PROMUJEMYZnalezione kategorie:

Znalezione strony:

» Agencja Interaktywna


Od 2005 roku działamy na rynku rozwiązań informatycznych skupiając się na realizacji projektów wymagających zaawansowanych technologii. W naszej strukturze stworzyliśmy cztery dedykowane działy - zespoły specjalistów, którzy zapewniają profesjonalną realizację każdego projektu. Zrealizowaliśmy już ponad 100 projektów dla kilkudziesięciu klientów - od serwisów internetowych przez systemy portalowe i e-commerce po zaawansowane, zintegrowane systemy informatyczne.

www: http://softhis.com/

[Broken Link?]


» Kalendarze książkowe


Drukarnia Intrata funkcjonuje od 1992 roku. Jesteśmy agencją reklamowa, drukarnią oraz introligatornią. Firma Intrata dysponuje maszynami druku offsetowego, cyfrowego sitodruku, tampondruku i wydruku wielkoformatowego. Drukarnia Intrata jest uznanym producentem kartek świątecznych na zamówienie. Specjalizuje się także w wytwarzaniu kalendarzy na indywidualne zamówienie. W drukarni Intrata pracuje grupa fachowych grafików, którzy gwarantują odpowiednią jakość. Serdecznie Państwa zapraszamy na naszą stronę.

www: http://www.intrata.pl/

[Broken Link?]


» VISIBILITY - Agencja marketingu internetowego


Agencja marketingu internetowego VISIBILITY specjalizuje się przede wszystkim SEO oraz ORM (zarządzanie reputacją w Internecie). Projekty optymalizacji realizowane przez naszą firmę obejmują doradztwo i audyty witryn internetowych, pozyskiwanie linków czy SEO PR. Proponujemy również prowadzenie kampanii PPC Google AdWords, Facebook.com, LinkedIn i inne. Produkt zarządzania reputacją obejmuje działania w celu podwyższenia rozpoznawalności i poprawy wizerunku marki, jej wzmocnienie i ochronę a także przeciwdziałanie zjawiskom niekorzystnie oddziaływujących na wizerunek firmy.

www: http://www.visibility.com.pl/

[Broken Link?]


» Doświadczona agencja marketingu internetowego.


Wykonywanie stron internetowych i kampanii reklamowych w sieci dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jesteśmy pierwszą agencją z tak szeroką ofertą na Śląsku. Tworzymy interaktywne, nowoczesne, przyciągające wzrok strony internetowe. Pomożemy Ci zbudować silną obecność w internecie dla swojej firmy poprzez tworzenie profesjonalnych stron internetowych, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i grupy docelowej.

www: http://www.manumedia.pl/

[Broken Link?]


» Agencja Fotograficzna POZYTYW - Artur Tkaczyk


Agencja Fotograficzna Pozytyw. Artur Tkaczyk. Profesjonalne usługi fotograficzne. Kompleksowa obsługa fotograficzna uroczystości ślubnych: artystyczne sesje plenerowe, ceremonie, przyjęcia weselne. Fotografia okolicznościowa: chrzty, komunie, studniówki. Współpraca z firmami: obsługa targów, konferencji, bankietów. Fotografia produktowa. Doświadczenie, zaangażowanie, otwartość na życzenia klienta.

www: http://www.arturtkaczyk.pl/

[Broken Link?]


» Agencja PR


Twoja konkurencja nigdy nie śpi, zatem musisz dbać o to żeby znajdować się wiecznie o krok przed nią. Najlepiej tedy powierzyć swoje interesy ekspertom od wizerunku i promocji z firmy VanguardPR. Profesjonalna agencja PR zdoła uczynić cuda i totalnie odmienić los Twojej organizacji. Porozumiewanie się z konsumentem to baza skutecznie prowadzonego interesu. Nie trwaj w tyle i dowiedz się co więcej możesz zrobić w aspekcie należytego PR.

www: http://vanguardpr.pl/

[Broken Link?]


» Tworzenie stron internetowych


Projektowanie strony www w terenie Gdynia i sąsiednich terenach, powierz profesjonalistom. Agencja reklamowa grafika.biz funkcjonuje dodatkowo w Gdańsku, za priorytet stawiając tworzenie stron internetowych na najwyższym pułapie. Ustanów sieciowy obiekt handlowy, ale bierz realne zyski. Kreujemy przyjazne okienka obsługi, umożiwiające banalne realizowanie zmian i obsługę. Używaj z wartości dodanych, dostając darmowo specjalne pakiety. Projektowanie klarownych stron i oryginalnej grafiki to nasz znak rozpoznawczy.

www: http://www.grafika.biz/

[Broken Link?]


» Tanie pozycjonowanie stron


Nasza agencja interaktywna, specjalizująca się przede wszystkim w pozycjonowaniu, cieszy się kooperacją już z wieloma szanowanymi organizacjami, które z doskonałym skutkiem promujemy w globalnej sieci Internet. Pozycjonowanie stron jest najbardziej sprawną strategią promocji i równolegle najtańszą, która nie przytłoczy Twojego budżetu, a sprowadzi wiele korzyści inwestycyjnych. Z wykorzystaniem naszego SEO, Twoja organizacja zyska na popularności wśród użytkowników globalnej sieci, przez co pozyskasz wielu nowych kontrahentów. Dynamiczne upowszechnianie własnej działalnośći w Internecie wyłącznie z naszą agencją reklamową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sektorze reklamy. Zachęcamy.

www: http://www.pozycjonuj-tanio.pl/

[Broken Link?]


» Pozycjonowanie


Agencja interaktywna S 90 jest firmą, która para się upowszechnianiem wizerunku firmy w internetowej rzeczywistości. Naszą ofertą jest seo, a ponadto wytwarzanie stron www. Nasze serwisy www są efektywne oraz bezproblemowe we własnoręcznym prowadzeniu. Kreujemy serwisy www, które też odróżniają się innowacyjną oraz niesamowitą oprawą graficzną. W naszych projektach wykorzystujemy przyszłościowe rozwiązania technologiczne, za pośrednictwem których strony internetowe są bardzo kompetentnie skonstruowane. Na rynku świadczeń interaktywnych działamy już długo, co umożliwia nam budować indywidualne oraz nieschematyczne strony www. Zachęcamy do współpracy.

www: http://www.s90.pl/

[Broken Link?]


» Biuro tłumaczeń


Translacje inżynieryjne nie mogą być stworzone przez stereotypowego tłumacza, jako że takie teksty żądają ponadplanowej znajomości nomenklatury od translatora- ową teorię wyraża agencja tłumaczeń MIW, wskutek tego w przypadku tłumaczeń technicznych czy pozostałych specjalistycznych MIW przesyła dokumenty w ręce wykwalifikowanej kadry, przygotowanej merytorycznie do tłumaczenia tego typu treści.

www: http://www.tlumaczenia-miw.pl/

[Broken Link?]


» Casting na modelki


Agencja modelek Moda Forte założona w 1992 roku w Łodzi. Posiada biura handlowe w Łodzi oraz w Warszawie, studio DTP i studio fotograficzne. Zajmujemy się kompleksową obsługą produkcji telewizyjnych, sesji fotograficznych oraz pokazów mody. Jesteśmy producentem największej w Polsce imprezie modowej - Fashion Week Poland. Współpracujemy przy castingach do największych produkcji reklamowych w Polsce. Nasze modelki oraz modele chodzą po najlepszych wybiegach w Polsce oraz na świecie.

www: http://modaforte.pl/

[Broken Link?]


» Home


Biuro pośrednictwa pracy B&M Work pośredniczy w znalezieniu pracy w Niemczech. Posiadamy doświadczenie w branży pośrednictwa pracy, współpracujemy z głównymi agencjami pracy w Niemczech. Pomożemy znaleźć pracę za granicą, podpowiemy jak poprawnie napisać CV w języku niemieckim i jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Wystarczy napisać do nas i umówić się na spotkanie.

www: http://bmwork.eu/

[Broken Link?]


» Wydruki offsetowe


Studio Kolporpress świadczy usługi od 1996 roku. Oferuje pełnię prac z zakresu poligrafii takich jak dtp - skład i przygotowanie do druku materiałów takich jak foldery i katalogi reklamowe, ulotki, plakaty, banery, wizytówki, szyldy oraz inne produkty wykonywane techniką poligraficzną. Agencja posiada najnowocześniejsze maszyny do druku wielkoformatowego offsetowego i solwentowego, gwarantującego najlepszej jakości wydruki. W ofercie Kolporpress oprócz poligrafii znajdują się również reklamy multimedialne obejmujace projektowanie obiektów 3D, komunikacji wizualnej 2D, authornig DVD, fotomontaże i retusz fotografii.

www: http://www.kolporpress.com.pl/

[Broken Link?]


» Agencja Promocji AVM - atrakcje dla dzieci


Działamy od 19989 r. Zajmujemy się realizacją imprez artystycznych, kulturalnych, oświatowych, promocyjno-reklamowych itp. W ramach naszej działalności zorganizowaliśmy całą gamę przedsięwzięć artystycznych - od występów zespołów muzycznych wraz z profesjonalną obsługą konferansjerską, kameralne imprezy dla dorosłej i dziecięcej publiczności po rozbudowane spektakle teatralne, działania happeningowe, kabaretony, teatralne improwizacje plenerowe dzienne i nocne, korowody uliczne, widowiska artystyczne. Pikniki rodzinne, festyny pracownicze, imprezy integracyjne, imprezy i teatrzyki dla dzieci nie mają przed nami żadnych tajemnic. W naszej ofercie znajduje się kilka unikalnych produktów naszego autorstwa takich jak Fabryka Niespodzianek, Miasteczko Szkoły Klaunów.

www: http://www.apavm.pl/

[Broken Link?]


» DS Fokus - Agencja ochrony osób i mienia


Firma D.S. FOKUS Sp. z o.o. jest koncesjonowaną firmą świadczącą usługi z zakresu profesjonalnej ochrony obiektów handlowych, przemysłowych, firm i biur, a także osiedli mieszkaniowych. Firma posiada również ogromne doświadczenie w ochronie imprez masowych w tym imprez sportowych oraz imprez o podwyższonym stopniu ryzyka. W dobie szeroko pasmowego Internetu oraz ogromnego postępu techniki w ofercie znajduję się także najnowocześniejsza forma ochrony „e-ochrona” zapewniająca jedną z najbardziej niezawodnych form nadzoru. Kompleksowo zajmuje się także projektowaniem, montażem oraz konserwacją systemów: telewizji dozorowej, systemów sygnalizacji napadu i włamania, systemu kontroli dostępu, systemów kontroli i nadzoru pracy. W ofercie znajdziecie Państwo wiele innych usług, które wykonuje na życzenie klienta takich jak ochrona VIP, doradztwo z zakresu prawa gospodarczego i inne.

www: http://dsfokus.pl/

[Broken Link?]


» Pr korporacyjny w Public relations


Agencja PR Telma Group Communications jest obecna na rynku od 2003 roku. Przez ten okres zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów oraz kampanii promocyjnych i informacyjnych dla instytucji oraz firm. Stale poszerzamy grono zadowolonych Klientów. Naszym blue ocean jest community relations, czyli relacje z lokalnymi społecznościami! Rozwijamy to narzędzie public relations i specjalizujemy się w nim! Wszystkie firmy zainteresowane skutecznymi działaniami marketingowymi zapraszamy do skorzystania z naszysz usług.

www: http://www.telmagroup.pl/

[Broken Link?]


» Agencja informatyczna KB Projekt. Tworzenie stron www, pozycjonowanie, grafika.


Kbprojekt.info to młoda, dynamiczna firma świadcząca usługi z zakresu kreacji stron www. Korzystamy ze sprawdzonych systemów CMS, które gwarantują niezawodność działania i prostotę obsługi. Gwarantujemy, że nasze rozwiązania są przyjazne dla wyszukiwarek i internautów i co najważniejsze łatwe w administracji dla właścicieli. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu grafiki 2D, oferujemy kreację layoutów stron, banerów reklamowych, logotypów etc. Mamy w sprzedaży kilkadziesiąt gotowych szablonów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronach www. kbprojekt.info

www: http://www.kbprojekt.info/

[Broken Link?]


» Agencja Reklamowa GEOSPACE


Z pasją realizujemy nietypowe zamówienia. Współpracując z nami możesz mieć pewność, że poradzimy sobie z każdą formą reklamy szybciej i sprawniej niż inni, a co najważniejsze - zlecenia w naszej agencji będą tańsze. Naszym stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty, a nowym doradzamy jak obniżyć koszty uzyskując maksymalny efekt. Nie dzielimy klientów na dużych i małych - każdy nawet najmniejszy projekt jest dla nas bardzo ważny i podchodzimy do niego z pełną starannością. Zadowolenie naszych klientów to wyznacznik powodzenia naszej firmy.

www: http://www.wydruk.com/

[Broken Link?]


» AGENCJA PROMOCJI Creative Marketing


Agencja promocyjna zajmująca się innowacyjnym i kreatywnym wspieraniem marek przedsiębiorstw przez stosowanie najlepszych i najodpowiedniejszych form reklamy. Agencja reklamowa Creative Marketing oferuje usługi: * Dystrybucja bezadresowa * Kolportaż doręczny * Akcje promocyjne * Projektowanie materiałów marketingowych * Wydruk materiałów marketingowych * Mystery shopping * Reklama samochodowa * Zamówienia niestandardowe Każdy projekt traktowany jest przez nas indywidualnie i nawiązuje do najnowszych światowych trendów reklamowych i marketingowych, dzięki czemu możemy spełniać najbardziej wygórowane potrzeby naszych klientów po jak najniższych kosztach.

www: http://creative-marketing.pl/

[Broken Link?]


» Agencja Reklamowa Modello - Strona Główna - Projektowanie stron Kraków


Agencja Reklamowa Modello zajmuje się profesjonalnym projektowaniem stron internetowych po korzystnej cenie. Szybka realizacja zamówienia. Możliwość spotkania na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do współpracy. Każdy projekt wykonany zgodnie ze standardami projektowania. Działamy na legalnym oprogramowaniu. Wystawiamy faktury VAT

www: http://modello.pl/

[Broken Link?]


» Tanie Nadruki - Profesjonalna Agencja Reklamowa


TANIE NADRUKI Agencja Reklamowa wykonuje różnymi technikami nadruki na tkaninach (koszulki, ubrania robocze, stroje sportowe) , reklamę zewnętrzną (banery, szyldy, naklejki, roll-up), gadżety (kubki, breloki, smycze itp.), wizytówki. TANIE NADRUKI JUŻ OD 1 SZTUKI !!!!! www.tanienadruki.pl tel. (22)24 328 24 kom. 796 091551 Warszawa, ul. Słomiana 13

www: http://www.tanienadruki.pl/

[Broken Link?]


» EMedia portfolio


Agencja Reklamowa EMedia jest firmą o wieloletnim praktycznym doświadczeniu m.in. w tworzeniu profesjonalnych serwisów internetowych m.in. w języku PHP i bazą danych. Tworzymy serwisy internetowe na indywidualne zamówienie. Udzielamy rocznej, bezpłatnej gwarancji na nasze oprogramowanie. Możemy stworzyć sklep internetowy oparty na autorskim, bezpiecznym oprogramowaniu. Zajmujemy się też administracją sklepów i serwisów internetowych.

www: http://emedia24.pl/

[Broken Link?]


» Kiwi Gifts agencja reklamowa, tanie gadżety, strony www Sosnowiec, Katowice AGENCJA REKLAMY


Agencja reklamowa Sosnowiec - Kiwi Gifts to kompleksowa obsługa - gadżety reklamowe z logo, kalendarze, projekty stron www, druk cyfrowy oraz identyfikacja wizualna (logotypy, wizytówki, papier firmowy, ulotki, teczki firmowe). Kiwi Gifts to szeroko rozumiana reklama, wszystkie dziedziny nowoczesnego marketingu z gwarancją rewelacyjnych cen! Dla zdecydowanych atrakcyjne rabaty. Agencja reklamy Kiwi Gifts zaprasza - soczyste kreacje i świeże pomysły

www: http://www.kiwigifts.pl/

[Broken Link?]


» Czartery jachtów


Myślisz o dalszych wyjazdach, jednak nie masz pomysłu w jaki sposób się do tego zabrać? Agencja czarterowa Punt ułatwi Tobie wcielić w życie Twe pomysły. Posiada sporo lat doświadczenia, ponieważ prosperuje już od 1996 roku urządzając przeróżne rejsy morskie. Firma Punt proponuje dodatkowo czartery jachtów. Tego rodzaju relaks to wspaniały sposób na wyeliminowanie kłopotów, fotografowanie piękna przyrody, jak również sposób poznania nowych osób. Korzystając z tej oferty masz możliwość wybrać się w ciekawe turystycznie zakątki kuli ziemskiej.

www: http://www.punt.pl/

[Broken Link?]


» Artystyczna Agencja Reklamowa 25


Prowadzimy sprzedaż dzieł sztuki. W podstawowej ofercie mamy artykuły reklamowe, odzież z nadrukami, reklamę zewnętrzną, wewnętrzną, na pojazdach itp. Chętnie nawiążemy współpracę z innymi agencjami. Aktualnie czekamy na zapytania o kalendarze. Posiadamy bogate cenniki w super atrakcyjnych cenach. Zapraszamy.

www: http://www.art25.pl/

[Broken Link?]


» Agencja Marketingowa - AMWizerunek.pl Sp. z o.o.


Agencja marketingowa AMWizerunek.pl zajmuje się obsługą powstających firm oraz małych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski. Powstała w wyniku połączenia doświadczenia oraz kreatywności grupy młodych zapaleńców, którzy pragną tworzyć portale internetowe wdrażać na rynek reklama mobilna dzielić się swoimi pomysłami w reklamie i przenosić je w świat profesjonalnej reklamy. Wspólne doświadczenie połączone z kreatywnością pozwolą tworzyć dobry marketing oraz spoglądać na identyfikacja wizualna ze świeżym spojrzeniem gwarantujem wysoką jakość usługi marketing i zadowolenie naszych klientów.

www: http://www.amwizerunek.pl/

[Broken Link?]


» Radość z życia - agencja turystyczna


Przedstawiamy serwis Radość z Życia jest to witryna www firmy Finanse & Ubezpieczenia & Turystyka Rafał Kolasa, która mieści się w Oświęcimiu.. Prezentujemy tutaj aktualną ofertę, czyli propozycję wyjazdów wakacyjnych i rejsów promami, pływającymi kuroratami. Przygotowaliśmy specjalną wyszukiwarkę, aby mogli Pańśtwo zapoznać się ze szczegółami podróży do wybranego ośrodka wczasowego. Ponieważ naszą specjalnością są również ubezpieczenia, zapewnimy Państwu bezpieczny i spokojny pobyt na wakacjach doradzając odpowiedną polisę wakacyjną. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. Wczasy z naszym biurem podróży pozwolą odkryć Państwu radość z życia.

www: http://www.radosczzycia.pl/

[Broken Link?]


» Agencja interaktywna


Ideo Sp. z o.o. jest cenioną agencją interaktywną o wieloletnim doświadczeniu w zakresie projektowania i wdrażania rozwiązań wykorzystujących technologie internetowe. Internet Software House Ideo jest najbardziej znana z działalności związanej z tworzeniem portali informacyjnych i serwisów społecznościowych oraz dużych wortali branżowych. Ideo wdraża również ekstranety, dedykowane aplikacjom, rozbudowane platformy sprzedażowe i programy lojalnościowe, systemy typu workflow w firmach i ośrodkach administracji publicznej.

www: http://www.ideo.pl/

[Broken Link?]


» Agencja interaktywna ICM


Naszym zadaniem jest przedstawienie Twoich produktów na rynku, wzmocnienie wizerunku Twojej firmy, zdobycie dla Ciebie nowych partnerów i klientów. Przygotujemy dla Ciebie materiały reklamowe. Zaprojektujemy niepowtarzalny znak logo. Twoim produktom nadamy wyraziste opakowania. Zrobimy zdjęcia i poddamy je cyfrowej obróbce. Stworzymy Twoje atrakcyjne miejsce w Internecie (hasła takie, jak domeny, strony internetowe czy pozycjonowanie nie mają przed nami tajemnic). Dodamy Twoim produktom dynamiki - oferujemy animacje flash, wizualizacje 3D i prezentacje.

www: http://www.icm.com.pl/

[Broken Link?]


» Tworzenie stron www i grafiki komputerowej


multiPIXEL jest agencją interaktywną, zajmującą się profesjonalnym tworzeniem stron internetowych, grafiki komputerowej i reklamy audiowizualnej. Usługi świadczymy przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii (m.in. takich jak: PHP, MySQL, AJAX). - tworzeni stron internetowych (Portale, Systemy Zarządzania Treścią) - tworzenie grafiki bitmapowej i wektorowej projektowanie znaków graficznych - loga firmowe - wykonanie projektów DTP (Destktop Publishing - Przygotowanie do druku) - świadczenie usług hostingowych

www: http://http:/multipixel.pl

[Broken Link?]


Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki