PROMUJEMY

  Dodaj stronę

» Alarmy

Wrocławska firma Alarmtronik Instalacja Urządzeń Alarmowych. Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, systemy sygnalizacji włamania i napadu, kontrola dostępu, instalacje przeciwpożarowe, domofony oraz usługi telekomunikacyjne to nasza specjalność. Alarmtronik to pewność i niezawodność. Wykonane przez nas instalacje alarmowe dadzą Państwu poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wybierając Alarmtronik dokonaliście właściwego wyboru. Państwa dom, sklep, biuro, magazyn a także każda inna nieruchomość zostaną zabezpieczone w sposób profesjonalny i po bardzo atrakcyjnej cenie.

http://www.alarmtronik.pl/

[Broken Link?]

» Inteligentne budynki

Firma Intel House jest w stanie przeistoczyć wszystkie budynki w inteligentne domy. Warto wiedzieć, iż inteligentne domy to nie tylko prestiż i luksus, lecz też zwiększone bezpieczeństwo. Inteligentne domy w znacznym stopniu poprawiają poziom bezpieczeństwa mieszkańców oraz same czuwają gdy w mieszkaniu nie ma nikogo.

http://www.intelhouse.pl/

[Broken Link?]

» Alarmy - systemy alarmowe

Instalujemy alarmy, systemy alarmowe SATEL i DSC. Alarmy dla domów i firm - w ofercie również kamery dla domów i telewizja przemysłowa. W obszarze Poznań (Wielkopolska) wyceny na nasze systemy alarmowe wykonujemy w 24h! Zapraszamy ! W ofercie: alarmy, alarmy Poznań, systemy alarmowe, systemy alarmowe Poznań, kamery, kamery Poznań, telewizja, telewizja przemysłowa, Poznań, SSWIN, CCTV, ACP, RCP

http://www.alarmy-poznan.pl/

[Broken Link?]

» Monitronik - kamery ip

Zapraszamy do sklepu internetowego Monitronik, w którym znajdziesz ponad 1000 produktów związanych z tematyką monitoringu, telewizji przemysłowej oraz systemami wizyjnymi. W ofercie znajdziesz m.in. kamery ip, rejestratory, wideoserwery oraz akcesoria renomowanych firm takich jak Axis, Vivotek, Sony i innych.

http://www.monitronik.pl/

[Broken Link?]

» Profesjonalne elektroniczne systemy zabezpieczeń mienia stałego. brIntegracja systemów zabezpieczeń i automatyki.

Tech-security.eu – specjalistyczna firma branży technicznej ochrony mienia z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się projektowaniem, instalowaniem, serwisem i konserwacją elektronicznych systemów zabezpieczeń budynków w skład których wchodzą: systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, alarmy domowe, monitoring wizyjny CCTV oraz IP, kontrola dostępu, rejestracja czasu pracy, sieci teleinformatyczne oraz integracja elektronicznych systemów zabezpieczeń i automatyki domowej. Nasze projekty i instalacje spełniają indywidualne wymagania funkcjonalne klienta. Bazujemy tylko na sprawdzonym i niezawodnym profesjonalnym sprzęcie elektronicznym.

http://www.tech-security.eu/

[Broken Link?]

» GKJSYSTEM ALARMY

Firma GKJ-SYSTEM oferuje projektowanie, montaż i serwis profesjonalnych systemów alarmowych, w oparciu o sprzęt firm takich jak BOSH, DSC, GALAXY, JABLOTRON, SATEL, NAPCO. Nasza oferta skierowana jest dla każdego kto chce skutecznie zabezpieczyć swój dom, czy swoje mienie. Instalujemy zarówno proste systemy do małych sklepów, biur, czy mieszkań. Jak i rozbudowane inteligentne systemy alarmowe powiazane z automatyką budynku, kontrolą dostępu, systemem p-poż i telewizją przemysłową. Zapraszamy do zapozanania się z naszą ofertą.

http://www.gkjsystem.pl/

[Broken Link?]

» instalacje alarmowe szczecin

Eltec specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu instalacji alarmowych, telefonicznych, pożarowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy oraz domofonów i wideodomofonów. Posiadamy wykwalifikowanych i doświadczonych instalatorów i projektantów z długoletnim stażem. Niezawodność, solidność i estatyka wykonanych instalacji są dla nas najważniejszymi priorytetemi.

http://www.eltec.com.pl/

[Broken Link?]

» ControlSYS - Rejestracja Czasu Pracy (RCP) i Kontrola Dostępu (KD). Biometria (odcisk palca) i karty zblizeniowe.

ControlSYS zajmuje się dystrybucją urządzeń do rejestracji czasu pracy i kontroli dostepu. Urzązenia biometryczne - odcisk palca - i na karty blizeniowe RFID MIFARE i UNIQUE. Dzięki zastosowaniu rozwiązań biometrycznych eliminujemy możliwość zafałszowań czasu pracy i nieautoryzowanego dostępu osób niepowołanych do pomieszczeń o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa.

http://controlsys.pl/

[Broken Link?]

» kamery przemysłowe

Firma OTECH specjalizuje się w instalacjach z zakresu: telewizja przemysłowa (monitoring wizyjny), sieci komputerowe oraz światłowodowe, kontrola dostępu oraz rejestracja czasu pracy, systemy sygnalizacji pożaru i oddymiania oraz instalacje specjalistyczne, także prace wysokościowe. Stawiamy do Państwa dyspozycji 10 lat doświadczenia w sieciach niskonapięciowych.

http://www.otech.pl/

[Broken Link?]

Strona: [1] 2 3
Powered by: Deep Link Directory Script - v. 5.0.3-Premium Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki