PROMUJEMY

  Dodaj stronę

» Pozyskiwanie Funduszy Unii Europejskiej w latach 2007r.-2013r.

Oferta firmy „M.S. VIMAR” z zakresu Funduszy Strukturalnych obejmuje: 1. Doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy UE na poziomie strategicznym: a Przedstawienie możliwości uzyskania dotacji na podstawie analizy dostępnych źródeł finansowania projektu; b Doradztwo w zakresie opracowania koncepcji projektowych na poziomie strategicznym; c Doradztwo w zakresie zasobów niezbędnych do realizacji projektu; d Określenie realności uzyskania finansowania na realizację projektu. "M.S. VIMAR" ul.Świętojańska 23/4 tel:600-175-158

http://WWW.2007-2013.pl/

[Broken Link?]

» Praca Szczecin

We współpracy z naszymi klientami rozwiązujemy wszelkie problemy związane z polityką rekrutacyjną przedsiębiorstwa. Dobór właściwych ludzi do określonych zadań minimalizuje niepowodzenia w firmie i jednocześnie zwiększa szanse na sukces. Ponadto na stronie znajdą Państwo aktualne oferty pracy ze Szczecina i okolic. Zapraszamy.

http://www.polkadr.com.pl/

[Broken Link?]

» Nowe-Dotacje.pl | Nowości o dotacjach z Unii Europejskiej

Serwis informacyjny poświęcony nowościom z dziedziny dotacji unijnych. Najświeższe nowinki o rozporządzeniach, programach pomocowych i wsparciach Unii Europejskiej. Tylko u nas znajdziesz kalendarium z terminami naboru wniosków, słownik dotacyjny jak i również będziesz mógł zasięgnąć porad eksperta ds Dotacji UE.

http://www.nowe-dotacje.pl/

[Broken Link?]

» Biznes plan - dotacje z Urzędu Pracy

Dotacje z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych. Zajmujemy się przygotowywaniem biznes planów na zamówienie, świadczymy usługi doradcze, oraz oferujemy przykładowe biznes plany do PUP. Chcesz otrzymać pieniądze na otwarcie firmy? Zgłoś się do nas. Specjalizujemy się w tym od 2007 roku. Zajmujemy się również pozyskiwaniem dotacji unijnych, kredytów bankowych i usługami pokrewnymi. Na dzień dzisiejszy pozyskaliśmy dla swoich klientów ponad 2 mln PLN.

http://www.biznesplany24.pl/

[Broken Link?]

» Stowarzyszenie Agro - doradztwo rolnicze, PROW, ARiMR

Stowarzyszenie Niezależnych Doradców Unijnych "AGRO" założone zostało w celu integracji środowiska doradców rolnych działających na rzecz rolników, rolnictwa i obszarów wiejskich. Stowarzyszenie "AGRO" stanowi płaszczyznę zdobywania wiedzy i wymiany doświadczeń. Otwiera również możliwość realizacji własnych pomysłów przy wsparciu organizacyjnym i merytorycznym szerokiej rzeszy członków Stowarzyszenia.

http://www.stowarzyszenie-agro.org/

[Broken Link?]

» dotacje dla nowych firm

Portal dla wszystkich zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej lub osób mających już własne firmy. Liczne artykuły na temat dotacji unijnych, kredytów i pożyczek. Udzielamy równiez porad, z wykorzystaniem specjalnej linii telefonicznej, specjalnie dla ludzi chcących dowiedzieć się więcej.

http://www.budujemyfirme.pl/

[Broken Link?]

» Środki unijne

Kancelaria Doradztwa Gospodarczego jest firmą wspomagającą inne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu funduszy, zapewnia zatem profesjonalną pomoc wszystkim, których interesują środki unijne. Kompetentni doradcy oraz szeroki wachlarz usług to nasze podstawowe atuty. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

http://www.fundusze-project.com.pl/

[Broken Link?]

» EuroPG - pozyskiwanie funduszy europejskich, dotacje, doradztwo, inwestycje, kredyty, consulting, ochrona środowiska

EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy: 1) Pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, venture capital); 2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, marketing); 3) Doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy). Zapraszamy do współpracy.

http://www.europg.pl/

[Broken Link?]

» Zarządzanie Projektami

Przedsiębiorstwo UNVIERSE-IBS Sp. z o.o Jest nastawione na kreowane innowacyjne rozwiązania dla przedsiębiorstw, samorządów, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów ukierunkowanych na rozwój. Firma Specjalizuje się w consultingu wdrożeniowym (głównie jest to Zarządzanie Projektami) oraz w szkoleniach . UNVIERSE-IBS Świadczy także usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, przede wszystkim w obszarze controllingu operacyjnego projektów, ale także w zakresie działalności HR, oraz IT.

http://www.universe-ibs.pl/

[Broken Link?]

» Dotacje UE i kredyty na finansowanie inwestycji z Master Marketing

Firma Master Marketing oferuje usługi doradztwa gospodarczego dla przedsiębiorstw w zakresie zarządzania, marketingu i finansów. Dewizą firmy jest skuteczność, rzetelność i zaangażowanie we wszelkie czynności podejmowane w celu wsparcia działań rozwojowych klientów. Misją firmy jest pomoc w stymulowaniu procesu rozwoju przedsiębiorstw poprzez opracowywanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań w celu podniesienia efektywności funkcjonowania firmy zarówno od strony organizacyjnej jak również marketingowej i finansowej. W szczególności firma Master Marketing specjalizuje się w takich obszarach jak: - PLANOWANIE STRATEGICZNE, - MARKETING, - INWESTYCJE, - FINANSOWANIE ROZWOJU, - DOTACJE, - SYSTEMY ZARZĄDZANIA.

http://www.master-marketing.pl/

[Broken Link?]

Strona: [1] 2
Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki