracja systemów zabezpieczeń i automatyki.


Tech-security.eu – specjalistyczna firma branży technicznej ochrony mienia z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się projektowaniem, instalowaniem, serwisem i konserwacją elektronicznych systemów zabezpieczeń budynków w skład których wchodzą: systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, alarmy domowe, monitoring wizyjny CCTV oraz IP, kontrola dostępu, rejestracja czasu pracy, sieci teleinformatyczne oraz integracja elektronicznych systemów zabezpieczeń i automatyki domowej. Nasze projekty i instalacje spełniają indywidualne wymagania funkcjonalne klienta. Bazujemy tylko na sprawdzonym i niezawodnym profesjonalnym sprzęcie elektronicznym.

www: http://www.tech-security.eu/

[Broken Link?]


» Alarmy - systemy alarmowe


Instalujemy alarmy, systemy alarmowe SATEL i DSC. Alarmy dla domów i firm - w ofercie również kamery dla domów i telewizja przemysłowa. W obszarze Poznań (Wielkopolska) wyceny na nasze systemy alarmowe wykonujemy w 24h! Zapraszamy ! W ofercie: alarmy, alarmy Poznań, systemy alarmowe, systemy alarmowe Poznań, kamery, kamery Poznań, telewizja, telewizja przemysłowa, Poznań, SSWIN, CCTV, ACP, RCP

www: http://www.alarmy-poznan.pl/

[Broken Link?]


» Alarmy, kamery, instalacja oraz sprzedaż.


Specjalizujemy się w elektronicznych systemach sygnalizacji włamania i napadu (SWiN), p.poż oraz kontroli dostępu. Oferujemy pełną obsługę w zakresie konsultacji, projektowania, instalacji oraz serwisu, zarówno prostych jak i w pełni złożonych systemów bezpieczeństwa. Nasze rozwiązania oparte są na szerokiej gamie produktów, wśród których można wyróżnić markę Satel, jak też Rokonet, DSC i inne. Charakteryzuje nas profesjonalne podejście i bogate doświadczenia w dziedzinie elektronicznych systemów zabezpieczeń. Prowadzimy również sprzedaż w internecie, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Kontakt: 0604936695 (56)6231017 [email protected]

www: http://www.delta-torun.pl/

[Broken Link?]


» Alarmy


Wrocławska firma Alarmtronik Instalacja Urządzeń Alarmowych. Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, systemy sygnalizacji włamania i napadu, kontrola dostępu, instalacje przeciwpożarowe, domofony oraz usługi telekomunikacyjne to nasza specjalność. Alarmtronik to pewność i niezawodność. Wykonane przez nas instalacje alarmowe dadzą Państwu poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wybierając Alarmtronik dokonaliście właściwego wyboru. Państwa dom, sklep, biuro, magazyn a także każda inna nieruchomość zostaną zabezpieczone w sposób profesjonalny i po bardzo atrakcyjnej cenie.

www: http://www.alarmtronik.pl/

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki