PROMUJEMY

  Dodaj stronę

» ESTELLE - Salon sukien Lubin

"Estelle" to przedsiębiorstwo produkcyjno – handlowo – uługowe. Razem z kreatywnym zespołem cały czas pracujemy nad sukniami, które olśnią swoje przyszłe właścicielki. W naszej firmie projektujemy, szyjemy na miarę oraz sprzedajemy gotowe kreacje na różne okazje. Oferta „Estelle” skierowana jest przede wszystkim do Pań w różnym wieku, a także do rodziców drugoklasistów oraz Panów Młodych. Szyjemy na miarę oraz sprzedajemy gotowe, ale własnej produkcji suknie ślubne, suknie wieczorowe, alby i sukienki komunijne, bolerka, a dodatkowo męskie kamizelki i muszniki. Nasza powiększająca się kolekcja ma za zadanie sprawić, aby każdy z Was zakładając na siebie strój naszej marki, mógł poczuć się elegancko i wytwornie. Zapraszam zatem do obejrzenia naszych kolekcji.

http://www.suknie-slubne.lubin.pl/

[Broken Link?]

» Cieplice.net - Informacje, Aktualności, Noclegi, Gastronomia, Usługi, Kamery

Cieplice.net to miejsce, w którym poznasz historię najpiękniejszego zakątka Jeleniej Góry. W serwisie tylko najświeższe aktualności z Uzdrowiska Cieplice i okolic, udostępniamy także obraz z kamery zamontowanej na Placu Piastowskim, w której widz ma możliwość przeniesienia się w czasie. Na Cieplice.net znajdziesz także opis miejsc wartych do odwiedzenia przebywając w Uzdrowisku, obszerną galerię zdjęć, informacje o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych w regionie Jeleniogórskim. Dysponujemy także bazą firm, noclegów i lokalów gastronomicznych, w której tworzeniu i Ty możesz mieć udział - po prostu dodaj swoją działalność gospodarczą całkowicie za darmo i wypromuj się! Zapraszamy do odwiedzenia o każdej porze roku Cieplic Śląskich Zdrój.

http://www.cieplice.net/

[Broken Link?]

» Zdalny odczyt energii

Od lat w większości krajów zachodniej Europy, zdalny odczyt energii jest na porządku dziennym. Firma Rhino sp. z o.o. wprowadza tą technologię na Polski rynek. System AMR jest bezpieczny, precyzyjny i zwiększa komfort mieszkańca. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej oraz do zapoznania się z zaletami systemów amr. Jeśli jesteś zainteresowany zmniejszeniem zużycia mediów o nawet 15% to doskonale trafiłeś! Rhino sp. z o.o oferuje kompleksowe rozwiązania systemowe w dziedzinie zdalnego odczytu liczników energii cieplnej, wodnej, elektrycznej i gazowej. Czas postawić na komfort, uczciwość, oszczędność i szybkość! Zapraszamy na nasza stronę internetową!

http://www.rhinohome.eu/

[Broken Link?]

» Fotografia sportowa

Oferujemy usługę profesjonalnej fotograficznej obsługi turnieju, ligi lub imprezy sportowej. Wykonujemy zdjęcia na boiskach otwartych jak i na halach sportowych. Z referencjami i przykładowymi zdjęciami mogą Państwo zapoznać się oglądając galerię znajdującą się na naszej stornie internetowej. Dostarczane Państwu zdjęcia mogą być wykorzystane zarówno do publikacji na stronach internetowych, prasie, wykonania ulotek reklamowych.

http://www.fotosportwroclaw.pl/

[Broken Link?]

» Profesjonalne nagłośnienie imprez

Specjalnością firmy Sonus Perfecta jest profesjonalne nagłaśnianie wydarzeń muzycznych (w szczególności koncertów i festiwali) przy pomocy sprzętu nagłaśniającego renomowanych marek oraz wykwalifikowanej i doświadczonej obsługi. Nasza oferta obejmuje: - profesjonalne nagłośnienie koncertów, festiwali, imprez, bankietów, konferencji, widowisk sportowych, przedstawień teatralnych oraz innych wydarzeń - wynajem sprzętu nagłaśniającego (outboard, kolumny głośnikowe, monitory estradowe, miksery audio, mikrofony) - wynajem backline - wielośladowe rejestracje koncertów - obsługa techniczna imprez (akustyk, technicy sceny)

http://www.sonusperfecta.pl/

[Broken Link?]

» Rejestracja czasu pracy

Jak każda nowoczesna dziedzina Biometryka wymaga dokładnej znajomości technologii, czołowych producentów, najlepszych produktów, trendów i renomowanych marek. W najwyższej trosce o potrzeby naszych licznych klientów biometryczne urządzenia służące do Kontroli Czasu Pracy zostały starannie wyselekcjonowane i przetestowane przez naszych inżynierów w celu ich zaoferowania Państwu pod jednym wspólnym znakiem ELITE Protection Line dającym gwarancję najwyższej jakości produktów oznaczonych jego emblematem. Produkty spod znaku ELITE Protection Line stanowią światową awangardę w tej nowoczesnej i burzliwie rozwijającej się dziedzinie. Bez wątpienia nie mają sobie równych. Wyselekcjonowaliśmy je specjalnie dla Państwa aby móc zaoferować to co będzie wyróżnikiem Państwa firmy, nowoczesnej świadomości technologicznej oraz elitarnym symbolem najwyższej troski o przestrzeganie warunków umów i kontraktów.

http://www.elitepl.pl/

[Broken Link?]

» DAREX - transport, wywóz grózu, skup złomu

Transportem krajowym nasza firma zajmuje się od początku rozpoczęcia swojej działalności. Zdobyte doświadczenie na rynku usług transportowych oraz profesjonalne podejście do powierzonych zadań pozwala nam sprostać wymaganiom jakie stawiają przed nami nasi kontrahenci. Jesteśmy przekonani, iż stawiając na naszą firmę dokonaliście dobrego wyboru. Oferujemy Państwu m.in.: transport specjalistycznymi samochodami: hakowiec, bramowiec transport zamykanymi kontenerami 5, 7, 36 m3u.

http://darex.wroclaw.pl/

[Broken Link?]

Strona: 1 2 [3]
Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki