PROMUJEMY

  Dodaj stronę

» Planety przez Teleskop

Na stronie znajdziesz poradnik krok po kroku o tym, jak montować obrazy R,G i B w jeden obraz kolorowy RGB. Poradnik krok po kroku o tym, jak robić zdjęcia techniką LRGB. Mówię o tym, jak zacząć przygodę z programem k3ccdtools, jest to rewelacyjny program do planetarnej astrofotografii. Przedstawiam mój teleskop Tał 200K, wady i zalety widziane oczami użytkownika. A przede wszystkim fotografie planet przez teleskop tal 200K i webcam TouCam SC1.5.

http://www.astro.bielack.pl/

[Broken Link?]

» Astronomia i Astrofotografia

Astrokamery to portal astronomiczny prowadzony przez miłośników astronomii. Na stronie znajdziesz blog obserwacyjny, informacje o sprzęcie przydatnym w obserwacjach, słowniczek pojęć astronomicznych i nowości RSS ze świata astronomii i nie tylko. Archiwalny, amatorski blog obserwacyjny z ery "żółtych teleskopów". Okazuje się, że przez U5 też można coś zobaczyć. Uniwersał - prawie jak teleskop.

http://www.astrokamery.info/

[Broken Link?]

» Astronomia - Gwiazdy Podwójne

Co to jest gwiazda podwójna? Czym różni się od gwiazdy wielokrotnej? Jaka jest geneza powstawania takich układów gwiazd? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziesz na tej właśnie stronie. W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie gwiazdami astrometrycznie podwójnymi ze względu na to, że w pewnych przypadkach niewidoczny składnik może być nie gwiazdą lecz planetą.

http://www.gwiazdy.podwojne.com/

[Broken Link?]

» Teleskopy astronomiczne

Zajmujemy się dystrybucją takich produktów jak: lunety i teleskopy astronomiczne, przyrodnicze i sportowe. W naszej ofercie odszukasz najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do obejrzenia galerii zdjęć mieszczącej się na naszej stronie oraz do przeczytania artykułów o astronomii.

http://www.nostrus.pl/

[Broken Link?]

» Kosmiczna Polska

Wspieramy polskie dążenia w kierunku gospodarczego wykorzystania technologii kosmicznych. Na dzień dzisiejszy często nie podejmuje się ważnych, rozwojowych działań w tej dziedzinie, nie z braku środków,lecz z braku dostatecznej wiedzy, stąd celem witryny jest przybliżanie tematu udziału Polski w badaniach przestrzeni kosmicznej, a także wsparcie organizacji zajmujących się projektami z zakresu technologii kosmicznych, oraz budowa platformy komunikacji między nimi. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z polskim space-techem, ta witryna jest dla Ciebie.

http://kosmicznapolska.pl/

[Broken Link?]

Strona: [1]
Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki