PROMUJEMY

  Dodaj stronę

» Tanie leki i kosmetyki

Internetowa PolApteka.pl to nowa apteka online oferująca tanie leki i kosmetyki. Szeroki asortyment produktów farmakologicznych ze szczegółowymi opisami zapewnia najwyższą jakość zakupów. Nasz sklep internetowy jest pionierem wśród polskich aptek online. Tylko u nas znajdziesz tak szeroką ofertę w najniższych cenach. PolApteka.pl to naprawdę dobra apteka - zapraszamy!

http://www.polapteka.pl/

[Broken Link?]

» pasty do zębów

Firma ATOS oferuje: pasty do zębów, pasty wybielające oraz do protez zębowych, higiena jamy ustnej, wybielające i odchudzające gumy do żucia, odświeżacze oddechu, kapsułki konferencyjne, preparaty na porost włosów, dozowniki do lekarstw, kosmetyki do higieny intymnej, do pielęgnacji biustu, środki antykoncepcyjne. Także medycyna tybetańska. Zdrowe i białe zęby, zadbana sylwetka. Zapraszamy po pasty do zębów oraz kosmetyki.

http://www.atosmm.com.pl/

[Broken Link?]

» 4Life

Sklep internetowy z suplementami firmy CaliVita. Oferta CaliVita International - ponad sto produktów dostępnych w sieci globalnej, stwarza możliwość szerokiego wyboru, w zależności od wieku, płci, zapotrzebowania czy indywidualnych preferencji konsumenta. Polecamy takie produkty jak Sok Noni, Paraprotex, Nopalin, AcZymes.

http://www.sklepzdrowia.eu/

[Broken Link?]

» Apteka Aker

Oferujemy leki gotowe, recepturowe i parafarmaceutyki - pełen asortyment. Realizujemy także indywidualne zamówienia i apteczki dla firm. Gwarantujemy najniższe ceny w Warszawie. Promocje obejmują ponad 500 pozycji. Szereg leków dostępnych jest za 1 grosz. Istnieje możliwość negocjacji cen oraz otrzymania kart rabatowych: "Stałego Klienta", "VIP" i "Inwalidy Wojennego".Adres apteki: Al. Jerozolimskich 113/115 /vis a vis Warta Tower/.Godz. otwarcia: Pon. - Pt. 8.00 – 20.00; Sob. 9.00 – 14.00. OSZCZĘDZAJ Z NAMI! ZAPRASZAMY!"

http://www.apteka-aker.pl/

[Broken Link?]

» Undofen

Grzybica jest chorobą, która atakuje nasze stopy, a nieleczona rozprzestrzenia się na paznokcie. Na rynku istnieje wiele leków pomagających w leczeniu grzybicy jednak lek o nazwie Undofen jest najbardziej skuteczny. Z naszymi radami grzybica stóp oraz nóg nie ma szans. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.grzybica.org.pl/

[Broken Link?]

» Apteka

Tanie-leczenie.pl apteka internetowa. Oferujemy najszerszy wybór lekarstw i kosmetyków w przystępnych cenach. Apteka tanie-leczenie.pl umożliwia szybkie i łatwe dokonywanie zakupu dowolnego środka farmaceutycznego online. Dodatkowymi zaletami naszej apteki są szybka dostawa zakupionego produktu oraz liczne promocje.

http://www.tanie-leczenie.pl/

[Broken Link?]

» Apteki Gliwice

"Apteka Medyczna" powstała aby pomóc polskim aptekom w skutecznej konkurencji z największymi graczami na rynku. Od samego początku naszym najważniejszym celem jest zapewnienie dla Pacjenta najlepszych cen wszystkich preparatów, przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższej marżowości dla apteki.

http://aptekimedyczne.pl/

[Broken Link?]

» Apteka internetowa

Apteka Gemini jest internetowym odziałem gdańskiej apteki działającej od wielu lat i specjalizującej się w sprzedaży kosmetyków oraz leków bez recepty. Za pośrednictwem naszej apteki internetowej możecie Państwo składać zamówienia online dwadzieścia cztery godziny na dobę. Gwarantujemy szybką dostawę.

http://www.aptekagemini.com.pl/

[Broken Link?]

Strona: [1] 2
Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki